Şimdi Ara

Elise aldım yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elise aldım arkadaşlar jungle buildi istiyorum türkçe olarak yazarsanız sevinirim

• Google'a Elise jung build s4 yazarsan milyarlarca sonuç çıkar ama sen sırf post olsun torba dolsun diye forumu kirletiyorsun.

Eğer bilmiyorsan SoloMid,Probuild,Lolking,Mobafire gibi düzinelerce site var.
  • S4 yazınca özellikle yabancı sitelerde çıkıyor anlamadığım için elise prolarından yorum istedim. Elise prosu değilsen konumu kirletme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FührerHitler -- 22 Ekim 2014; 19:13:13 >
  • ap jung ıtemı, buyu nufusu bot yada mr botu, gerisini randuın banşe ruh gomlegı gun atesı yap elısde sadece kadın formunda w sı ap ratıo oldugu ıcın ap kasma
  • Exiled bekleniyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sarney Btinson -- 22 Ekim 2014; 19:13:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FührerHitler kullanıcısına yanıt
    Bende başlarda senin gibiydim ingilizce biliyordum fakat itemlerin Türkçesini bilmiyordum. O zaman konu açmak yerine 2 yol benimsedim ilki lol itemlerin Türkçesi yazdım ordan karşılaştırdım 2. olarak da oyundan build düzenlediğin bölümden resimlerine bakarak buldum.

Böyle bi iletişim çağında nasıl bu kadar tembel olunur hayret valla. Tembellik kana işlediyse mazeretler de bi hayat görüşü haline geliyor
  • Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.

Kim bilir boş boş neler söyleniyordur haha
  • quote:

Orijinalden alıntı: adsızkullanıcı

Exiled bekleniyor...

Hayalet İfritin Ruhu, Liandry'nin Eziyeti, Rylai'nin Kristal Asası veya Cehennem Asası veya Keşiftaşı, Sihirbaz Pabuçları, Randuin, Ruh Gömleği veya Banshee. Oyun uzarsa ve slot kalmazsa, full built isen İfriti satıp Antik Golem'in Ruhu al. Duruma göre oynama yapabilirsin build konusunda.

• Hazıra dayanmayacaksın. Klasik şeyler zaten. Duruma göre eşya çıkacaksın. Örneğin karşısı full ad direk çıkacaksın mr'ı. Karşıda +20 kill hard c.-carry mi var çık mr'ı. Karşıdaki master kasmış ve takımında cc mi yok, çık mr'ı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pantheon Greyjoy

Hazıra dayanmayacaksın. Klasik şeyler zaten. Duruma göre eşya çıkacaksın. Örneğin karşısı full ad direk çıkacaksın mr'ı. Karşıda +20 kill hard c.-carry mi var çık mr'ı. Karşıdaki master kasmış ve takımında cc mi yok, çık mr'ı.

Adye mr ve mastera karsi mr hepten op :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Katheryn

quote:

Orijinalden alıntı: Pantheon Greyjoy

Hazıra dayanmayacaksın. Klasik şeyler zaten. Duruma göre eşya çıkacaksın. Örneğin karşısı full ad direk çıkacaksın mr'ı. Karşıda +20 kill hard c.-carry mi var çık mr'ı. Karşıdaki master kasmış ve takımında cc mi yok, çık mr'ı.

Adye mr ve mastera karsi mr hepten op :D

Mastırda deyil o nob heroları yasuo falan gelince çık mrı rahatla

mr mr

mrrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: FührerHitler

Bu kişi blok listesinde "block" ve mesajı bloklandı.

Kim bilir boş boş neler söyleniyordur haha

emin ol senden mantıklı konuşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Exiled bekleniyor...

Hayalet İfritin Ruhu, Liandry'nin Eziyeti, Rylai'nin Kristal Asası veya Cehennem Asası veya Keşiftaşı, Sihirbaz Pabuçları, Randuin, Ruh Gömleği veya Banshee. Oyun uzarsa ve slot kalmazsa, full built isen İfriti satıp Antik Golem'in Ruhu al. Duruma göre oynama yapabilirsin build konusunda.

İşte boş konuşmayan bi insan... Beklediğim cevap buydu teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FührerHitler

quote:

Orijinalden alıntı: exiledFromBadmen

quote:

Exiled bekleniyor...

İşte boş konuşmayan bi insan... Beklediğim cevap buydu teşekkürler.

Rica ederim
    Rappel çok yönlü bir skill buna dikkat et, çizgi canla TF'den çok rahat kaçılabilir, playz yapılabilir

• Tek çare pro builds

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.