Şimdi Ara

Profilo Bm 6224 üst sepet bulaşıklar kirli çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İzmir'de oturuyorum, 2 yıldır Profilo Bm 6224 modeli bulaşık makinesi kullanıyorum, benim sorunum,bulaşıkların üst rafında bardaklarda , kaplarda pislik tortuları kalıyor, ama alt taraftaki tabaklar ne kdr da kirli olsa da gayet temiz cıkıyor,makinenin pervanelerini her yıkamadan önce yıkıyorum, filtresini yıkıyorum, parlatıcı kullanıyorum, toz klasik deterjan kullanıyorum, jel de kullansam sonuç aynı, servisi çağırdım, ukala adam dedi ki İzmir'in suları çok kireçli servisin sattığı 30tl lik makina temizleyicisi kullanmalıymışım yılda 2 defa, adama dedim, ben marketlerdeki bulaşık makinesi temizleme tozlarından kullanmıştım, onlar hiç bir işe yaramaz diyor, ürünü aldım sıkıntımı çözdü daha 4 ay olmadan aynı problemi yaşadım, eğer kireçdense sorun neden alt rafdaki bulaşıklar temiz de üst rafdakiler kirli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alierdemaydogan -- 23 Ekim 2014; 22:20:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: alierdemaydogan

Merhaba arkadaşlar,

İzmir'de oturuyorum 2 yıldır Profilo Bm 6224 modeli bulaşık makinesi kullanıyorum, benim sorunum bulaşıkların üst rafında bardaklarda , kaplarda pislik tortuları kalıyor, ama alt tarafdaki tabaklar ne kdr da kirli olsada gayet temiz, makinenin pervanelerini her yıkamada yıkıyorum, filtresini yıkıyorum, parlatıcı kullanıyorum, toz klasik deterjan kullanıyorum, jel de kullansam sonuç aynı, servisi çağırdım, ukala adam diyorki İzmir'in suları çok kireçli servisin sattığı 30tl lik makina temizleyicisi kullanmalıymışım yılda 2 defa, adama diyorum ben marketlerdeki bulaşık makinesi temizleme tozlarından kullanıyorum, onlar hiç bir işe yaramaz diyor, ürünü aldım sıkıntımı çözdü daha 4 ay olmadan aynı problemi yaşıyorum, eğer kireçdense sorun neden alt rafdaki bulaşıklar temiz de üst rafdakiler kirli?

O sorun bende de vardı limon tuzu koydum deterjan gözüne aldigo kadar en yuksek ısıda en uzun programda çalıştırdım tuz kutusuna tuz koydum tuz ayarini biraz arttirdim. sorun simdilik ortadan kalkti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pervane Dönüşünde fabrikasyon bir sorun olabilir. Servis cam kapak takarak bir baksın.

• Candoğan Bey,

Cevabınız için teşekkürler, servisin sattığı temizleme ürününü kullanınca neden durum düzeliyor?

Pervaneyle ilgili olsaydı bu sorun sürekli olmaz mıydı?

Teşekkürler,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende Profilo bulasik makinesi kullaniyorum ayni sorun bendede vardi serviside cagirdim hic bir problem bulamadi ama bir arkadasim ayni dertten muzdarip oldugunu ve bulasik makinesi deterjanini degistirince (fairy platinum tablet) çözüldüğünü soyledi deneyince gerçekten sorunumun çözüldüğünü gordum bence bir deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alierdemaydogan

Merhaba arkadaşlar,

İzmir'de oturuyorum, 2 yıldır Profilo Bm 6224 modeli bulaşık makinesi kullanıyorum, benim sorunum,bulaşıkların üst rafında bardaklarda , kaplarda pislik tortuları kalıyor, ama alt taraftaki tabaklar ne kdr da kirli olsa da gayet temiz cıkıyor,makinenin pervanelerini her yıkamadan önce yıkıyorum, filtresini yıkıyorum, parlatıcı kullanıyorum, toz klasik deterjan kullanıyorum, jel de kullansam sonuç aynı, servisi çağırdım, ukala adam dedi ki İzmir'in suları çok kireçli servisin sattığı 30tl lik makina temizleyicisi kullanmalıymışım yılda 2 defa, adama dedim, ben marketlerdeki bulaşık makinesi temizleme tozlarından kullanmıştım, onlar hiç bir işe yaramaz diyor, ürünü aldım sıkıntımı çözdü daha 4 ay olmadan aynı problemi yaşadım, eğer kireçdense sorun neden alt rafdaki bulaşıklar temiz de üst rafdakiler kirli?

Hangi programda kullanıyorsunuz? kirli bulaşıklarda eco50 ve yoğun 70 programlarını kullanın. Bir de BİM'de satılan Bindactivit sıvı makine temizleyici deneyin yalnız her Bim'de olmayabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.