Şimdi Ara

Klopp: Galatasaray'ın yöneticileri benim yöneticilerim olsa...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alman teknik adam, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında gelen bir soruya ilginç bir cevap verdi.

Borussia Dortmund Teknik Direktörü Jürgen Klopp, Türk Telekom Arena'da Galatasaray karşısında alınan farklı galibiyeti değerlendirirken, puana ihtiyacı olduklarını ve şimdi sıranın Bundesliga'ya geldiğini belirtti.

Sarı kırmızılı ekibin hafife alınmayacak bir ekip olduğunu vurgulayan Alman teknik adam, Skysport'a verdiği demeçte, "Galatasaray'ın ne kadar güçlü olduğunu biliyorum. İyi savunma yaptık. Gayret gösterdik. Harika bir maç oynadığımızı düşünüyorum daha önceki maçlardaki kadar özgüvenli değillerdi. Sonuçtan çok mutluyum. Bu tarz durumlarda oynamaya alışık bir takımız. İyi bir atmosfer vardı. Galatasaray çok yetenekli bir futbol takımı. Böyle bir atmosferde oynamak kolay değil. Ama bugün biz iyi olan taraftık." dedi.

İhtiyacı oldukları puanları aldığını ekleyerek, "Puanlara ihtiyacımız vardı. Kazandık. Bundan sonra artık Bundesliga'daki maçımıza bakacağız. Bugün iyiydik. Bundesliga'da da doğru yolu bulmamız gerekiyor. İlkay bugün gayet iyiydi. 14 aydan sonra takıma katılıyor, tabii ki kolay değil." ifadelerini kullandı.

Son olarak Dortmund'u dipten olarak getirdiği noktayla ilgili olarak gelen soruya, "Galatasaray'ın yöneticileri benim yöneticilerim olsa, bugün Dortmund'un Teknik Direktörü olmazdım." cevabını verdi.

NURİ: "KAZANMAK İÇİN GELMİŞTİK"

Farklı galibiyetin kendileri için de sürpriz olduğunu belirten Nuri Şahin ise, GSTV'ye verdiği demeçte, "Kazanmak için geldik. Bizim açımızdan güzel maç oldu. Galatasaray açısından çok iyi olmadı. Bu kadar pozisyon bulmak bana da sürpriz oldu. Güzel, hak ettiğimiz bir galibiyet aldık." şeklinde konuştu.

HUMMELS: "ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE FARKLI OYNUYORUZ"

Takımın tecrübeli isimlerinden Mats Hummels, Sky'a verdiği demeçte, "Şampiyonlar Ligi'nde biraz daha farklı oynuyoruz. Rakiplerimize daha az boşluk veriyoruz, amacımız öncelikli olarak savunma oluyor. Köln karşısında ise durum farklıydı. Maç boyunca hücum ağırlıklı oynamak zorundaydık, sonuçlarını da gördük. Şampiyonlar Ligi'nde olayın içinde kalmak açısından önemli bir galibiyet oldu. Şimdi Bundesliga'da da durumu toparlama vaktinin geldiğini düşünüyorum." açıklamalarında bulundu. (Goal)

• He he Klopp'ta biliyo tanıyo zaten Ünal Aysal'ı,Özkan Olcayı, Şükrü Ergün'ü. Arkadaşlar kendinizi böyle gaza getirmeyin.
  • Adam lafi sokup gitmis,varin gerisini siz dusunun.Bu saatten sonra yabanci basarili teknikdirektor hayalini unutun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

He he Klopp'ta biliyo tanıyo zaten Ünal Aysal'ı,Özkan Olcayı, Şükrü Ergün'ü. Arkadaşlar kendinizi böyle gaza getirmeyin.

Ne kadar sığ düşünceli bir insansın ya. Adam Galatasarayda olan teknik direktör degısıklıklerının farkında ani kadro değişimlerinin ve plansızlığın farkında sadece. kalkmışın şukru ergun falan dıye zırvalıosun ya cok saçmasın
  • Adam futboldaki özürümüzü çok güzel özetlemiş helal olsun. Hiçbir zaman bir avrupa kafasına sahip olamayacağız. böyle kandırılmaya, tiyatrolar izlemeye devam.
  • Adam haklıda, Prandelli ile 5 sene olmazki. Prandelli bir proje adamı değil. Bilic ile 5 yıl görürürsün, bir proje plan oluşturursun. Adam bizi kanser etti dün, taktiğini, tercihini, analizini geçtim, maç sonu açıklamaları bile adamı deli ediyor. Teknik Direktörüm böyle diyorsa, ben futbolcu olarak sahada hiçbirşey oynamamki. Ne de olsa hedef lig!!! Hoş biz bu futbol ile ne ligi alırız ne Avrupa ligine gideriz. Hiçbir gelişme, olumlu yönü yok. Keşke Mancini gitmeseydi, deplasmanda kötü olsakta evimizde çok iyi maçlar çıkarmıştık. En azından 4, 5 tane farklı kazandığımız maçlar vardı.

