Şimdi Ara

TTNET Çağrı Merkezi Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bu akşam TTNET çağrı merkezini arayarak yeni kampanyalar vs. ile ilgili bilgi almaya çalıştım... 7-8 dakika abuk sabuk reklamlar dinledikten sonra nihayet bir MT ile görüşme şerefine muvaffak olabildim..

Efendim sorduğum soru çok basit aslında; "taahhütümün bitmesine ne kadar kaldı?"

MT bana güvenlik bilmemnesini geçemediğimi bu sebeple sorumu cevaplayamayacağını söyledi... Anlamadım açıkcası, "Ne?"...

Efendim meğer bunlar güvenlik yapılanmasını değiştirmişler ve anne kızlık soyadı olmadan geçemiyormuşuz güvenliği...

Ee dedim bize bir haber verseydiniz zahmet olmazsa... Yani bu gece yarısı mı öğrenecektik bunu? - "arayan müşterilerimize bilgi veriyoruz." denildi...

Bari kampanyalar hakkında bilgi verin; siz önce bana kampanyanızı söyleyin, ona göre ben size bilgi vereyim...

Offf of... Tekel olmak böyle birşey herhalde... Laçkalık paçadan akıyor...

Dipnot: Güvenlik için gerekli güncelleme sadece TTNET genel müdürlük ofislerinde yapılabiliyormuşşş. Bilgilerinize.

• Sizin ozaman anne kızlık soyadı bilgileriniz eksik..
    Ben arıyorum hiç sorun çıkmıyor, annenizin evlenmeden önce soyadının ikinci ve son harfini soruyorlar.

Türk Telekom ofisine gidip bilgilerinizi güncelletin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.