Şimdi Ara

Ritoya Yapılan Haksızlıklar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
1.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun suredir forumda takilan biriyim gozlemledigim kadariyla gercekten calisan bir sirketin destek ekibinin bile bu kadar kotulenmesi beni oldukça şaşırttı bazi noktalara deginmek istiyorum

1) Rito nun paragoz bir sirket oldugunun soylenmesi kadar sacma bir sey yok.Op champ çıkarıp satiltiktan sonra nerflenme soylentileri zaten tam bir duzmece adamlar milyon dolarlar dağıtıyor paranin hic bir avantaj saglamadigi bir oyun kuruyor soylenen söz riot sadece parayi düşünüyor

2) Destek ekibinin yavas ve ilgisiz oldugunu söyleyen ler var onlari gameforge veya nexonun destek ekiplerine havale ediyorum bu oyunu bu kadar cok kisi oynarken binletce gereksiz ticket atilmasina ragmen yeterince hizli cevap veriyorlar

3) Turnuvalarda az karakter secilmesinden yakinan arkadaslar var WC da evet olabilir ama lcs vb. turnuvalarda son zamanlara kadar asiri çeşitlilik vardi.Milletin rankedda picklemediklerini adamlardan wc de beklemesi ayri olay zaten

4)Hile, Bug, Script ve riotunun bunlara göz yumdugunun soylenmesi diyecek cevap yok... ritonun en katı oldugu konulardan biri kesinlikle ban olayi adamlarin oyuncu kaybetme derdi yok

Ozet olarak:Kucuklugumden beri online oyunlarla ugrasir ve ilgilenirim suana kadar gördüğüm en iyi sirket ritodur aksini iddia etmek isteyen varsa kanit gostersin örnek versin tartisalim

Edit:F2P ve P2P oyunlarinin desteklerini karsilastiran insanları azıcık mantıklı olmalarını istiyorum bunun yaninda oynayan oyuncu miktarlarinida düşünürseniz cevabi kendiniz bulacaksiniz

Dotanin dağıttığı paranın Lolden fazla oldugunu düşünenler var Dota oynayan profesyonel oyuncularin en buyuk sıkıntısı maddi durum dota tek bir turnuvada büyük ödül veriyor oda sadece International lar

Konu Dışı:Bilerek besleme ile rakibe üstünlük kuramama arasındaki farki bilmeyenler lutfen biraz arastirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rutzel -- 24 Ekim 2014; 11:20:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gayet Harika bir şirket E-sporu geliştirien şirketdir kendileri.
  • +1 çok ilgili olmasam da bu konulara riottan memnunum yani oyuncular için gerekeni yaptığını düşünüyorum
  • Zamanında 35 gereksiz ticket atıp sonra bi kere önemli atınca tabii iplemezler. İşim olmadıkça ticket yollamam ve gün içinde de cevap alırım.

• +1 Katılıyorum.Şuana kadar oynadığım oyunlar arasında riot gibi bir şirket görmedim.
  • Oyunla ilgili bi talep yada yardım istediğimiz zaman dönüş süreleri yaklaşımları güzel.
    Ama bence oyun yönetimi konusunda aynı başarıda kesinlikle değiller.
    1-2 gün harcansa her türlü adam temizlenir bu oyundaki.
    ve ya ne bileyim güvendikleri belli adamlara en azından oyuncu susturma yetkisi versinler.
    ve ya bu adamların taleplerine göre işlemleri hızlandırsınlar vs.
  • rito adam olsun gelsin...
  • + Tamam ticketlara erkenden dönüş yapıyorlar ama nasıl dönüyorlar ? Kopyala-yapıştır ile.

+ Diğer şirketlerden daha fazla oyuncu ile ilgililer doğrudur; Fakat oyuncunun ihtiyaçlarını karşılamıyor. Ben cafe turnuvası istemiyor yada başka etkinlik: Ben doğru düzgün trübunal sistem istiyorum.

