Şimdi Ara

120000 Tl araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
0
Favori
2.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaşı en fazla 3 olan 120000 tl verebileceğimiz en üst limit suv veya sedan 4 kapılı araba önerisibekliyoru. Arabaya ayırdığımız limitte arttırıma gidince daha öncede düşündüğümüz ama bütçemize göre bulamamıştık şimdi suv seçeneğinide koyarak yardımlarınızı bekliyoruz aşağıdaki yorumlarda vardır ancak gene yazayım babamız işlerini bize devredip emekliye ayrıldı emeklilik hediyesi olarak alınacak hız yapmayı epey bir seviyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -kaya -- 30 Ekim 2014; 20:10:12 >

• Nejoz kullanıcısına yanıt
    önerileriniz için teşekkür ederim vw cc gözümüzden kaçan bir model olmuş aracı babam alacağı için mercedes bizi aşar der o yüzden bakma gereği bile duymadım
  • 2011 320d den başkası yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: -kaya

önerileriniz için teşekkür ederim vw cc gözümüzden kaçan bir model olmuş aracı babam alacağı için mercedes bizi aşar der o yüzden bakma gereği bile duymadım

Hayırlısı olması dileklerimle şimdiden kolay gelsin , tez zamanda almanız dileklerimle :)
  • 320d, S60-s80 1.6 T4

• S60,bmw 3.20d,mercedes C180
    Bence bu üçünden birisi sizin icin en mantikli alternatif olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Volvo S60 ve Skoda SuperB 2.0TDİ bu iki modele de bakardım ben olsam konu içinde geçenler dışında.

Bir de sıfır olsun gibi bir amaç varsa Audi A3 Sedan 1.4 TFSI Attraction S-Tronic bakılabilir.

2.el 520D bakarım.
  • C4 Picasso alın, evi taşırken nakliyat firmasına gerek kalmaz. Öyle bagajı var. 14 kişi gezdik.

• powermoon kullanıcısına yanıt
    mondeo yu da araştırmaya başlayacağım teşekkürler
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    teşekkürler tavsiyeleriniz için Superb aklımızda olan arabalardan
  • alimdemir kullanıcısına yanıt
    regule-stok kumaş işiyle uğraşıyoruz hocam ürün nakliyesi için ufak ticari araçlarımız var zaten bu biraz daha babamın emeklilik keyfi yaşayacağı makam arabası olacak yinede teşekkürler
  •  120000 Tl araba tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 23 Ekim 2014; 19:23:42 >
  • obmann O kullanıcısına yanıt
    bmw 3.20 c180 biraz babamıza spor kaçar o yüzden düşünmüyoruz zaten mercedes bize ağır gelir der durur
    volvoda her fırsatta övdüğümüz ancak almaya geldiği zaman sebepsiz yere bir adım geri durduğumuz bi markadır
  • Bosver sedani al bir Cupra

Bu konudaki herkesin saydıklarına itinayla ayar verirsin

Sedan olacaksa bu paraya 3.20D 184 beygir temiz bulunmaz .

Millet 5.20 3.20 saymış ya temiz gidip bulun bakalım en fazla 3 yasında .

Bence yaş takıntısını bir kenara bırakın 4-5 yasında arabadan bisi olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 23 Ekim 2014; 19:25:37 >
  • kendisi japon hastası şu an altında hali hazırda toyota var zaten o yüzden onun yerine honda alsak pek içine sinmez herhalde
  • Avensis alın kurtulun senin bana Toyotacı anlaşıldı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.6 Ecoboost Mondeo selective

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    48 yaşında işi bırakıp emekli olumcam diye kenara çekilmiş bir adama hb araba alırsak herhalde dükkanı kimlere bırakmışım deyip işin başına geri döner herhalde
    hb araçları ağabeyim yada ben arabalarımızı satmayı düşündüğümüz zaman ( şu babamızın araba işini çıkaralım ardından düşüneceğiz kısmetse ) düşünürüz
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.