Şimdi Ara

Teknik Direktörü istafa ettirip/kovup mutlu son hayali kuran taraftar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ancak Türkiye gibi ülkelerde olur böyle hayalperest ve boş düşünceler. Nasıl bir spor ülkesi olunmaz kavramana en iyi cevaptır.

Kovulması gereken asıl şey sistemin kendisidir. Zihniyettir. Ülke para ve rant çerçevesinde dönerken spor başarısı beklemek, kimse kusura bakmasın; aptallıktır.

Bu Fenerbahçe ve Galatasaray için aynıdır.

Not: Beşiktaş tarihinin TD'ünü bulmuştur. Nacizhane görüşümdür.

• Hayalperest mi?

Aykut kocaman gidip ersun yanal gelince başarılı olmadık mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Ancak Türkiye gibi ülkelerde olur böyle hayalperest ve boş düşünceler. Nasıl bir spor ülkesi olunmaz kavramana en iyi cevaptır.

Kovulması gereken asıl şey sistemin kendisidir. Zihniyettir. Ülke para ve rant çerçevesinde dönerken spor başarısı beklemek, kimse kusura bakmasın; aptallıktır.

Ya bir insan nasıl saçmalayabilir derlerse seni gösterirdim. Ersun Yanal'ı kovup getirdikleri adama bak. Ne oldu şimdi biz sabır mı göstereceğiz ismail için ? Bomba gibi oynayan takımın içine ettiler. Şimdide sabır bekliyorlar.
  • quote:

Ancak Türkiye gibi ülkelerde olur böyle hayalperest ve boş düşünceler. Nasıl bir spor ülkesi olunmaz kavramana en iyi cevaptır.

teknik direktör yok ki başımızda kovalım!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahçenin teknik direktörünün ismail kartal olduğunu düşünenlerde şu videonun 9.dakikadan sonrasını izlesinler.

https://www.youtube.com/watch?v=iiwdKqezYxE
  • V for Vandetta izleyip gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazen DH'den fazla şeyler bekliyorum sanırım. Şu anda İsmail Kartarl'ın hiç bir halt olmadığını sizden iyi biliyorum zira yüz yüze tanırım bu 1.

Hemen TD değiştirip işlerin düzeleceğini düşünmek aptalca. Anlamanız gereken bu.
  • fenerde düzgün bi sistem olsa ismail kartal orada olmaz, gsde düzgün bi sistem olsa prandelli başarısız olamz
  • @mucha; sana katılıyorum. Eksiklik tenik direktörde değil futbolcular da. Aykut kocaman takımı kötüye götürüyor dedik istifa ettirdik ne değişti..? Yerine yine hoca geldi değişen birşey yok. Demek ki sorun teknik direktörde değil futbolvular da. 5 yıldızlı oteller de gününü gün edip her gece bir alemdeler. 1 yıl da milyonları götürüyorlar ama gel gelelim ki maçlar da performans sıfır. Maç dan sonra verilen röportajlar da herkesin birbirine b*k atması da ayrı bir olay zaten...
  • quote:

Bazen DH'den fazla şeyler bekliyorum sanırım. Şu anda İsmail Kartarl'ın hiç bir halt olmadığını sizden iyi biliyorum zira yüz yüze tanırım bu 1.

Hemen TD değiştirip işlerin düzeleceğini düşünmek aptalca. Anlamanız gereken bu.

Atletico Madrid Simeone değişimi neydi? Bence senin söylediklerin aptalca.
    Herkes baş sorumlunun AY olduğunu onun gitmesi gerektiğini biliyor, ama onun gitmesi uzak ihtimal olduğu için ilk hedef İsmail şu an.
  • Beşiktaş hayatının teknik adamını değil hayatının yönetimini bulmuştur. Bilic elbette iyi teknik adam ancak ona bu zemini hazırlayan ve arkasında duran yönetim en az onun kadar iyi idare ediyor.

Bakın arkadaşlar bugün Prandelli gitsin deniliyorsa bu onun suçu değil yönetimin suçudur. Siz hiç evine akvaryum alıp kuş besleyen duydunuz mu ? Aynı hesap Prandelli için geçerli, İtalyanca dışında dil bilmiyor, italya dışına asla çıkmamış, Galatasaray ve Türkiye ligine ilgisi büyük ihtimalle teklif aldığı gün başladı. Peki neden bu adam geldi ? Çünkü yönetim Lucescu'ya bel bağlayıp gelmediğini anladığı anda son çare olarak getirdi bence tek kriteri tanınıyor olması ve İtalya milli takımını çalıştırıyor olması oldu...

Bizim ülkemizde futbol yönetilmiyor hocam, bugün taraftar isyan ediyorsa yönetimin yanlış hamlelerinin acısını çektiği içindir. X teknik adam Y teknik adam suçu neden olsun ki adamlar mı diyor bizi takımın başına getirin sizi uçuralım ?