Abi Terim zamanı 6-0 lık Real yenilgisi sonrası bile taraftar bu kadar kızgın değildi. Çünkü gerçekten o maçta takım ilk yarı oyunuyla bir umut, ışık veriyordu. Mucize gerçekleştirebileceğimize taraftar olarak inanıyorduk, şimdi ise...
  • Sorun Galatasaray'ın yöneticilerinde değil sorun tüm Türk kulüp yöneticilerinde maalesef. Şapkamızı önümüze alıp GS_FB_BJK kavgalarını bir kenara bırakıp çok ciddi düşünmeliyiz.Çağ dışı yabancı kuralını kaldırıp, alt yapıya iş bilen eğitimli hocalarla yatırım yapıp, aldığı parayı sonuna kadar hak eden (türk-yabancı farketmez) futbolcularla bir yerlere geliriz ancak. Ne Fener, ne GS nede BJK bir Real Madrid değil her sene 100 Milyon € harcayalım, kaldı ki harcayabilsek bile yazık bu paralara.
    Söylenecek çok laf var ama yazmakla olmaz, kısacası her şeyin başı eğitim, önce başkanlardan başlanacak değişime , malzemecilere varana kadar. Sokak kavgaları yerine yapılan yatırımlar tartışılmalı, yoksa her zaman yener Fener Gs'yi, Gs BJK'yi ama bunlar bizi ilerletmez.
    Bu sene değişecek yabancı kuralı ile en azından bir başlangıç olacağını, ve ekonomisi iyi olan kulüplerin çabucak ivme kazanacağını düşünüyorum.
    Herkese saygılar

• quote:

He he Klopp'ta biliyo tanıyo zaten Ünal Aysal'ı,Özkan Olcayı, Şükrü Ergün'ü. Arkadaşlar kendinizi böyle gaza getirmeyin.

Bunu sen düşünmüşsün Klopp farklı bişey anlatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Adam haklıda, Prandelli ile 5 sene olmazki. Prandelli bir proje adamı değil. Bilic ile 5 yıl görürürsün, bir proje plan oluşturursun. Adam bizi kanser etti dün, taktiğini, tercihini, analizini geçtim, maç sonu açıklamaları bile adamı deli ediyor. Teknik Direktörüm böyle diyorsa, ben futbolcu olarak sahada hiçbirşey oynamamki. Ne de olsa hedef lig!!! Hoş biz bu futbol ile ne ligi alırız ne Avrupa ligine gideriz. Hiçbir gelişme, olumlu yönü yok. Keşke Mancini gitmeseydi, deplasmanda kötü olsakta evimizde çok iyi maçlar çıkarmıştık. En azından 4, 5 tane farklı kazandığımız maçlar vardı.

Abi Terim zamanı 6-0 lık Real yenilgisi sonrası bile taraftar bu kadar kızgın değildi. Çünkü gerçekten o maçta takım ilk yarı oyunuyla bir umut, ışık veriyordu. Mucize gerçekleştirebileceğimize taraftar olarak inanıyorduk, şimdi ise...

Zaten manciniyi gönderip prandelliyi getirmek dünyanın en saçma işiydi ve gelen gideni aratıyor malesef.Mancinide ben yinede umut ışığı görüyordum,şampiyonlar liginde çok daha iyi oynuyorduk.Prandelli bu takımı ve oyuncuları daha tanıyamamış gibi,yeni yönetim gelir gelmez biletini kesmeli bu adamın.

• quote:

Orijinalden alıntı: EFENDİ7

Sorun Galatasaray'ın yöneticilerinde değil sorun tüm Türk kulüp yöneticilerinde maalesef. Şapkamızı önümüze alıp GS_FB_BJK kavgalarını bir kenara bırakıp çok ciddi düşünmeliyiz.Çağ dışı yabancı kuralını kaldırıp, alt yapıya iş bilen eğitimli hocalarla yatırım yapıp, aldığı parayı sonuna kadar hak eden (türk-yabancı farketmez) futbolcularla bir yerlere geliriz ancak. Ne Fener, ne GS nede BJK bir Real Madrid değil her sene 100 Milyon € harcayalım, kaldı ki harcayabilsek bile yazık bu paralara.
    Söylenecek çok laf var ama yazmakla olmaz, kısacası her şeyin başı eğitim, önce başkanlardan başlanacak değişime , malzemecilere varana kadar. Sokak kavgaları yerine yapılan yatırımlar tartışılmalı, yoksa her zaman yener Fener Gs'yi, Gs BJK'yi ama bunlar bizi ilerletmez.
    Bu sene değişecek yabancı kuralı ile en azından bir başlangıç olacağını, ve ekonomisi iyi olan kulüplerin çabucak ivme kazanacağını düşünüyorum.
    Herkese saygılar

Son zamanlarda gördüğüm en güzel yorum. Eline sağlık.

