Şimdi Ara

Okulda turnuva olacak. Neler değişti oyunda ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ramazanın ortası gibi oyunu sıkıntıdan bırakıp hesabı da satmıştım. okulda başkanlık seçimlerinde eğer seçilirsem turnuva yapıcam dedi adaylardan biri. eski başkanı sevmiyordum zaten ona oy vermiştim bende. o da kazandı.

okulda takımlar filan kuruluyor çoğu kişi hazır bile. fakat bende bi sorun var

bıraktığımdan beri oyun çok değişti mi ? turnuva için çağrılmasam girmezdim daha da. baktım takımda yer de ayrılmış bende girdim hemen. temmuzun ortasından beri değişen çok önemli şeyler oldu mu ? turnuva ile ilgili konu da açarım bi ara kazanırsak tabi

• qnq bota gidin arkadaşın ashe alsın sen brand al xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    qnq fiora alcam yanıma barum support alırım. dotoda range carry şart değil XDDDDDDDDDD

up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aelthalyste

qnq fiora alcam yanıma barum support alırım. dotoda range carry şart değil XDDDDDDDDDD

up

adeceri leona dne knk supor olorkta barum voya feora al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunda bişi değişmedi, ama gidip WCS metasına uymanı onermem sonucu hüsran olabilir. topta ryze maokai fln oynanıyo midde ori,jungleda kha, adc ve support için bişi diyemicem hepsi oynanıyo neredeyse ama trist lucian thresh nami janna god tier olanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BRIDGIT MENDLER -- 23 Ekim 2014; 20:22:18 >
  • Dari hala teqliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Bridgit M.

oyunda bişi değişmedi, ama gidip WCS metasına uymanı onermem sonucu hüsran olabilir. topta ryze maokai fln oynanıyo midde ori,jungleda kha, adc ve support için bişi diyemicem hepsi oynanıyo neredeyse ama trist lucian thresh nami janna god tier olanlar

kimse de dememiş ki bunlar wcs metasında picklenen şampiyonlar

• quote:

up

qnq biz cafede turnuvadayken bizim arki lb almıştı karşıki luluya ulti q çaktı lulu yok oldu biz dedik lulu artık yokgghhh ben artık yohummm felan çok güldük ama burda anlatınca gülünmüyor işte xd

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

up

qnq biz cafede turnuvadayken bizim arki lb almıştı karşıki luluya ulti q çaktı lulu yok oldu biz dedik lulu artık yokgghhh ben artık yohummm felan çok güldük ama burda anlatınca gülünmüyor işte xd

Aynen komik değilmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

qnq bota gidin arkadaşın ashe alsın sen brand al xd

Olay bu
  • Jinx diye yeni adc geldi
  • jax diye bi hero varmış güçlüymüş sanki ?

bu temmuzun ortasında bıraktım. gnar ve azir gelmiş. korkmam gereken şeyler mi ? yeniyorlar mı onlar ne olayi ki ?
  • quote:

jax diye bi hero varmış güçlüymüş sanki ?

bu temmuzun ortasında bıraktım. gnar ve azir gelmiş. korkmam gereken şeyler mi ? yeniyorlar mı onlar ne olayi ki ?

gnar çöp azir op
  • İkiside lane herosu bence, Azir biraz daha tf gibi. Tank metası hafiften geri geliyor gibi.. Oyunda başka değişen birşey yok. Önerim son patch notlarına bakıp nerf/buff ve item değişikliklerine bakman. Geriye kalan oyunculuk
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.