Şimdi Ara

(İstek) Lane Gank Bilgilendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar lane den gank atmak için bilgilendirme konusu var mı ? Mesela Top lane e lane gank atacağım diyelim ilk çalıya rakibin minyonları neredeyken girersem görünmem . Aynı şekilde bot lane de bunu öğreten bir video , rehber varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga277 -- 23 Ekim 2014; 17:46:41 >

• Şu oyunu oynayarak öğrenelim lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OmC43 kullanıcısına yanıt
    Normal maçta bile olsa bilmeden etmeden lane gank atmaya çalışıp başarısız olmaktansa en azından öğrenirim . Normal maçlardada öğrendiklerimi denerim .
  • Champion'ların vision range'i 1200, minion, pet vb. şeylerinki 1100. Yani senin vision çemberinin içine girmiyorsa o da seni göremez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storyteller

Champion'ların vision range'i 1200, minion, pet vb. şeylerinki 1100. Yani senin vision çemberinin içine girmiyorsa o da seni göremez.

Şimdi belki sacma olacak ama lane de senin takim arkadaşın olduğu için sen rakip minyonlari görebiliyorsun fakat gerçekte onun seni görüp görmediğini nereden bileceksin ?

• Gank atmak için bence en iyi ortam Rakip laner tarafından pushlanmış lanedir.Şöyleki Senin Laner'ın pushlamışsa gank atmak zorlaşabiliyor.Ben Jungle oynarken atik şampiyonlar kullanırım böylelikle ganklarım efektif olur.
    Gank atmadan önce laner'ıma sorarım ward varmı diye yoksa Ona dalmasını söylerim.Rakip Laner'a dalarken arkadan çıkıp rakibi şaşırtıyorsun.Bu arada En Kolay gank atılabilecek laneler bana göre şöyle bir sırada:
    Top Lane-Mid Lane-Bot Lane
    Ayrıca trinket olarak görünmez wardları veya birimleri ortaya çıkaran bir trinket kullanırım.Ward varsa bile temizleyip öyle gitmek çok daha iyi olacaktır.
  • mydeath05 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım soruyu yanlış anladın sanırım sen ben nasıl gank atılır diye sormuyorum . Lane gank nasıl atılır diye soruyorum .
  • Rakip pushlasin ve enseleyin

• burdan diğer lanelarıda bulabilirsin
    https://www.youtube.com/watch?v=jtDuNZoH8Ks

Jungle istiyormuşsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sneaky Step -- 23 Ekim 2014; 21:35:15 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.