Şimdi Ara

AOC G2460Pqu 144Hz Oyuncu Monitörü Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu videomuzda AOC'un 144Hz yenileme hızı ve 1ms griden griye tepki süresi sunan oyuncu monitörü G2460Pqu'yu inceliyoruz.

• İncelemeniz için teşekkürler.

Donanım incelemelerini yeniden sıklıkla görmek güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 22 Ekim 2014; 19:04:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galiba yanlışlık oldu. O kadar kalibrasyona uğraşmaya gerek yoktu, fotoğrafçı monitörü değil ki bu?
    Oyuncu monitörü deyince input delay, frame time akla gelir en basitinden, onlara bile bakmamışsınız.

Neyse yine de monitör incelemesi izledik elinize sağlık.
  • Arkadaslar bu monitör tarzinda önerebileceginiz oyuncu monitoru f/p urunu varmidir

• Guzel bir inceleme tesekkurler .

• Guzel bir inceleme tesekkurler .

• fiyat ne kadar yazacak var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080 p bir ürün için pahalı geldi bana.

• Ofis monitörü olarak kulanılır....

• Kutudan çıkan CD değildir o herhalde :D

İnceleme için teşekkürler.

• İnceleme için teşekkürler.

İtiraf etmeliyim ki monitör görüntü açısından pek hoşuma gitmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er36po -- 23 Ekim 2014; 1:04:18 >
  • Acaba normal hayatta da mı böyle konuşuyorsunuz? merak ediyorum.
  • videodaki ses çok boğuk.

• Tasarım hoşuma gitmedi.

• Tasarımda görüntü kaliteside iyi olmamış fiyata göre sadeliği bu kadarda abartmamak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qaanx -- 23 Ekim 2014; 23:12:44 >
  • Vatan'da 1150 lira Amazon'dan getirsen vergi dahil 650-700 lira. Burdan vatanbilgisayara saygılarımı sunuyorum...
  • monitör çıkalı aylar oldu, incelemesi yeni gelmiş.

Monitörü çok beğenmedim, oyuncu monitörü olacaksa tasarım daha güzel olması şart yoksa artık herkes koyuyor 144hz 1ms'i ama bunu koymakla olay bitmiyor, uğraşman lazım biraz alelacele çıkmışa benziyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Ekim 2014; 3:47:57 >
  • İnceleme için elinize sağlık. Bu inceleme, eski monitör incelemelerine göre daha fazla detaylı olmuş. Bu güzel gelişme ama incelemeye lag testini de eklemeniz gerektiğini düşünüyorum.
  • G-syns yok bana yaramaz

• Ender Bey'in diksiyonu sadece benim kulağımı mı tırmalıyor? Ender Bey'in hiç bir incelemesini sonuna kadar getirmeyi başaramadım da. Bence acilen diksiyon dersi alması lazım. Vurguları felaket...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.