Şimdi Ara

2009 megane 2 expression fiyatı hakkında yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araba 2009 1.6 benzinli expiression, 25000 km de, boya yok ama bir kapıda ufak çizik var. Piyasası hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Sahibi 32000 istiyor. Bana biraz yüksek gibi geldi. Siz ne dersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alininbiri -- 24 Ekim 2014; 22:13:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alininbiri A kullanıcısına yanıt
    Benim kayınpederimde extreme modeli var 2009. Geçen renoya fiyat sormaya gittik. 27 28 civarı alırım dedi. Onlar o fiyat verdiyse herhalde daha fazlaya satılır.
  • ???
  • KAZASI BELASI YOKSA KM ORJ. İSE EN AZ Bİ 35 LİRA EDER ÇÜNKÜ MEGANE PİYASASI YÜKSEK.AMA TAVSİYE ETMEM ALMA ÖN İKİ PARÇA PLASTİK DENGE KOLLARI PLASTİK
  • Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. 32 000 nasıl arkadaşlar. Sahibi pazarlığa yanaşmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: alininbiri

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim. 32 000 nasıl arkadaşlar. Sahibi pazarlığa yanaşmıyor.

Yanasmiyorsa alsin basina calsin. Adet yerini bulsun diye 200 300 duseydi bari. Boyle tiplerden araba alinmaz kardes. Sanki bulunmaz hint kumasi. Bildigin dandik megan iste

Bu butçe de çok iyi alman ve japon arabalar alınabiliyor, Belki 25bin km olmaz da 50-60 bin km bulunabilir:
    Jetta
    Octavia A5
    Golf
    Leon
    Corolla
    Auris
    Civic
    Lancer
    Mazda3
    Focus
    Megane3
    Astra
    .
    Megane için ne istese hakkıdır. 25 bin km ve hatasız ise .
    Dynamic olsaydı çok daha iyi olurdu.
    Ama ben yukarda saydığım araçları kovalardım.

• +1.......artımı verdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alininbiri

Araba 2009 1.6 benzinli expiression, 25000 km de, boya yok ama bir kapıda ufak çizik var. Piyasası hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Sahibi 32000 istiyor. Bana biraz yüksek gibi geldi. Siz ne dersiniz.

hocam profiline baktım urfadaymıssın bende bugun dıyarbakırda araç gordum sahiibinden den aynı model aynı paket sadece 90 mı 80 bın mıydı km si 28000 istiyordu kaza boya yoktu ilan acıklamasında bir araştır ıstersen
  • lordford50 kullanıcısına yanıt
    Zaman ayırıp yorum yazdığınız için teşekkür ederim.
    Çocuklar nedeni ile HB almayı düşünmüyorum hocam.
    Focus, civic, Corolla da baktığım arabalar ama bu arabaların piyasası bir taraftan, internetten bulduğum arabalara gidip ayrıntılı inceleyebilecek zaman olmaması diğer taraftan zora sokuyor beni.
    Megane güvenilir bir yerden ve temiz olunca aklım kaldı ama sanki fiyatta biraz fazla gibi geliyor. Satan arkadaşa da bir şey diyemiyorum. Maşallah gözü gibi bakmış arabaya.
    Hayırlısı bakalım. Şimdilik 97 corollam çok şükür taşıyor bizi.
  • wildcats kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam. Aslında illa megane olsun diye aramıyordum ama arabanın temizliği beni cezbetti. Sorduklarım da temizinin piyasası 29 civarı deyince bir de forumdan fikir alayım dedim.
  • Hocam o fiyatlara aynı kasa expression plus dizel var yapma benzinli araç alınmaz artık...

Hb konusuna katılmıyorum.
    8 yıl fusion kullandım.
    Pandizotu çıkarıp
    Çamaşır makinesi taşıdım.
    İhtiyaç halinde 2 tane kuçuk çocuk da bagaja atılabiliyor. Eskiden bilirsiniz hep bagajda giderdik, toros sw ve kartalın.
    Arka koltuğu da yatırıp, 20 torba kireç ve 5 torba da çimenro taşımıştım,
    Kapı vs de taşımıştım.
    Sedanlarda arka cam sabit olduğu için valiz hariç çok opsiyon yok,
    .
    Fiyatına pek takılma , aracı beğendiyseniz. Normalde gideri 27-30bin liradır.
    Duşuk km ve kazasız olduğu için istenen fiyat normal bence.
    Ama ben diğer seçenekleri tercih ederdim. Ama çok araştırmak lazım, temiz araba zor bulunuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.