Şimdi Ara

Tek sorumlu ÜNAL AYSAL'DIR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gider ayak bizi borca soktu, sözleşmeli oyuncuları kampa dahi almadan kadro dışı bıraktırmıştır ve en önemlisi PRANDELLİ'Yİ bilerek başımıza bela etti. En büyük hırsız Ünal Aysal'dır.

Dortmund'u görüyoruz arkadaşlar adamlar hızlı futbolcular akıp gidiyor. Bizim 2 tane hızlı oyuncularımız var Bruma ve Olcan adamlar ilk 18 de yok

• Kim bu takimi bu hale getirdiyse ALLAH belasini versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yemin ederim kişisel zevki yüzünden takımı mahvetti la bi de çıkıp demiyor mu prandelli'yi beğeniyorum ben . Takımı aldigim nokta belli bıraktığım nokta belli zarar ettirmedim takimi hedo hodo.

• Malı götürdüler gidiyolar şimdi. Önce o Bülent Tulun sonra da Şükrü Ergünün bir güzel 7 ceddini

• Kesinlikle!!
  • Çok şükür kurtuluyoruz Aysal denen kanserden.

• Gittiği gün imzamıda değiştircem.Daha kötü gönderilmesini umuyordum ama tilki çaktı kendi bıraktı
  • Unal Aysal Galatasaray'in basina gelmis en buyuk belalardan biridir. Camiayi bir arada tutsun, birlestirsin diye baskan yaptilar. 1 yilda hem kendini baskan yapanlari satti, hem de kulubu en ustten en dibe dusurmeyi basardi. Bunun kulubu soktugu borc batagindan yine gercek Galatasaray'lilar kurtaracak. Futboldan anlamam deyip, futbol subesini kendisine baglayan kafa yapisi yuzunden Prandelli'lere , Cemalilere , Pandevlere servet odedik.

Kendi pisligini temizlemeye, bir daha baskan olmaya yuzu bile olmayan bir adam bu. Kulubun kapisindan iceri sokmamak lazim normalde. Gerci bir daha gelecegini de sanmam. Hatta buyuk ihtimalle Galatasaray maclarini bile seyretmeyecektir. Yatina atlar hayatinin sonuna kadar dunya turu falan yapar herhalde.

Olan taraftarin harcligindan, ekmeginden arttirdigi paralara oldu. Hajrovic skandallarina, Aysal'in esinin dostunun eglencelerine gitti paralar. Neyse ki bu camia basibos degil. Unal Aysal'i ve onun gibi kulubu kendi ciftligi haline getimeye calisanlari o makama getirenler, elbette onlari kapi disari etmeyi de bilir. Is basa dustu. Galatasaray'i yine Galatasaray'lilar kurtaracak.

• Ekşi'den alıntı:
    quote:

hala uzerinden fatih terim'e giydirilmeye calisilan, yakinda baskan olmayacak kisi. ben mi yanlis hatirliyorum yoksa kendisi terim'e izin vermis olmasina ragmen deplasmanda kazanilan besiktas derbisi sonrasi, kovuldugu haberini terim'den once basina sizdiran, terim'i antremanin ortasinda kovan kendisi degil miydi?

tekrar ediyorum, terim'i sezon basinda kovmasi skandaldir. yaptigi butun yanlislar da bu skandali kapatmak icin cabalamasindan kaynaklanmaktadir. devre arasinda alinan sacma sapan oyuncular, selcuk ve burak'la yapilan abartili kontratlar falan cirpinistir. terim'i sezonun basinda kovmasinin sadece ama sadece bir tane akla yatkin aciklamasi var: mancini ile zaten anlasilmisti, gelebilmesi icin zemin ayarlaniyordu.

bak, terim'in sezon sonuna kadar milli takimla fazladan 4, bilemedin 6 maci olacakti. 50 maclik bir sezonda 6 mac (3 hafta) ekstradan calismasi, terim gibi bir adami zorlamazdi. sezon bitince sozleme de bitecekti zaten "su su su su nedenlerden dolayi sozlesmeni yenilemiyorum" derdin biterdi. ama unal aysal terim'in yeniden sampiyon olmasi durumunda bunu yapamayacagindan korktu. belli ki mancini'ye verilmis bir soz vardi, o da en uygun anin bu olduguna karar verdi.

terim'le aralarindaki mesajlasmayi rasim ozan'a iletirken "ben yapmadim miki yapti" seviyesindeki savunmasiyla zaten niyetini acik acik belli etmistir.

