Şimdi Ara

ÇAMAŞIR MAKİNESİ İÇİN PARÇA TEMİNİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, Beko3070a çamaşır makinemde sarsıntılı çalışma sözkonusuydu, önce amortisörleri değiştirdim olmadı, tambur rulmanından dendi rulman ve keçe takımını temin ettim ve kazanı söküp tamburu çıkardım ki resimdeki manzarayla karşılaştım. Tamburu tutan metal üç kollu parçanın bir kolu kırık, bu parça tek başına bulunurmu yardımcı olabilecek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustyyyyy -- 23 Ekim 2014; 20:43:09 >

• S.A. kardeşim,
    parça servis arkadaşımın elinde orjinal sıfır olarak var liste fiyatı yaklaşık 200tl civarında arkadaşım ürünün çok giden bir ürün olmaması nedeniyle depoda bekletmemek adına fiyatını 150tl ye bırakacağını belirtti.eğer istersen alıp sana yollarım yada istanbuldaysan elden teslim ederim.bana ulaşmak istersen numaram 0536 462 18 59

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakımcıı -- 24 Ekim 2014; 9:17:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bakımcıı

S.A. kardeşim,
    parça servis arkadaşımın elinde orjinal sıfır olarak var liste fiyatı yaklaşık 200tl civarında arkadaşım ürünün çok giden bir ürün olmaması nedeniyle depoda bekletmemek adına fiyatını 150tl ye bırakacağını belirtti.eğer istersen alıp sana yollarım yada istanbuldaysan elden teslim ederim.bana ulaşmak istersen numaram 0536 462 18 59

Sadece üç kollu parça mı yoksa tamburla beraber mi o fiyata?
  • kardeşim kırılan üç kollu parça ayrı olarak satılmıyor ne yazıkki tambur komple satılmakta.150tl de komple tambur için istenen ücret uyarsa bugün beni ara teminini sağlayıp istanbuldaysan elden teslim edeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyyyyy

Merhaba arkadaşlar, Beko3070a çamaşır makinemde sarsıntılı çalışma sözkonusuydu, önce amortisörleri değiştirdim olmadı, tambur rulmanından dendi rulman ve keçe takımını temin ettim ve kazanı söküp tamburu çıkardım ki resimdeki manzarayla karşılaştım. Tamburu tutan metal üç kollu parçanın bir kolu kırık, bu parça tek başına bulunurmu yardımcı olabilecek varmı?

Hocam hazır sokmusken kazanın içini borulari rezistansı filnada temizle derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

kardeşim kırılan üç kollu parça ayrı olarak satılmıyor ne yazıkki tambur komple satılmakta.150tl de komple tambur için istenen ücret uyarsa bugün beni ara teminini sağlayıp istanbuldaysan elden teslim edeyim.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, makinem 12 yıllık o nedenle artık büyük masraf etmeyeyim istiyorum, yarın birgün bir başka yerinden yine masraf çıkarırsa sıfır tambura yazık olur... Sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Merhaba arkadaşlar, Beko3070a çamaşır makinemde sarsıntılı çalışma sözkonusuydu, önce amortisörleri değiştirdim olmadı, tambur rulmanından dendi rulman ve keçe takımını temin ettim ve kazanı söküp tamburu çıkardım ki resimdeki manzarayla karşılaştım. Tamburu tutan metal üç kollu parçanın bir kolu kırık, bu parça tek başına bulunurmu yardımcı olabilecek varmı?

Hocam hazır sokmusken kazanın içini borulari rezistansı filnada temizle derim

Hatırlatmanız için teşekkür ederim aynen dediğiniz gibi hazır açmışken gördüğüm birçok yerdeki tortu, kireç gibi birikmeleri temizledim, rezistansa kireç sökücü uyguladım. Sağolun.

• Arkadaşlar, bu kırılan parça alüminyummuş, sanayide alüminyum kaynağı yapan bir yere parçayı kaynattırdım. Normal demir kaynağına göre pahalı bir uygulama... Bir süre daha beni idare eder inşallah. Makineyi toparladım şu an iyi durumda yalnız plastik kazanın ön kapağını iyi sıkmama rağmen yine de yıkama esnasında su kaçırıyor contasını ve oturduğu kanalı güzelce temizlemiştim ama yerinden oynattık diye sanırım sızıntı yapıyor. Kolay bir çözümü varmı? Yoksa mastikleyip geçeyimmi?
  • quote:

Arkadaşlar, bu kırılan parça alüminyummuş, sanayide alüminyum kaynağı yapan bir yere parçayı kaynattırdım. Normal demir kaynağına göre pahalı bir uygulama... Bir süre daha beni idare eder inşallah. Makineyi toparladım şu an iyi durumda yalnız plastik kazanın ön kapağını iyi sıkmama rağmen yine de yıkama esnasında su kaçırıyor contasını ve oturduğu kanalı güzelce temizlemiştim ama yerinden oynattık diye sanırım sızıntı yapıyor. Kolay bir çözümü varmı? Yoksa mastikleyip geçeyimmi?

