Şimdi Ara

Sneijder devre arası gidici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamın piyasası hazır varken,dünya kupasından çok fazla süre geçmemişken,bu berbat kadroda bu td ile daha fazla çalışmaz bu adam kaçar gider devre arası.Taraftarımız bunada hazır olmalı,kimse demesin Şino yapmaz öle şey,değil Şino adı semih olsa,dededen cimbomlu olsa,profesyonel hayat başta ve en önde gelir,adam kariyerini düşünmek zorunda,orta sıra alman takımına gitse kariyeri adına daha büyük atılım yapmış olur bu berbat ligden,bu sene için konuşuyorum bu berbat takımdan.Aysal zaten satmak için çok çabaladı,adam birazda kendi tercihi takımda kaldı dünya kupasından sonra,ama artık işin sonu apaçık ortada.Bu adam daha kalmaz niye kalsın.Onu Muslera izler diye düşünüyorum.

• Onları gören Melo da durur mu
  • Drogba zaten yüzden iplemedi bizi ve kaçtı.

Sneijder de böyle olacak. Zaten onun yerinde olsam ben de kaçarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Drogba zaten yüzden iplemedi bizi ve kaçtı.

Sneijder de böyle olacak. Zaten onun yerinde olsam ben de kaçarım.

kesinlikle.fanatik taraftarı olduğum halde,piyasam olsa,şu kadro ile şu başkan ve td ile 1 dk çalışmam,atarım kendimi avrupaya.
  • Bi de Muslera var.
  • United a gitsin bence,matanın oynadığı takımda çok rahat oynar.Gidecek gibi duruyor zaten.
  • Brumada gidici.

Sneijder da kaleyi tutturamadi dün.diğerlerine uydu.

• bence kesinlikle gitmeli çünkü bunlar daha iyi günlerimiz beyler kötü son çok uzakta değil söylimi ne taktik var,ne takım var ne de ruh var ...sneijder akıllı adamsa çeker gider bu takımda bir saniye durmaz....bu takım artık adam olmaz.
  • Cok seviyorum sneijderi o ayri konu ama kacsin kurtarsin diye niye bakiyoruzki duruma. Adam burada dusuk maasla vs calismiyor sonucta. Kalsin takimda iste 1-2 mac kurtarsa kardir galatasaraya. Adamlarin gelecegini dusunecek halimiz yok takimi dusunelim biraz. Tek kisi takimi sirtlamaz elbette ve gs nin kurtulusuda ne sneijdere bagli ne baska oyuncuya ama oynasin gs nin ligdeki durumuna katkida bulunsun.

• Gitsin kurtarsın kendini muslera da gitsin harcanıyorlar burada.

• Sneijder zaten babasının hayrına duruyor burda takımın en çok kazananı EPL'ye gidip neden her hafta fazladan antrenman yapıp kendini yorsun burda rahat adam. Siz kendinizi düşünün adam milyonları kazanıyor biz de Sneijder'e üzülüyoruz gitsin EPL'ye diye ne garip hayat lan

• Doğrudur Sneijder de Muslera da gerçekten iyi para alıyorlar fakat işin gerçeği biri kaleci olarak genç denebilecek yaşta diğeri ise gerçekten üst seviyede futbol oynama isteği olan bir oyuncu. Bence her ikisi de gidecektir. Gerçi Sneijder den 10M dan fazla para alamayız hatta 10 bile alsak iyi çünkü yaşı geçti. Muslera dan da 12 falan alırız. Bruma da devre arası dahi gidebilir ondan da 6-7 falan alırız herhalde. Elimizde de kulübün sahipleri Burak ve Selçuk kalır gelen paranın %80 i ile onların maaşını öder kalanıyla da TS dan bir adam daha alırız artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.