amaci, "seksi" bir kulup yaratmakti, terim yeteri kadar "seksi" degildi onun icin ve mobbing uyguladi. hayalinde sacina, cildine her daim bakim yaptiran, atki baglama sekliyle bir fenomen olan "seksi" mancini vardi. yapacagi transferi dahi "uzun boylu, yakisikli, sarisin bir golcu alacagiz" diye tanimlayan (sonrasinda golcu falan da almayan) bir adamdan bahsediyoruz. neyse, terim inatci cikinca da kovdu. kendisinin, "demiroren bana 'biz oyle konusmamistik, ben tekrar dusuneyim' dedi" lafina inananlar, "benim telefonum hep ortadadir, baska biri gondermis olabilir o mesajlari" sozune de inansin kendisinin.

kendisinin ipini terim'i zamansiz kovmasi cekmistir. kendisine buyuyen tepkileri bastirmak icin de sacma sapan hamleler yapmistir. sonucta da dayanamayip, mucadeleden kacmistir.

kendisi kacmistir, terim gibi kovulmamistir. herkes "geri don" demis olmasina ragmen, camianin en buyuk isimleri adinin altinda toplanmaya hazir olmasina ragmen, gemiyi ilk terk eden fare gibi kacmistir.

galatasaray kulubune galatasaray liselilerin uye olmasi icin normal vatandasin verdiginin 20'de 1'i ucret vermesi gibi bir kolaylik varken, galatasaray uefa kupasini aldiktan sonra kulube uye olan adamdir unal aysal. muhtemelen ben bu yasimda ondan daha eski galatasaray taraftariyimdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Unal Aysal Galatasaray'in basina gelmis en buyuk belalardan biridir. Camiayi bir arada tutsun, birlestirsin diye baskan yaptilar. 1 yilda hem kendini baskan yapanlari satti, hem de kulubu en ustten en dibe dusurmeyi basardi. Bunun kulubu soktugu borc batagindan yine gercek Galatasaray'lilar kurtaracak. Futboldan anlamam deyip, futbol subesini kendisine baglayan kafa yapisi yuzunden Prandelli'lere , Cemalilere , Pandevlere servet odedik.

Kendi pisligini temizlemeye, bir daha baskan olmaya yuzu bile olmayan bir adam bu. Kulubun kapisindan iceri sokmamak lazim normalde. Gerci bir daha gelecegini de sanmam. Hatta buyuk ihtimalle Galatasaray maclarini bile seyretmeyecektir. Yatina atlar hayatinin sonuna kadar dunya turu falan yapar herhalde.

Olan taraftarin harcligindan, ekmeginden arttirdigi paralara oldu. Hajrovic skandallarina, Aysal'in esinin dostunun eglencelerine gitti paralar. Neyse ki bu camia basibos degil. Unal Aysal'i ve onun gibi kulubu kendi ciftligi haline getimeye calisanlari o makama getirenler, elbette onlari kapi disari etmeyi de bilir. Is basa dustu. Galatasaray'i yine Galatasaray'lilar kurtaracak.

Adamın derdi zaten Galatasaray'ın menfaatleri falan değildi, hiçbir zaman da olmadı. Galatasaray'ı sadece adını duyurabileceği , kendi başarılarını ve menfaatlerini artırabileceği bir şirket olarak gördü.

• Giderayak Selçuk ve Burak'a 5'er yıllık 14'er milyon euroluk sözleşmeleri yaptı(Zaten yıllık 2 milyon kazanıyorlardı. 2 milyon bile fazlaydı). Yetmedi. Mancini için devre arasında 9 tane çöp oyuncu aldı. 20 milyon euro para saydı. Bu oyunculardan 3.5 milyon euro ödenen Hajroviç parası ödenmediği için kaçtı. Üstüne sözleşmesi boyunca alacağı 4.5 milyon euro için dava açtı. Onu da ilerleyen yıllarda ödeyeceğiz. Yetmedi yazın Yasin,Dzemaili gibi çöp transferler yaptı.

Devre arasında acil ihtiyaç olan sol bek mevkine 7-8 milyon euro'ya adam gibi tek bir transfer yapsaydık yeterdi. Böylece yazın transfer bütçesi 12 milyon euro yerine 25 milyon euro olacaktı. Dolayısıyla Mancini transfer bütçesine burun kıvırmayacaktı. Pandev ve Dzemaili yerine adam gibi transfer yapacak paramız olacaktı.

Ünal Aysal; Ali Dürüst,Abdurrahim Albayraklı yönetimden kurtulduktan sonra her geçen gün kulübü yavaş yavaş dibe doğru batırdı.
    Ali Dürüst,Abdurrahim Albayraklı yönetim varken yapılan transferlerde büyük ölçüde başarı sağlanırken, kendi yeni yönetimini getirdikten sonra yapılan transferlerin büyük kısmı fiyasko oldu.

