Şimdi Ara

Metruk (Kendi grubumuz)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya Alanya'da alternatif rock tarzında bir grup kurduk
    Kendi bestelerimizi de ufak ufak ev şartlarında kaydetmeye
    başladık. İlk şarkımız "Farkına Var"ı facebook sayfamızdan dinleyebilirsiniz. Alanya'da baterist arkadaşlar varsa görüşüp gruba dahil edebiliriz.

https://soundcloud.com/metrukband

https://facebook.com/metrukband13

http://youtube.com/watch?v=8q7qCh5GC_M&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnKa13 -- 4 Aralık 2014; 12:55:14 >

• Çok sevdim parçayı illegal yollarla elde ettim :D Facebook sayfanızı, soundcloud'u falan da takibe aldım :D
  • Eyvallah kardeşim yeni şarkılar da gelecek yakın zamanda.İllegal konusuna gelince özelden banka hesabımı yolluyorum :)
  • AnKa13 kullanıcısına yanıt
    flac dosyasını yollaman şartı ile neden olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

flac dosyasını yollaman şartı ile neden olmasın
    Gitar iyiymiş de vokal çok amatör be abi.
  • vokal biraz güçsüz kalmış
    şarkının kompozisyonunda da, geleceğe dair hayallerini detimce davul coşsa bir solo gelse
    şarkı da baymayacak şekilde süslense daha iyi olabilirdi.

yanlış anlama kötü demiyorum, gayet iyisiniz. öylesine dinliyor olsam eleştiri yapmazdım ama yorumlarımızı beklediğin için yazayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

vokal biraz güçsüz kalmış
    şarkının kompozisyonunda da, geleceğe dair hayallerini detimce davul coşsa bir solo gelse
    şarkı da baymayacak şekilde süslense daha iyi olabilirdi.

yanlış anlama kötü demiyorum, gayet iyisiniz. öylesine dinliyor olsam eleştiri yapmazdım ama yorumlarımızı beklediğin için yazayım dedim
    hocam dikkat edin de siz de dark side'a geçmeyin
  • dirk ne demek? şarkınız güzel olmuş beğendim
  • Grubun adı İngilizce, parça Türkçe. İkisini de aynı dilde yapsanız daha iyi olurdu.
  • Lirik zayıf.
  • Yorumlarınız ve eleştirileriniz için teşekkürler arkadaşlar. Vokal kayıtları büyük sıkıntı oluyor bizim içinde. Ekipman sıkıntımız olduğu için telefondan alıyoruz kaydı bu da haliyle çok kötü oluyor. Dark yerine Dirk yazmışım yanlışlıkla :). Biz de grubun adını değiştirip Türkçe bir isme geçmeyi düşünüyoruz...
  • Grubun adı METRUK olarak değişti ve şarkının youtube bağlantısı da eklendi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnKa13

Grubun adı METRUK olarak değişti ve şarkının youtube bağlantısı da eklendi...
    ben evet diyorum vokale dikkat biraz sözleride biraz zenginleştirin sizin için bir parça yazmak isterim zaman bulunca
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

ben evet diyorum vokale dikkat biraz sözleride biraz zenginleştirin sizin için bir parça yazmak isterim zaman bulunca

Alıntıları Göster
    gitar olmuş. çoklu seslendirme iyi fikir de hocam sen bırak vokali . geri kalan ne problem varsa çözülür. yolunuz açın olsun gençler .

• quote:

Orijinalden alıntı: LaFleur-

gitar olmuş. çoklu seslendirme iyi fikir de hocam sen bırak vokali . geri kalan ne problem varsa çözülür. yolunuz açın olsun gençler .

Alıntıları Göster
    Sanırım Duman'dan çok etkilenmişsiniz
  • Solist değişmeli
  • Yorumlar için teşekkürler. Sorun solistte değil kayıt kalitesinde biraz. Telefonun ses kaydından aldık vokal kayıtlarını. Biraz sorunlu oldu haliyle. Çok oynamak zorunda kaldık üzerinde. 2. kaydımızı düzgün bi mikrofonla yapacağız. O zaman sorun olacağını pek zannetmiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: zorradam

Hoşumuza giderse neden olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnKa13 -- 28 Ekim 2014; 18:30:38 >
  • İkinci şarkımız Dilek Taşı coverımızı da youtube dan dinleyebilirsiniz.

Metruk : Dilek Taşı (Cover):http://youtu.be/rEtttug29Ec
  • Vokale acil cozum bulmaniz lazim genel olarak iyi. Sanirim vokalin ses kaydindan dolayi ses echolu geliyor hos olmamis
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Lama

Vokale acil cozum bulmaniz lazim genel olarak iyi. Sanirim vokalin ses kaydindan dolayi ses echolu geliyor hos olmamis
    Yeni olduğunuz için eksiklikler var doğal olarak ama bana önünüz açık gibi geldi, kendinizi geliştirerek devam edin. Ayrıca herkes gibi ben de vokali biraz zayıf buldum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.