Şimdi Ara

Fanatik olmayin taraftar olun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dun mactan sonra cok sinirliydim konuyu acmadim. Burada insanlar gs in 4 5 yiyecegini soylerken(ben de ayni fikirdeydim tahminim 5 ti) fanatiklerher zamanki gibi gercekci olanlari disliyordu. Ne oldu yoz pembe hayalleriniz cope dondu. Boyle fanatiklik takima sizin skor taraftari dediginiz insanlardan daha cok zarar verir. Takimi objektif degerlendirin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benim en cok kizdigim Turk taraftarlara, Pandev cikarken onu islaklamalariydi.Adamin ne sucu var 10 kisi mukemmel oynadi da Pandev 5 net posizyon kacirdi sanki.

• Dogru futbolcu isliklansin ama kurunun yanin da yasin da yanmasina ben de karsiyim. Cok uzuluyorum futbolcuya verilen milyonlara.benim gobegim catlasin insanlara faydali olacagim diye iki kurusacalisiyim adam orada topun pesinden kosmaya mucadeleye yerinsin milyon dolarlari kapson. Hadi be allah askina.

• master of darkness kullanıcısına yanıt
    Sonuna kadar haklisin.Ama bu olay bununla aciklanamaz Dortmund'la bas edemezsin sen hele ki bu kadroyla.Klasik butun sorunu bir kisiye yikmaya calisan Turk taraftar politikasi.

• Bas edememek ayri varlik gosterememek apayri. Iyi de oynasa yenemez gs ama en azindan ezilmez de. Kendi sahasinda 4 yiyen takim deplasmanda kac yer.

• Kotu Dortmund 4 attı çok şukur Bayern felan gelmedi.

Bence diğer maçlara çıkmamalıyız,hem unal Aysal alışık bu tur şeyleri yapmaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Kotu Dortmund 4 attı çok şukur Bayern felan gelmedi.

Bence diğer maçlara çıkmamalıyız,hem unal Aysal alışık bu tur şeyleri yapmaya.

Bence Avrupa defterini komple kapatalım. Beceremedik. Olmadı. Ne TD ne de oyuncularda iş var.

Ben olsam kalan maçlarda paso yedek kadro sürerdim. Daha Prandelli bile Avrupa'yı kafadan silmiş. Avrupa Ligi'ne kalmak için niye kasalım ki?

Tabii fanatiklere göre kalan maçları alıp gruptan bile çıkarız.

• Herkes terim dönemiyle bu dönemi bir tutuyo.Terim dönemindede 3 maçta 1 puan alınmış son 3 maç kazanılarak gruptan çıkılmıştı.Ancak o takım yenildiğinde bile heyecan verici bir futbol ortaya koyuyordu.Heran bir şeyler yapabilecek hissi vardı.Ancak şimdiki takım sahaya çıkmadan maçı kazanamayacağını biliyor ve açıkcası tek oyun düzeni ve sistemi gol yedikten sonra daha fazla yememek.Buraya işkembeden kadro yazsam inanın daha iyisini çıkartırım.Dünyanın en iyi kontra atak takımına karşı kanat oyuncusuz nasıl çıkılır hala aklım almıyor.Yazık oluyor musleraya , meloya , sneijder'e.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.