Şimdi Ara

BEYLER ÇİFT HATLI KALİTELİ SAĞLAM ACİL TELEFON ÖNERİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler enişten emniyet müdürü telefonu arıza yapmış beni aradı bir telefon söyle gidip alayım dedi.

ben yeni çıkan asus zenfone 6 yı söyledim aklıma çift hatlı bi o telefon geldi. teknosalarda bulabileceğini söyledim. gitmiş bakmış yokmuş teknosada.

başka bişeyde olur diyo sağlam olsun diyo. çift hatlı olucak. gidip alıcak.

ne var çift hatlı telefon alabileceği sağlam ismi duyulan. önerir misiniz.

fiyatta sıkıntı yok siz modelleri söyleyin ben ona söyleyeyim. lütfen yardım edin.

• Note 4 un çift simlisi tanıtıldı bugün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklemez o hemen bişey söylemem lazım. bir de yurt dışında olan çift hatlı telefonlar var. onlar bize gelmez. alamayız onları yani. hemen gidip mağazadan alacak. internetten de almaz.

general mobile discovery 2 var. çift hatlı mı bu telefon. bu iş görmez mi ?? özellikleri onu pek ilgilendirmiyo açıkcası o konuşur alo alo der. özelliklerini önemsemez. bu sene çıkmış yeni bi telefon da hızı yavaş falan değildir heralde gmd 2 için konuşuyorum ??

alsın mı bu telefonu ne dersinz ??
  • Zenfone 5
    Moto g
    Discovery 2

Aklima gelenler bunlar

• zenfone 5 değil 6 çift hatlıydı. 5 tek hat. 6 teknosalarda yok. n11 de de yok ordan aldırtırdım da orda da yok.

moto G ye baktım , discovery 2 daha ağır bastı ona kıyasla. zaten forumda discovery kullanan bi çok üye var. ben onu aldırtıyim en iyisi. başka da bulamadım çift hatlı.
  • bu general mobile telefonlar neyin ürünü. neyin garantisinde ooluyolar. ortak olduğu bi şirket var mı. telpa garantisinde mi ??
  • fason cın telefonu,telpa garantısınde ama oda garantıden sayılırmı bılemem,benım onerım teknosada varmı yada yokmu bılmıyorum htc desıre 516 veya 616

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 23 Ekim 2014; 12:48:41 >
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto g mantıklı sadece arama için fazla bile gelir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.