Şimdi Ara

OLİVER KAHN: SELÇUK SADECE TOPA BAKIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kahn: selçuk sadece topa bakıyor etrafına ve arkadaşlarına bakmıyor

vallah bu adam ne dese doğrudur harika bir futbol zekası lakin bu yaptığı yorumu benim 5 yaşındaki yeğende yapabilir ama adam 10 dakika anlamış bunu burada hala efsane selçuk geri dönecek diyen arkadaşlarımız mevcut

• Döner döner bekleyin bi yarımda ben alayım soğan olmasın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patosa o kadar salladınız,ama zaman adamı haklı çıkarttı
  • Top selçukta selçuk selçuk geri dönüyor muslera
  • Çok kibarmış ! Öküzün trene baktığı gibi bakıyor ..
  • yazık bu adama o kadar para veriyolar bi de ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bab-ı Esrar

Patosa o kadar salladınız,ama zaman adamı haklı çıkarttı

Bu mantıkla ben de Melo'ya söveyim öyleyse.Ne de olsa eninde sonunda kötü oynamaya başlayacak.O zaman benim için de haklıydı dersin artık.
  • Şu selçuk almanya'da top oynasa ki oynayamaz zaten bu haliyle anca kenarda top toplar.İşin ilginç tarafı bizde ilk 11'in vazgeçilmez ismi burak ile beraber bu sözlerim burak içinde geçerli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Bu mantıkla ben de Melo'ya söveyim öyleyse.Ne de olsa eninde sonunda kötü oynamaya başlayacak.O zaman benim için de haklıydı dersin artık.

Selçuk sıradan bir futbolcuydu her zaman için,top kapma konusunda iyi değil,dribling yapıp gitme yok,sürekli yana oynuyor,topu kaptıracağını anlayınca faul almaya çalışıyor.Selçukun bir tane iyi özelliğini söyle desem,belki frikikleri dersin,bazen de tek tük attığı gol paslarını dersin.Bunlar da son zamanlarda hiç yok zaten.
  • Beyler fark ettiniz mi bilmiyorum.Dakika 90 4-0 gerideyiz.Dortmund da bırakmış artık.Top Selçuk'ta üstüne gelen birisi yok,baskı kurmuyorlar.Selçuk yine döndü geriye oynadı.Kronik bir rahatsızlık sanırım.Ya da refleks gibi bir şey.
  • oliver gel pazartesi başla işe
  • Selcuk gibi gamsiz bir adami oynatmak, hoca olmayanlarin gsye ihanet etmesinden baska birsey degildir

• Prandelli ile karşılaşsam tek soru sorardım. Selçuk ve Burak, kesik yemesi için daha ne kadar kötü oynayabilir ?

Abi kendi kalelerine gol mü atmaları lazım, daha ne olabilir yani ben anlamıyorum.
  • O aysal prim verdi bunlara bide sozleşme uzatti allah belasini versin.

Ilkay donuyor cemalle bu buyur burdan geç diyorlar.td olsam ywminle falakaya yatirirdim şunlari.

Ruhsuz onursuzlar.

• Futbolcu olsam ve şunları okucam canlı yayında o formayı çıkarır bu işi bırakır gider kendimi bi yerden atardım bu kadar ruhsuzlar yazılanları söylenenleri hiçmi duymuyorsunuz okumuyorsunuz? Galatasarayın şl tarihinde en kötü şl turnuvası lucescu elindeki en pasif kadro ile maximumu yaptı nedenmi futbolcular hangi formayı üstlerine geçirdiklerinin farkındaydılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

Döner döner bekleyin bi yarımda ben alayım soğan olmasın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bu bölümde maçlardan sonra arada bir takılıyorum.2 sene kadar önce selçuk, hamit ve daha birkaç oyuncuyu eleştiren bir yazı yazmıştım.patos denen arkadaş hariç herkes blok yazmıştı hatta açtığım konu kapatılmıştı.türk futbolunun durumu bu.suçu uzaklarda aramaya gerek yok.beş para etmeyen oyunları en ufak bir şeyde çok büyütüyoruz.sorun şu sportif başarı açısından gs seviyesinde ki takımların bütçeleri ile gs arasında uçurum var ya da gs bütçesinde ki takımlar ile gs arasında sportif başarılar arasında.biz hak etmeyene gereğinden çok daha fazla değer veriyoruz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.