Şimdi Ara

ABD'deki otomobil bayilerini Google Maps ile panoramik gezinti.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
4
Favori
4.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zemindeki çarpı işaretlerine basarak yönlendirme yapabilirsiniz.. Bir BMW bayisinin adresini araç içerisinde görünecek şekilde verdim dilerseniz araçtan çıkabilirsiniz.

Ayrıca diğer bayileri görmek için ABD haritası üzerinde marka ismini yazıp aratarak ve çıkan sonuçlardaki araç bayilerinin noktalarına tıkladığınızda çıkan pencerede İÇİNİ GÖRÜN ibaresi varsa tıklayarak gezebilirsiniz.

Los Angeles BMW Sterling

Los Angeles BMW Rusnak

FLORİDA TALLAHASSEE BMW CAPITAL

PORSCHE

https://www.google.com/maps/place/Ray+Catena+Auto+Group/@40.516771,-74.3701072,3a,90y,205.2h,82.97t/data=!3m5!1e1!3m3!1sCMj1a_TiDyUAAAQfCMmAwQ!2e0!3e2!4m5!1m2!2m1!1sporsche!3m1!1s0x0000000000000000:0xc0aa064f23f3eabe!6m1!1e1

https://www.google.com/maps/place/Town+Porsche/@40.889783,-73.975134,3a,90y,127.96h,80.76t/data=!3m5!1e1!3m3!1s7nD54g9vo14AAAAGOh7SdQ!2e0!3e2!4m5!1m2!2m1!1sporsche!3m1!1s0x0000000000000000:0x95baa1750d710c6f!6m1!1e1

San Fransisco Mercedes-Benz of Fresno

NYC NISSAN ATLANTİC
    Bu Nissan bayisinin yanında Hyundai ve Audi var isterseniz gezebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreudeAmFahren -- 23 Ekim 2014; 21:07:57 >

• Teşekkürler, gayet yararlı bir paylaşım
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mercedes'te bazı modellerin iç mekanı da var.
  • çok iyi
  • Guzel konu
  • Güzelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volvo bayinin içinde starbucks cafe de var ilk defa böyle bir konsep görüyorum volvo
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker90

volvo bayinin içinde starbucks cafe de var ilk defa böyle bir konsep görüyorum volvo

Ankara Esenboğa'daki BMW Borusan bayisinin içinde bile gloria jeans coffie vardı bir kaç yıl önce gittiğimde..

• quote:

Orijinalden alıntı: FreudeAmFahren

quote:

volvo bayinin içinde starbucks cafe de var ilk defa böyle bir konsep görüyorum volvo

Ankara Esenboğa'daki BMW Borusan bayisinin içinde bile gloria jeans coffie vardı bir kaç yıl önce gittiğimde..

demekki metropol şehirlerde olabiliyormuş :)bizim plazalar görmesin araba satamıoz bari dönerci açalım içine derler bir çok kişi kesin bilmiyordur

• 1 km kadar ilerde solda mercedes bayide var :D gitmişken orayada uğrayın haritada dolaşması çok zevkli

o değilde dikkat edin bakın sokaklar heryer çok temiz tek çöp yok yahu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ccc123 -- 23 Ekim 2014; 23:26:00 >
  • Biz burda sanaldan inceliyoruz orda elin ufak esnafı öğretmeni polis memuru gidip ay çok yakıyomuş yeeeaa demeden rengini tipini beğenip alıyor.. Ne kadar acı..

• Bilgisayardan bakarım paylaşım için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marmaratic

Bilgisayardan bakarım paylaşım için teşekkürler.

Mobil'den de bakılıyor ama telefonunuz android felan değil galiba yada kota sıkıntınız var
  • Dolphin tarayıcı kullanıyorum belkide o yüzden çok yavaştı. Şimdi pc den baktım yine yavaş değişen bir şey olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

1 km kadar ilerde solda mercedes bayide var :D gitmişken orayada uğrayın haritada dolaşması çok zevkli

o değilde dikkat edin bakın sokaklar heryer çok temiz tek çöp yok yahu.

ABD'de belediyelerde işçi sayısı azdır, çünkü adamların yapacağı bir iş yok çünkü herşey sağlam ve planlı eskimiyor.. ayrıca sokak çöpçüsü de yok sanırım

• vay be internetten adamların mağazasını bile inceliyoruz, bizimkilerse bırak mağazayı taşınan bayinin adresini güncellemekden aciz
  • Ahhh ahh Nikola Tesla bugünleri görseydi gözleri dolardı rahmetlinin.
  • quote:

Toyota plaza modeli. Japonların amerika pazarını ele geçirmesinin sırrı... Herkesin araştırmasını tavsiye ederim.

• Yukarı, millet faydalansın.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.