Şimdi Ara

Linux Bonzai hakkında yardımınıza ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oncelikle herkese iyi forumlar dilerim.
    işletim sistemleri dersi için linux bonzai işletim sistemini virtual machne ile kurup videosunu çekicem.
    fakat kurarken disk alanı bulanamadı gibi bişey soyluyor. linuxle uzaktan yakından bir alakam yok bu arada bu konuda sıfırım.
    bu işletim sistemini kurabileceğim detaylı bir anlatım yaparsanız cok sevinirim :)

alta resim ekledim boyle bir alan geliyo burda bişeyler yapmam gerekiyo zannedersem fakat napıcamı bilmiyorum
     Linux Bonzai hakkında yardımınıza ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTtuArRi -- 22 Ekim 2014; 22:12:55 >

• http://distrowatch.com/table.php?distribution=bonzai

"Status: Discontinued" diyor. İptal edilmiş dağıtımlarla uğraşma boşuna. İnternetten güncel bir dağıtım indir onunlar uğraş.

İsmi bile kötü: "bonzai", oldu olacak "tinerci" olsaydı bari.
    Manjaro Linux kolay yükleniyor diyorlar. Linux Mint'de kolaymış. Bunları dene.
    Boyu ufak olsun diyorsan Puppy Linux (puppylinux.org) var mesela. 161 MB iso dosyasıyla yüklüyorsun.

(Bu arada, resimde bir hata var, görünmüyor.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetdagli1 -- 22 Ekim 2014; 23:14:14 >

• mehmetdagli1 kullanıcısına yanıt
    seçmiş bulundum artık. elimde iso da var. masaustunu gorsem yeter. bunu kullanmam mecburi :D
  • mehmetdagli1 kullanıcısına yanıt
    Bonzai bitki budama sanatıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotus Expeditor

Bonzai bitki budama sanatıdır

Bonsai hocam o
  • Schizophrenia kullanıcısına yanıt
    hayır Bonzai. ayrıca zorda olsa kurdum videosunu hazırladım. açılırken bile wellcome to Linux BONZAI diyo :D

edit : ay cok pardon ben işletim sisteminin adını diyosunuz sandım bi an :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANTtuArRi -- 5 Kasım 2014; 7:55:26 >
  • ANTtuArRi kullanıcısına yanıt
    Ustam istediğin cevap bu değil ama linuxu geliştirenlerin bonzai diye bir iş.sistemi çıkardığını bilmiyordum.Hiç güzel olmamış değilmi bonzai filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka distro bulamadın mı çok mu aradın bunu?
  • Pardus kur Pardus.
  • bonzai falan ne ayaksınız oloom :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.