Şimdi Ara

bronz'dan özlemeyeceğim tek şey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kesinlikle yasuo suplardır , sırf açıkta fizz görüp leona görüp blitz görüpte almayan adamlar sup bile olsa yasuo alıyorlardı, hatta çok sefer bilerek yasuo sup yapanlar geldi , bir de draven alıyorlar, dravenin e si ile ulti atabiliyor ya yasuo , flash ile önden dalan bir adc oluyor rakipte, şu ultisine bir ayar lazım . soruyosun neden yasuo sup diye '' kalkan var skill kesior diyo herif . ve bu adam q fullüyor hadi w fulleyip gerçekten meta dışı bir şey deneyebilirsin ama q fullemek nedir sup yasuo'da bf sword

• Haklisin kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Millenium Extreme

Arkadaşımın hesabı var gold yaptık 2 kişi girerek 5 oyunda. 5 oyunun 4ünde first picktim ve hep blitzi açık bıraktık. 1 oyun duom aldı blitzi geriye kalan oyunlarda karşıdakiler aldı ve hiçbiri de oynamayı bilmiyordu. Demek istediğim korkmayın şu herolardan.

botta ben oynayacaksam ne blitz ne de leona banlamam. ama diğerlerin skill dodge diye bir şey olmadığı için banlıyoruz . ama yasuo sup bronzun en çok görülen supudur . 9 aylık bronzlukla sabitledim bu bilgiyi
  • yapicak bisey yok insanin sabrini deniyolar.

• u mad bro?
  • Bronz 3 iken serimin son maçında son pickteki adam ben supp olmam diye varus almıştı bende ADC idim. 2 ADC botta jinx-leona yı ağır ezmistik ve o saçma sapan maçı yenip lig atlamistim. Buda boyle bir anımdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LePortaBim -- 22 Ekim 2014; 23:32:21 >
  • Hiç bronza düşmedim
  • Bronzda metaya uymaya gerek yok. Ziggs sup, Pant Sup, Riven sup bile yapsan taşıyabilirsin. Çünkü rakip support korumayı, ADC de pozisyon almayı bilmiyor 2v2 fightlarda. Direk giriyosun ADC'ye disengage yapamıyorlar, ilk başta flash heal harcıyor dönüşte ölüyor bu kadar basit.
  • U Mad BRO kullanıcısına yanıt
    abi öyle bi konuşmuşsun ki içimden oh be iyiki yasuo çıkmadan önce bronzedan kurtulmuşum dedim
  • Vay be silver 5 olmuşsun . Gerçekten duygulandım , Bir bronze 5 kha maçından sonra forumda konu açmıştın , demiştim sana sen doğru yoldasın ilerle diye bak adam silver 5 olmuş . Senden s5 de dahada iyilerini bekliyorum cane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kataffaz -- 23 Ekim 2014; 10:00:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.