Hocam taraftar suçsuz mu evet bazı konularda sabırsız ölçüsüz davranıyor. Ancak Türkiye'deki sorunun sebebi taraftar değildir sadece sonuçlarından biri taraftardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: oyuncu11790

Beşiktaş hayatının teknik adamını değil hayatının yönetimini bulmuştur. Bilic elbette iyi teknik adam ancak ona bu zemini hazırlayan ve arkasında duran yönetim en az onun kadar iyi idare ediyor.

Bakın arkadaşlar bugün Prandelli gitsin deniliyorsa bu onun suçu değil yönetimin suçudur. Siz hiç evine akvaryum alıp kuş besleyen duydunuz mu ? Aynı hesap Prandelli için geçerli, İtalyanca dışında dil bilmiyor, italya dışına asla çıkmamış, Galatasaray ve Türkiye ligine ilgisi büyük ihtimalle teklif aldığı gün başladı. Peki neden bu adam geldi ? Çünkü yönetim Lucescu'ya bel bağlayıp gelmediğini anladığı anda son çare olarak getirdi bence tek kriteri tanınıyor olması ve İtalya milli takımını çalıştırıyor olması oldu...

Bizim ülkemizde futbol yönetilmiyor hocam, bugün taraftar isyan ediyorsa yönetimin yanlış hamlelerinin acısını çektiği içindir. X teknik adam Y teknik adam suçu neden olsun ki adamlar mı diyor bizi takımın başına getirin sizi uçuralım ?

Hocam taraftar suçsuz mu evet bazı konularda sabırsız ölçüsüz davranıyor. Ancak Türkiye'deki sorunun sebebi taraftar değildir sadece sonuçlarından biri taraftardır.

hayatının yönetimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gencay

quote:

Bazen DH'den fazla şeyler bekliyorum sanırım. Şu anda İsmail Kartarl'ın hiç bir halt olmadığını sizden iyi biliyorum zira yüz yüze tanırım bu 1.

Atletico Madrid Simeone değişimi neydi? Bence senin söylediklerin aptalca.
    Herkes baş sorumlunun AY olduğunu onun gitmesi gerektiğini biliyor, ama onun gitmesi uzak ihtimal olduğu için ilk hedef İsmail şu an.

100 tane içinden 1 tane işe yarayan örnekle hareket edemezsin, ayrıca bırak başka ülkeyi kendi ülkenize bakın.

Fenerbahçe tarihinde kaç tane TD değişimi ile şampiyon olmuş ?

• Istifa etsin diye TD'nin keyfini bekle, futbolu biraksin diye Selcuk'un, Volkan'in jubile yapmasini bekle, Fenerbahce izleyenlere zevk versin, takim en buyuk beladan kurtulsun diye Aziz Yildirim'in iceri girmesini bekle..

Bekle babam bekle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya çıldıracağım arkadaş ismail kartal kimdir arkadaş?Hoca mı?Cümle alem biliyor takımı Aziz beyin yönettiğini.Çıkıp utanmadan yalan da söylüyor beni bir kere bile aramadı diye.Aziz bey elinde tespih ile taktik veriyor antreman yaptrıyor futbolculara.Ayan beyan herşey ortada.Gözü önünde Ersun Yanal'a Aziz bey tarafından yapılan rezaletten sonra oraya hangi yüzle oturur bir insan?Aslında cevabı basit de buraya yazarsam mahkemelik olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo

quote:

Ya bir insan nasıl saçmalayabilir derlerse seni gösterirdim. Ersun Yanal'ı kovup getirdikleri adama bak. Ne oldu şimdi biz sabır mı göstereceğiz ismail için ? Bomba gibi oynayan takımın içine ettiler. Şimdide sabır bekliyorlar.

olay şu ki ersun yanal ilk geldiğinde gördüğ muamele ismail kartal ile aynıydı.

• quote:

Fenerbahçenin teknik direktörünün ismail kartal olduğunu düşünenlerde şu videonun 9.dakikadan sonrasını izlesinler.

çok zorlama olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Fenerbahçenin teknik direktörünün ismail kartal olduğunu düşünenlerde şu videonun 9.dakikadan sonrasını izlesinler.

çok zorlama olmuş

Adam resmen ben soyunma odasında olacağım diyor. Bu azizbahçelide çok zorlama olmuş diyor.
    Ersunun oynattığı top belliydi. Bu adamın oynattığı topta belli. Sende futboldan anlamıyorsun oda belli. En azından git geçen sene 6. haftada toplanan puana bak belki ordan anlarsın.
    Azizbahçeliler için ayrı bir bölüm oluşturulsun bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.