• Bu kadar para harcayıp nasıl 2 sene öncekinden çok daha kötü bir takım oluşturabildiler, benim aklım almıyor açıkçası. Riera, Eboue, Drogba nerede, Telles, Pandev, Dzemaili nerede...
  • prandelliyi al da git

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

Giderayak Selçuk ve Burak'a 5'er yıllık 14'er milyon euroluk sözleşmeleri yaptı(Zaten yıllık 2 milyon kazanıyorlardı. 2 milyon bile fazlaydı). Yetmedi. Mancini için devre arasında 9 tane çöp oyuncu aldı. 20 milyon euro para saydı. Bu oyunculardan 3.5 milyon euro ödenen Hajroviç parası ödenmediği için kaçtı. Üstüne sözleşmesi boyunca alacağı 4.5 milyon euro için dava açtı. Onu da ilerleyen yıllarda ödeyeceğiz. Yetmedi yazın Yasin,Dzemaili gibi çöp transferler yaptı.

Devre arasında acil ihtiyaç olan sol bek mevkine 7-8 milyon euro'ya adam gibi tek bir transfer yapsaydık yeterdi. Böylece yazın transfer bütçesi 12 milyon euro yerine 25 milyon euro olacaktı. Dolayısıyla Mancini transfer bütçesine burun kıvırmayacaktı. Pandev ve Dzemaili yerine adam gibi transfer yapacak paramız olacaktı.

Ünal Aysal; Ali Dürüst,Abdurrahim Albayraklı yönetimden kurtulduktan sonra her geçen gün kulübü yavaş yavaş dibe doğru batırdı.
    Ali Dürüst,Abdurrahim Albayraklı yönetim varken yapılan transferlerde büyük ölçüde başarı sağlanırken, kendi yeni yönetimini getirdikten sonra yapılan transferlerin büyük kısmı fiyasko oldu.

• Ooo Terimciler de buradaymışBeşiktaşlılar,Fenerliler görün bu gerçeği.Geçen gün yazmıştım bizim içimizde hain çok diye.Alın size akbaba sürüsü.Leşrandelli'nin kokusuna nasıl üşüşmüşler.Başka hiçbir kulüpte göremezsiniz bunlardan.

Görevli gibiler gerçekten.Milli maçlardan sonra ortalıkta gözükmeyenler bir anda zombiye dönüşmüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Ooo Terimciler de buradaymışBeşiktaşlılar,Fenerliler görün bu gerçeği.Geçen gün yazmıştım bizim içimizde hain çok diye.Alın size akbaba sürüsü.Leşrandelli'nin kokusuna nasıl üşüşmüşler.Başka hiçbir kulüpte göremezsiniz bunlardan.

Görevli gibiler gerçekten.Milli maçlardan sonra ortalıkta gözükmeyenler bir anda zombiye dönüşmüşler.

Biz ne söylüyoruz sen ne söylüyorsun birader. F.T ismi geçtimi konuyu baştan aşağıya bir okur musun ? gece gece töbe
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlameSplasher

Ooo Terimciler de buradaymışBeşiktaşlılar,Fenerliler görün bu gerçeği.Geçen gün yazmıştım bizim içimizde hain çok diye.Alın size akbaba sürüsü.Leşrandelli'nin kokusuna nasıl üşüşmüşler.Başka hiçbir kulüpte göremezsiniz bunlardan.

Hain diyene bak
  • GANN1CUS kullanıcısına yanıt
    Seni hatırlayamadım ama diğerlerinin karın ağrısı farklı.Ne F.T'ye ne de yerli çöplüğüne toz kondurmazlar.Hatta Sneijder'i bile eleştirir bunlar.Benim açtığım konularda yaptıkları yorumlara bakabilirsin.Galatasaray ne zaman tökezlese hemen piyasaya çıkarlar.
  • 700 milyon borc var külübün + basketbol oyuncularda parasını alamıyorlar 1 kasaıma kadar süre vermişler
    basketçiler alacaklar ödenmezse serbest kalıcaklar ergin atamanda bir yere kadar dayanabilir oda gider
  • 1.5 yildir yazdik zaten aysal yalancunin teki.

Telefonu dişarda birakiyomuşta birileri.mesajlari sizdirmiş olabilir diyo.

Adama bak ayak ustu yalan soyluyo.

Ofsayt kuralindan bi haber başkanmi olur.

Gelsin bakalim aysalcilar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.