Şimdi Ara

Engin Baytar Para Saçtığı Videoyu Açıkaldı [VIDEO]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Trişkadan nameler. 10:30 daki idmana gelmek için 6 da kalkıyorlarmış. Ah canım benim, ben de 5:30 da kalkıp işe gidiyorum. bana da araba alsana.

A2 dekileri de yoldan çıkarmış adamlar.
  • Saat kaçta oldu diyor.Sanki olay yeri inceleme
  • Nasıl bir senaryo ezberlettiler sana ya :D ah cnmm .s.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Trişkadan nameler. 10:30 daki idmana gelmek için 6 da kalkıyorlarmış. Ah canım benim, ben de 5:30 da kalkıp işe gidiyorum. bana da araba alsana.

Ah canısı ya. Çokta yoruluyordur o şimdi kıyamam... Bende saat 6:30'da kalkıp 10:30'da spor salonuna gidiyorum. 1 saat antrenmandan sonra yol alıp işe gidiyorum. Akşam 9:30'ta işten çıkıyorum. Aldığım para taş çatlasın 1000 lira.
  • quote:

Trişkadan nameler. 10:30 daki idmana gelmek için 6 da kalkıyorlarmış. Ah canım benim, ben de 5:30 da kalkıp işe gidiyorum. bana da araba alsana.

Kalkıp kendinle kıyaslaman komik. A2'de oynasan belki alacaktı sana da. Bu ülkede futbolcular bu paraları kazanıyor. Kimse seni oynatmamaya da çalışmadı. Futbolcu olarak sen de saçabilirdin o paraları. Hala öğrenci olarak sürünmem benim kendi seçimim ve bu adamların kazandığı parayı kıskanmamı gerektirmez,eleştirme hakkı da vermez. (Kazandığı parayı eleştiremem,sadece performansı eleştirebilirim.)

Engin A takımda oynarken yanlış yapmış olabilir,bunun sonucunda A2'ye gitmesi doğru olabilir. Ancak bunun ışığında bu videoyu değerlendiremeyiz,o değerlendirme objektif olmaz. Çocukların attığı video olmasa trişka olabilirdi. Fakat diğer video olayı mantıklı kılıyor. Açıklaması varmış yani.

• anlamadığım zaten yatarak dünyaları kazanıyor ayıp olmıyorda kazandığı parayı saçarken videoya çekincemi suçlu olunuyor

yemin ederim çok saçma yav
  • yazık
  • Şu Ertem ve beyaz tv ne kadar lüzumsuz bir ikilidir arkadaş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arda'

quote:

Kalkıp kendinle kıyaslaman komik. A2'de oynasan belki alacaktı sana da. Bu ülkede futbolcular bu paraları kazanıyor. Kimse seni oynatmamaya da çalışmadı. Futbolcu olarak sen de saçabilirdin o paraları. Hala öğrenci olarak sürünmem benim kendi seçimim ve bu adamların kazandığı parayı kıskanmamı gerektirmez,eleştirme hakkı da vermez. (Kazandığı parayı eleştiremem,sadece performansı eleştirebilirim.)

Engin A takımda oynarken yanlış yapmış olabilir,bunun sonucunda A2'ye gitmesi doğru olabilir. Ancak bunun ışığında bu videoyu değerlendiremeyiz,o değerlendirme objektif olmaz. Çocukların attığı video olmasa trişka olabilirdi. Fakat diğer video olayı mantıklı kılıyor. Açıklaması varmış yani.

Futbolcularin aldiklari paralar normal mi ki elestirmeyelim. Dunyanin en iyisi de olsa adil degil.milyon dolar nedir ya.kendileri haric kimseye hayirlari yok. Bunlara verilecegine o paralar insana yardimci olan hizmet sektorunde calisanlara verilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben kaç ay avcılardan kanlıca ya her sabah işe gittim 2 saat sürüyordu.Ümraniyeden florya'ya 4.30 saat nasıl sürüyor ?
  • Yani adamı kadro dışı bırakan biz, o parayı veriyoruz karşılığını istemiyoruz suçlusu bu adam oluyor yaptığı davranışı tabiki desteklemiyorum ama olabilir arkadaşlar arasında iç yüzünü bilmeden yorum yapmamak lazım. Öte yandan engin bu takım için ağlayan çocuktu o noktadan bu noktaya geldiysek suçu sadece enginde aramamak lazım önce yöneticiler biraz kendilerine bakmalı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bymanson13

Ben kaç ay avcılardan kanlıca ya her sabah işe gittim 2 saat sürüyordu.Ümraniyeden florya'ya 4.30 saat nasıl sürüyor ?

usta umraniye hic gitmedim ama sürüyordur okadar herhalde ben bayrampaşadan kadiköye 2 saatte gıdıyordum metrobüsle umranıyeden floryaya yani suruyordur 3.30 4 saat
  • 4kral1 4 kullanıcısına yanıt
    Yok be hocam ya her gün gittim kanlıacaya beykoza yani 2 saat sürmüyordu hatta.Kadıköye avcılardan 1 saat 15 dakika cıvarında gidersin metrobüsle abartmışlar baya hadi floryaya geçişinde 30 40 dakika desen yine tutmaz 4.30 saat.O kadar saate çevre illere gidiyoruz arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.