Şimdi Ara

Ahmet Çakar'ın Kehaneti Tutacak Gibi :s

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kafam rahat artık stres etmiyorum skoru ya da oynanan oyunu.
    O yüzden işin ilginç taraflarına bakmak gerek.Adam kara çocuk mara çocuk bir şeyler saçmaladı.Adım adım kehaneti gerçekleşiyor.Dakika daha 18.

• Maçı izlemeyi bıraktım. Prandelli'nin o BURUŞUK yüzünü görünce çılgına dönüyorum. Yıllardır buraya yazıyorum , hiç ceza almamıştım bu bölümde ... Arsenal maçı sonrası , aslında sadece PRANDELLI yüzünden ceza aldım.

Hak getire...

• Ciddi ciddi çıkmış ya la
  • Bozuk saat bile günde 2 sefer doğruyu gösteriyor misali.
  • Bu adamın söylediklerini söyleyebilmek için müneccim olmaya da gerek yok ayrıca. Futboldan az anlayan bir insan bile dün ki maçın hezimet olacağını, Aubameyang yada Ramos'un (hangisi oynarsa oynasın) Gs defansını hallaç pamuğu gibi atacağını, Reus'un şov yapacağını öngörebilirdi. Yani bu tahminleri yapmak için Ahmet Çakar, Mehmet Demirkol olmaya gerek yok.
  • Barbar kullanıcısına yanıt
    Uğur Meleke??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Uğur Meleke??

Yemişim Uğur Meleke'yi sana birşey olmasın

Uğur Meleke zaten sezon başından beri bas bas bağırıyor bu sistemle olmaz diye.
  • Ahmet çakarı severim,harbi adamdır
  • çakar'ı sevmem de bizim ülkeyi büyütmeyen bizden bir halt olmayacağını bilen bir tarafı var. o özelliğini seviyorum.

örneğin geçen sene de herkes türkiye gruptan rahat çıkar izlanda takım mı falan derken bu adam izlanda'ya dikkat türkiye bu gruptan zor çıkar demişti.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.