Henkel marka cekomastik sıkıp contaya kazanı tekrar vidalayin.Taş gibi olur suda kacirmaz

• quote:

quote:

Arkadaşlar, bu kırılan parça alüminyummuş, sanayide alüminyum kaynağı yapan bir yere parçayı kaynattırdım. Normal demir kaynağına göre pahalı bir uygulama... Bir süre daha beni idare eder inşallah. Makineyi toparladım şu an iyi durumda yalnız plastik kazanın ön kapağını iyi sıkmama rağmen yine de yıkama esnasında su kaçırıyor contasını ve oturduğu kanalı güzelce temizlemiştim ama yerinden oynattık diye sanırım sızıntı yapıyor. Kolay bir çözümü varmı? Yoksa mastikleyip geçeyimmi?

Henkel marka cekomastik sıkıp contaya kazanı tekrar vidalayin.Taş gibi olur suda kacirmaz

Teşekkürler, sanırım uygulamadan sonra makineyi bir süre kullanmamak lazım değil mi?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler, sanırım uygulamadan sonra makineyi bir süre kullanmamak lazım değil mi?

4-5 saat yeter

• @Mat35

Tahrik ve rahatsız edici mesajlardan kaçınmanızı tavsiye derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagri105

@Mat35

Sen bak işine İki kişi konuşurken üçüncüye.
    İkile şimdi.
    Sende üçüncü sınıf ürün kullanıyorsunda yaranmı var.
    Kötü mala kötü derim ve daha beter olsun derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

Orijinalden alıntı: cagri105

@Mat35

Sen bak işine İki kişi konuşurken üçüncüye.
    İkile şimdi.
    Sende üçüncü sınıf ürün kullanıyorsunda yaranmı var.
    Kötü mala kötü derim ve daha beter olsun derim.

Bundan sonra tavsiyeleri dinlemenizi tavsiye ederim.

• quote:

kardeşim kırılan üç kollu parça ayrı olarak satılmıyor ne yazıkki tambur komple satılmakta.150tl de komple tambur için istenen ücret uyarsa bugün beni ara teminini sağlayıp istanbuldaysan elden teslim edeyim.

Bahsettiğiniz tambur sıfırmı çıkmamı? Fiyat için yapılabilecek birşeyler varmı?

Üzerinden 1 aydan fazla zaman geçti ama makinemin durumundan yine şikayetçiyim. Bu arada Ayvalık'tayım, parça gönderimi sıkıntı olurmu?
  • quote:

quote:

Üzerinden 1 aydan fazla zaman geçti ama makinemin durumundan yine şikayetçiyim. Bu arada Ayvalık'tayım, parça gönderimi sıkıntı olurmu?

hocam makina belli ki ekonomik ömrünü doldurmuş . şu anda kipada altus , carrefoursada seg marka 7 KG çamaşır makinaları 599 TL . yanlış anlamayında , o makinaya yapacağınız 50-60 TL üzeri her masraf günahtır . bahsettiğim fiyatlar yapacağınız masrafa göre verdiğim fiyatlar . çok daha iyi markaları tercih edebilirsiniz . mesela o tambur için 150 lira vereceksiniz , nakit vereceksiniz üstelik . ıvırı zıvırı derken bir bakmışsın 250-300 lira harcamışsın . git kredi kartınla 9 taaksite 599 liraya sıfır makina al , hiç olmazsa sıfır ve garanti kapsamında en az 3 sene sorunsuzca (garanti bakımından) kullanabilirsin . birde illa o parçayı temin etmek istiyorsan , hangi şehirdesin bilmiyorum ama makina tamiratı yapan yerleri dolaş , çıkmasını vs... illaki bulursun . günah 150 LİRA deli para ...

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

quote:

quote:

hocam makina belli ki ekonomik ömrünü doldurmuş . şu anda kipada altus , carrefoursada seg marka 7 KG çamaşır makinaları 599 TL . yanlış anlamayında , o makinaya yapacağınız 50-60 TL üzeri her masraf günahtır . bahsettiğim fiyatlar yapacağınız masrafa göre verdiğim fiyatlar . çok daha iyi markaları tercih edebilirsiniz . mesela o tambur için 150 lira vereceksiniz , nakit vereceksiniz üstelik . ıvırı zıvırı derken bir bakmışsın 250-300 lira harcamışsın . git kredi kartınla 9 taaksite 599 liraya sıfır makina al , hiç olmazsa sıfır ve garanti kapsamında en az 3 sene sorunsuzca (garanti bakımından) kullanabilirsin . birde illa o parçayı temin etmek istiyorsan , hangi şehirdesin bilmiyorum ama makina tamiratı yapan yerleri dolaş , çıkmasını vs... illaki bulursun . günah 150 LİRA deli para ...

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim, ben de uygun fiyatlı makinelere bakıyordum netten, dediğiniz gibi yenileyeceğim...

• quote:

quote:

güzel kardeşim
    tambur tabiki sıfır fabrikadan direk servise gönderilmiş kullanılmamış parça ürünü ayvalığa vereceğin adrese kargo ile gönderebilirim.para sıkıntı olmaz hesap numaramı -ıban numaramı veririm parayı gönderirsiniz.fiyat için yapılabilecek bir şey olduğunu zannetmem çünki zaten satış fiyatı 206tl depoda ellerinde kaldığı için bu fiyata veriyorlar yinde bi konuşayım ama çokta umutlu değilim. sormak istediğiniz bir şey olursa 0536 462 18 59 dan bana ulaşabilirsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.