Şimdi Ara

Inbox by Gmail - Sizin için Çalışan Gelen Kutusu App Store'da

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
2.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Google tarafından yeni yayınlanan ve şuan sadece davetiye talep edilerek kullanılabilen Inbox by Gmail mail uygulaması Web / iOS / Android platformaları için sunuldu.

Inbox by Gmail web sitesi ve davetiye talebi için link:

http://www.google.com/inbox/

Inbox by Gmail için App Store linki:

https://itunes.apple.com/tr/app/inbox-by-gmail-inbox-that/id905060486?mt=8

Uygulama Açıklaması:

Inbox by Gmail için davet gereklidir. Davet istemek için inbox@google.com adresine e-posta gönderin.

E-posta gelen kutunuz, iş ve kişisel hayatınızı kolaylaştırmalıdır. Ancak, önemli iletilerin önemsiz olanların arasında gözden kaçırılması bu rahatlığın strese dönüşmesine neden olabilir. Gmail ekibi tarafından geliştirilen Inbox, her şeyi düzene sokar ve önemli konulara yoğunlaşmanıza yardımcı olur.

• GRUPLAR - Benzer iletiler bir arada gruplandırılır. Böylece, hepsiyle tek seferde ilgilenebilirsiniz. Ayrıca tek bir dokunuşla bu iletileri ortadan kaldırabilirsiniz.

• ÖNEMLİ KISIMLAR - En önemli bilgileri iletiyi bile açmadan görebilirsiniz. Hemen önden uçuşlarınız için check-in yapın, alışverişlerinize ilişkin gönderim bilgilerini görün ve arkadaşlarınızın gönderdikleri fotoğrafları görüntüleyin.

• HATIRLATICILAR: Postadan çok daha fazlası. Gelen kutunuzun daha sonra ilgilenmeniz gereken her şeyi içermesi için Hatırlatıcılar ekleyebilirsiniz.

• ERTELE: E-postaları ve Hatırlatıcıları, onlarla ilgilenmeye hazır olduğunuzda görüntülenecek şekilde erteleyin: bir sonraki hafta, eve ulaştığınızda veya siz ne zaman isterseniz.

• ARAMA: Inbox, iletilerde ayrıntılı araştırma yapmanıza gerek kalmadan, yaklaşan uçuşunuzdan bir arkadaşınızın adresine kadar, tam olarak aradığınız şeyi bulmanıza yardımcı olur.

• GMAIL İLE ÇALIŞIR: Inbox, Gmail ekibi tarafından geliştirilmiştir. Dolayısıyla, Gmail'in güvenilirliği ve spam koruma özelliği ile birlikte tüm Gmail iletileriniz buradadır. İletilerinizin hepsi hâlâ Gmail'de durur ve her zaman orada durmaya devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imodder -- 22 Ekim 2014; 20:37:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece Gmail servisi KULLANILIYOR değil mi. Diğer servisler yok.

• Buralar değerlenir
  • Davetiye alabilen var mı?
  • Google plustan çıkana kadar çok uğraş verdim.Yeni bir google uygulamasını tercih edeceğimi düşünmüyorum.
    Bunları
  • mogosan kullanıcısına yanıt
    Google+ başarısız oldu; Google'ı ben de pek sevmiyorum ama hala eposta hizmetini Google kadar iyi veren yok maalesef.
  • Normal gmailden farkı ne?

• deneyelim bakalım
  • Henüz beta'da ama tanıtım videosu güzel görünüyor
  • Outlook işimi görüyor.Hem gmailde tam adımı,soyadımı alamamıştım,outlook'ta adımı ve soyadımı alma şansına eriştim .
  • Gmail uygulamasından farkı nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen gmailden farkı ne ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mogosan kullanıcısına yanıt
    Outlook aslında Gmail'den daha güvenli Google gibi verilerinizi reklam amacıyla kullanmıyor en azından.
    Ama kurumsal maillerde, mobilde ve fiyatlandırmada Gmail kadar başarılı değil. Üstelik Gmail Türkçe kurumsal destek vermeye de başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Normal gmailden farkı ne?

Anladığım kadariyla gmailin biraz daha yeteneklisi dostum.

• http://www.akillirobot.com/2014/10/22/google-inbox/

Şurada Türkçe inceleme yapılmış. Harika bir servis.

Davetiye olan varsa atsın lütfen.
  • Davetiye dağıtımı başladı mı acaba?
  • Davetiye alan var mi ?

• Gmail ile Takvim in birleşimi sanırım kişisel günlüğünüz gibi çalışacak Wunderlist in kaynağını Gmailden alanı gibi düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Davetiyesi olan var mı beyler?
  • Google'a davetiye talebi yaptım, dönüş yaptılar.

quote:

Thanks for requesting an invite. We'll send you one as soon as possible.

Your friends at Gmail
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.