Şimdi Ara

Saçım Dökülüyor Ne yapabilirim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba ben 17 yaşındayım gecen seneye kadar saclarima hic bakmaz önem vermez ve ugrasmazdım.

Bu sene hergun sabah saçlarımı yapıyor akşam eve gelince yıkıyordum. Saçıma rahat şekil vermek için Saç şekillendirici köpük kullandım.

Ve saçlarımın önleri azalmaya başladı çok gür olan saçım seğrelmeye başladı.

Sizce köpükten olur mu ? ( Hergun yatmadan saçlarımı yıkıyordum )

Bunun için ne yapabilirim kazıtsam işe yararmı ?

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bendede var
  • Kopukteb degildir ben 5 senedir her sabah sacimi yikarim 3 senedirde her sabah sac spreyi jole sikarim bir sey olmadi ss at kardrsim gorelim gormeden yazilmaz bu konuda

• Saç biraz da genetik bir hadise.

Bir arkadaşım kafasına sürdüğü Wax'ı 3 gün yıkamıyor adamdaki saç Burak Özçivit'te yok.

• iyi bir doktora gitmeni öneririm kullandığın kozmetik ürünler veya başka bir neden, saç derisinde bir rahatsızlık (kaşıntı, kepenlenme vb.) yapmış bundan dolayı da dökülüyor olabilir.

doktor teşhis koyduktan sonra öneri istemen daha iyi olur senin için
  • Yorumlarınız için teşekkürler En Yakın zamanda doktora gideceğim

• dayı önünde sonunda bu dökülecek, kafaya takmamak daha iyi... ben senelerce uğraştım dökülmesin diye, aha gene döküldü... napalım milyarlar verip ektirelim mi yani? hiç gerek yok
  • revivogen kullan, arkadaş kullandı işe yaramıştı. bioksin kesinlikle önermem.
    şampuan olarak da tresan deneyebilirsin.
  • Teşekkürler deneyecegim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.