+ Riot paragöz bir şirket değil ona katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: BertanErg

Oyunla ilgili bi talep yada yardım istediğimiz zaman dönüş süreleri yaklaşımları güzel.
    Ama bence oyun yönetimi konusunda aynı başarıda kesinlikle değiller.
    1-2 gün harcansa her türlü adam temizlenir bu oyundaki.
    ve ya ne bileyim güvendikleri belli adamlara en azından oyuncu susturma yetkisi versinler.
    ve ya bu adamların taleplerine göre işlemleri hızlandırsınlar vs.

1-2günde olacak birşey değil bence düşünsene 10.000lerce odada her 40-60 dakikada bir rastgele 10 kişi oynuyor.
    O usturma etkisine gelecek olursak demin bir konudada yazmıştım biz knight oynayan kuşaktanız onuda gördük millet işine geleni damgalardı çoğunlukla
  • F2p bir oyundan bahsediyoruz diğer örneklere baktığımız da riot melek gibi bir şey. bundan ötesi de f2p bir oyunda olmaz sanırım

• tr de 3 gün içinde westte aynı gün içinde cevap alamadığım olmadı. destek kopyala yapıştır olarak cevap verse bile sonrasında ilgileniyor.
  • İyidir rito yüklenmeyin fazla

• Rito iyi guzelde bir blizz degil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiden öyleydi fakat iyice para göz olmaya başladı bu aralar ama yinede f2p oyun yapan şirketler arasında en üst seviyelerde. Ama yinede benim gördüğüm şudur

P2P oyunlarda en iyi şirket: Blizzard
    F2P oyunlarda en iyi şirket: Valve

Cidden Valve bu işi mükemmel yapıyor, sadece dota değil team Fortress 2 bile kaç sene oldu hala efsane oyundur. Ayrıca Dota yı cok güzel yönetiyor. Bundan 2 sene önce deseydin Riot derdim ama şuan Valve oyuncularını düşünme konusunda daha önde. Cidden trolleyen,bilerek feedleyen hatta chattan rage yapan adamı reportlayınca 2 gün içinde bildirim geliyor. "Doğru sebebten reportladıgınız bir oyuncu için size ekstra 1 report hakkı daha veriyoruz, dota 2 yi daha güzel bir yer yapmaya çalıştığınız için teşekkürler" şeklinde. O oyuncu ilk başta low priority oluyor, bu demek oluyor ki bir kaç maç adam daha uzun sıra beklicek ve kendisi gibi low priorty durumunda olanlarla oynıcak. Low low adamlar var orda tabi ki. Hala devam ederse bana kadar yolu var.

LoL de öyle birşey yapıyorsun adamlar diyor ki oyuncu kötü gününde olabilir.

Bune?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kopyala yapıştır ile verilen ilk cevabın amacı tamamen iş dağıtımıdır. Profosyonel düşünmek lazım, bankaya bile gittiğinizde sıra numaranız yanan vezneye gider beklersiniz işiniz görülsün diye bunun gibi düşünün. Siz artık vezne 2'nin müşterisisiniz. Burada da bu tarz bir parola izliyorlar.
  • TR destegi kotu cok copy paste cevap veriyorlar ama westteyken ilgileniyolardi baya.

• f2p tipi bir oyundan fazlasını beklemiyorum
  • 1 zaten yanlış bunu uzun uzun konuşabiliriz de 3'ün olayı zaten belirli bir champ pool'un daha iyi olması, oyunda dengesizlik olması. Ranked'de de seçilmemesinin nedeni ve milletin yakındığı olay bu.
  • TR sunucusundan bahsedersem şöyle bir sıkıntı var. 2012 yılında Riot Haswan "Önümüzdeki haftalarda Tribunal açılacak" dedi. Hâlâ yok. Şimdi tüm sunucularda bakımda olduğu için bir şey de diyemiyorsun. Onun dışında çok da kötü değiller. Para kazanma amaçları olabilir tabi adamlar hayır kurumu değil sonuçta.

http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=3090#3090
  • Ashe'in olduğu oyunlarda Uti bugu var ama ashe'i oyundan kaldır diğer champ'lar için hemen yapılabiliyor Hani çalışan riot ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.