Şimdi Ara

Bosch WAT24460TR İncelemesi (Yeni Seri) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
161
Cevap
5
Favori
12.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uretim yeri neresi bikgisi olan var mi alman mali mi yoksa turk yapimi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karti K kullanıcısına yanıt
    Türk mali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Wat serisi Türkiye üretimi

Was ve Way serileri Almanya üretimi

• quote:

Orijinalden alıntı: stouuiop

Wat serisi Türkiye üretimi

Was ve Way serileri Almanya üretimi

Waw serisi nerde uretiliyor biliyor musunuz

O da alman hocam

• Bu ürünü dün itibariyle bende aldım. Herhangi bir sıkıntı var mı makine de? Kullanımdan hala memnun musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavi_gece66 -- 13 Temmuz 2015; 11:39:24 >
  • Pm ile cevaplandı
  • son mesajlarda kodlar sorulduğu için bişey merak ettim. Makina alırken bu kodların önemi nedir waw,was,wat gibi yada uzantıları

wat247b1tr ile was247b3tr örnek ne fark oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmgeschütz

Pm ile cevaplandı

Aynı pmden bir tane de ben rica edebilir miyim? Bu ürünü almaya hazırlanıyoruz ama kararsızım.
  • Jlozde kullanıcısına yanıt
    Profilo CMG140DTR almanızı tavsiye ederim hemen hemen aynı makine oda bosch fabrikasında üretiliyor fiyat olarak daha avantajlı.
  • quote:

Profilo CMG140DTR almanızı tavsiye ederim hemen hemen aynı makine oda bosch fabrikasında üretiliyor fiyat olarak daha avantajlı.

CMG140DTR sorunlu bir makine bence. Bosch-Siemens kalitesi beklememek gerek.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam neediyon bu forumda boyle seyler soylenirmi tas yagar basina :)

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

Bsh ta bu çatırtıyı yapan parça motor kontrol kartının kutusu. Benim aldığım siemens te de bu sorun çıktı ve Çözümü gayet basit. Cmg140 I forumda bir sürü kişi aldı ve topu topu 3-4 tane sorunlu çıktı. Bu kadar yüksek miktarda bir alımı başka model bir makinede yaptırsaydık eminim ki çok daha fazla ve saçma sorunlar duyacaktık.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Ne yıkanıyorsa epey dengesiz sıkıyor makinelerin geneline bakmadan sorunlu demek yanlış olur.
  • Yerli üretim bosch Siemens profilo arasında tek fark tasarım ve fiyat he bide paketleme sırasında profiloya tekme sallıyorlar😅😅. Mekanik elektronik aksam aynı.

• quote:

Ne yıkanıyorsa epey dengesiz sıkıyor makinelerin geneline bakmadan sorunlu demek yanlış olur.

Bence dengesiz değil fazla bizim makine gibi sıksa demek ki uçak gibi havalanacak profilo

• quote:

Orijinalden alıntı: K-E-N-A-N

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

Bsh ta bu çatırtıyı yapan parça motor kontrol kartının kutusu. Benim aldığım siemens te de bu sorun çıktı ve Çözümü gayet basit. Cmg140 I forumda bir sürü kişi aldı ve topu topu 3-4 tane sorunlu çıktı. Bu kadar yüksek miktarda bir alımı başka model bir makinede yaptırsaydık eminim ki çok daha fazla ve saçma sorunlar duyacaktık.

Forumda bu makineden alanların çoğu bir süre sonra aynı sıkıntıyı yaşadı ve azınlık sayılacak bir miktar değil bence 3-4 ki daha da fazladır bu sayı. Ben bundan teyzemlere aldıracaktım açıkcası şüpheye düştüm, makineyi yine önerdim ama böyle bir şeyle karşılaşabileceklerini belirttim. Sorumluluk bende kalmasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Yerli üretim bosch Siemens profilo arasında tek fark tasarım ve fiyat he bide paketleme sırasında profiloya tekme sallıyorlar😅😅. Mekanik elektronik aksam aynı.

O zaman yerli üretim BOSCH-SİEMENS-PROFİLO'dan çamaşır makinesi alırken bu tür sorunlara da hazır olmak gerek, parçalar aynı olduğundan

• quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Ona da az kaldı örneği var zaten youtube kanalımda yaylardan garç garç sesler geliyor

Paylaşır mısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

Aman hocam neediyon bu forumda boyle seyler soylenirmi tas yagar basina :)

İsteyen istediğini desin hocam herkes gayet iyi biliyor kullandığı malın kalitesini, ben eksik yazdım gerçi profilo'dan Alman bosch-siemens kalitesi beklememek gerek doğrusu

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.