• quote:

Nick mesaj uyumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

quote:

Orijinalden alıntı: psirik

Adam haklıda, Prandelli ile 5 sene olmazki. Prandelli bir proje adamı değil. Bilic ile 5 yıl görürürsün, bir proje plan oluşturursun. Adam bizi kanser etti dün, taktiğini, tercihini, analizini geçtim, maç sonu açıklamaları bile adamı deli ediyor. Teknik Direktörüm böyle diyorsa, ben futbolcu olarak sahada hiçbirşey oynamamki. Ne de olsa hedef lig!!! Hoş biz bu futbol ile ne ligi alırız ne Avrupa ligine gideriz. Hiçbir gelişme, olumlu yönü yok. Keşke Mancini gitmeseydi, deplasmanda kötü olsakta evimizde çok iyi maçlar çıkarmıştık. En azından 4, 5 tane farklı kazandığımız maçlar vardı.

Zaten manciniyi gönderip prandelliyi getirmek dünyanın en saçma işiydi ve gelen gideni aratıyor malesef.Mancinide ben yinede umut ışığı görüyordum,şampiyonlar liginde çok daha iyi oynuyorduk.Prandelli bu takımı ve oyuncuları daha tanıyamamış gibi,yeni yönetim gelir gelmez biletini kesmeli bu adamın.

Mancini döneminde Lig'de de çok daha iyi oynuyorduk. Bir deplasman krizimiz vardı. Evimizde yine yeniyorduk. Ben bu yıl hatırlamıyorum hiç iyi oynadığımız bir maçı. Gerçekten arada takip etmediklerim de olduda, hatırlayan var mı çok harika maçlar oynayıpta kazandığımız? Hem lig hemde Avrupa'da hangi maçı iyi oynadık. Prandelli bence de acilen gitmeli. Bu adam sadece ligi falan düşünüyorsa, büyük ihtimal Dortmund'u doğru düzgün analiz falan da etmedi. Belki hiç etmemiştir. Şampiyonlar ligini hem kendi kafasından hem de futbolcuların kafasından silmiş. Durumun özeti bu. Acilen defolup gitmeli yerine mümkünse Türk bir hoca gelsin. Sezon sonuda göndeririz.
    Ludogorets takımının oyuncuları bizimkilerden daha mı iyi? Demekki bu oyuncularla şampiyonlar ligi olmaz demek olmuyormuş.

• quote:

Tanimasi onemli değil yaptiklarini biliyo.

Bozuk para gibi td harciyorlar.

Terim sen.telefonu acmadin git .

Mancini başarili olamadin git.

Kendi hatalarina bakacaklarina hatayi başkalarina yukluyorlar aziz yildirim aysl ayni kafa.

• Klopp kısace mancini niye yolladınız kekolar demiş.
  • Adam haklı ama kendisi de çok eleştiriliyor şu sıralar BvB'de.

• quote:

Biz gaza gelmek için sizi maçı bekliyoruz.Sen devam et buralarda milleti tahrik etmeye, bizim maçtan sonra biriniz uğramaz buralara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qubee

Klopp kısace mancini niye yolladınız kekolar demiş.

Hocam Mancini bu oyuncularla Türkiye kupasını bile kazanamam bana transfer bütçesi ayırın demiştir.
    E tutup City gibi milyonlarca euro ödenek ayıramıyor bizimkiler. O da bana Eyvallah ben kariyerimi bu çöplerle bitiremem demiştir doğal olarak.
  • Senin taraftarın, medyan, varsa divan dernek üyelerin böyle olmadığı için hala o takımın teknik direktörüsün. 2. ligte bile 40000 ortalama seyirci ile oynayan takım ile buradaki durum farklı arkadaş. Bunun yöneticiyle alakası yok. 2 yıl şampiyon yapma bakalım burada bir takımı, bırak kovulmayı kendin kaçar gidersin baskıdan. Yöneticin korusa ne olacak 4 bir yandan baskı var burada. Kolay değil o işler öyle.
  • Sağolun, teşekkür ederim
  • quote:

Ne güzel fail olmuşsun sen ya şapşik Adam kötü bir şey söylüyor niye gaza gelelim.

Hep hayalimdir, genç bir teknik direktör gelecek yetenekli gençleri toplayacak; yönetim-taraftar sabırlı olacak 1-2 sene başarısızlıktan sonra senelerce ligi domine edip Avrupa'da kendimizi göstereceğiz falan. Tuchel gelseydi hayalim gerçek olabilirdi ama Prandelli o tip bir hoca değil.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.