Şimdi Ara

En fazla 15.000 lik araç tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
1
Favori
2.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bütçem max. 15.000 civarı. Fiyati geri cekmek zorunda kaldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evcaraaa -- 5 Kasım 2014; 0:05:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olacak biri var mi?

• Ihtiyaca gore araba bakilir. Veya eldeki paraya gore maksimum fayda saglayacak araca bakilir. 18e ne alinir dersek eger. B sinifi arac alinir ortalama. Misal clio, getz tarzi araclar

• Hyundai, toyota tarzi arabalar icin butcem az mi kalir?

• Kaç kişi binecek, uzun yol yapacak mı, yılda kaç km yapacak, masraflı ve lüks mü olacak ekonomik mi, kaç yıl kullanılacak... liste uzar gider. Atıyorum uzun yıllar kullanılacaksa piyasası yavaş dönen ama daha kaliteli araç bakılır, az yol yapacaksa dizel-lpg yerine benzinli alınır kilometre ve fiyat daha uygun olur.
  • evcaraaa E kullanıcısına yanıt
    1.6 16v 110 luk megane 1 RTE al geç
  • Cevaplar icin sagolun.http://sahibinden.com/182601729 boyle bir arac buldum. Fiyat yerinde mi? Plakasini sorgulattim 2003 sonrasi hasar kaydi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: evcaraaa

Cevaplar icin sagolun.http://sahibinden.com/182601729 boyle bir arac buldum. Fiyat yerinde mi? Plakasini sorgulattim 2003 sonrasi hasar kaydi yok.

99 toyotaya bu para verılmez mıllet cıldırdı zaten kac yasında araba bı daha bu paralara satılmaz
  • Bütçeyi en fazla 17 ye cikartabilirim. Aracin büyük olmasi gerekmez. 2-3 yil içerisinde satabilecek bir araç arıyorum. Kriterlerim bu sekilde. Yardimci olabilecek var mi?

• Guncel

• http://sahibinden.com/184930973
    Arac nasil?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evcaraaa -- 28 Ekim 2014; 9:48:08 >
  • Fiesta fabia corsa bakin. 1.00 motorlu corsalar var gercektrn ucuza satiyorlar. İsinizi gorefektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: ozandrl

Fiesta fabia corsa bakin. 1.00 motorlu corsalar var gercektrn ucuza satiyorlar. İsinizi gorefektir...

Motoru bayagi düşük. Araç küçük sanirim. Aile arabasi olabilir mi

• quote:

quote:

Fiesta fabia corsa bakin. 1.00 motorlu corsalar var gercektrn ucuza satiyorlar. İsinizi gorefektir...

az yakan kacmayan bir araba. Basmaya ihtiyaciniz yoksa problem yoK. İci bir cocuklu bir aileye problem olmaz. 1.4 ve 1.6 motorlu versiyonlarina gore cok ucuz

• quote:

quote:

quote:

az yakan kacmayan bir araba. Basmaya ihtiyaciniz yoksa problem yoK. İci bir cocuklu bir aileye problem olmaz. 1.4 ve 1.6 motorlu versiyonlarina gore cok ucuz

Teşekkürler

• Fiat Palio & Albea 1.3 dizel yada 1.4 benzinli bakabilirsiniz. Piyasası canlı ve ekonomiktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Palio, clio, albea benim tercihom clio olur

• Teşekkürler cevaplar icin.

• Toyota Carina bakılabilir 1997-98 model 2.0 motordur ama şahinden her türlü her kulvarda az yakar :) (Bu kıyaslamayı yakıtı gözünüzü korkutmasın diye yaptım)

2000-2001 model Mondeo olabilir

2000-2001 Model 1.6 Nissan Primera olabilir

Mazda 626 98-2000 model

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-2000-model-mazda-626-lpg-li-muanesi-yeni-masrafsiz-182707396/detay

Size tavsiyem arac almanızdaki sebeblerin hepsini madde madde söyleyin ona göre tavsiye verelim.Tamam 2-3 yıl binicen ama yıllık kaç km binicen yada ne kadar yakmasını istiyosun gibi...

• YozgatLee0666 kullanıcısına yanıt
    Yillik belki 2 sefer uzun yol yaparim.Her zaman arabayi alip da sehir icinde gezmem. Yakit konusu ise az yaksin tabi. Istedigim arac verdigim ucrete göre bir astra kadar olmasa da ona yakin bir arac ariyorum.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.