Şimdi Ara

Koreografi Maç Önü ve Maç Sonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Maçın başında koreografiye baktığımda;
    Ali Sami Bey'in, "Amacımız Türk olmayan takımları yenmektir" sözleriyle hedef gösterirken,
    Metin Oktay'ı, "Galatasaraylı'lığımla her zaman gurur duyarım" sözüyle Galatasaray'ı en derininde hissederken,
    Baba Gündüz'ü, "Galatasaray, bir halatı hep birlikte çekenlerin, hep birlikte üzülüp, hep beraber sevinmesini bilenlerin takımıdır" sözüne uygun inanmış onbinlere bakarken,
    Maç sonu aynı fotoğrafa baktığımda ise;
    Ali Sami Bey'in parmak hareketiyle kurduğu kulüpte kuruluş amacımızdan bihaber şahıslara hesap sorarken,
    Metin Oktay'ı O'nu sevenleri üzdüler diye sızlayan kalbini tutarken,
    Baba Gündüz'ü parmağıyla bu camiayı hak etmeyenlere arka kapıyı gösterirken gördüm.
    Oldukça anlamlı bu yazı Galatasaray Sözlük'ten alınmıştır.

• çok iyi olmuş kareografi yeni gördüm.

bu takıma gerçekten yazık ediyorlar prandelli ve mancini takımın içine etti resmen..Galatasaray Real'den 6 yediği zaman bile baskılı oynuyordu ilk yarı 3 0 öne geçebilirdi öyle yenildi 6 1.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

çok iyi olmuş kareografi yeni gördüm.

bu takıma gerçekten yazık ediyorlar prandelli ve mancini takımın içine etti resmen..Galatasaray Real'den 6 yediği zaman bile baskılı oynuyordu ilk yarı 3 0 öne geçebilirdi öyle yenildi 6 1.

Sorun 6 yemek degil ki. O gun beceriksizlikten yedik 6 tane , takim resmen Madrid'i ezmisti. Biz Madrid'i yenmek icin ciktik sahaya. Fakat Hamit cikmis diyorki "onlarla basabas mucadele edemeyiz kalite farki var" Senki Madrid'te oynamissin , Bayern'de oynamissin daha ne kalitesinden bahsediyorsun. Biri cikip Burak'a ve Hamit'e Galatasaray'in kim oldugunu belirtmesi gerek. Karsimizda Barcelona'da olsa Galatasaray yenmek icin cikar.

Konusmaktan ve 2000'li yillarla bugunu kiyaslamaktan bende yoruldum , bende sikildim fakat o yillari izleyen biri olarak Hakan Sukur'un 90. Dk tam saha yaptigi prese karsin Burak'in yalandan yere 85. Dk kosmasi ,, Bulentin kolu sakatlandiginda o yuzundeki hirsina karsin macin 60. Dk sindan sonra takimin yenilgiyi kabullenmesi beni kahrediyor. Bizi o hirsli ve inanan cocuklar lazim , biz bu devletide bu sekilde kurtarmadik mi? InsAllah yeni gelen baskan Galatasaray'in kim oldugunu takima asilar. Su taraftar , su olusum , su kareografi Dunyanin en iyi takimlari dediklerinizde yok. Bu taraftari bu hale dusurmeye kimsenin hakki yok , yenilceksekte Galatasaray gibi yenilmemiz gerek , basi dik , alni ak..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O değilde koreografi işini iyi yapıyoruz gel gör ki futbolcular o maçı o tribünde o kartonları kaldıralanların 3 te 1 i kadar önemsemedi maçı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.