Şimdi Ara

Türkçe Altyazılı LoL Animasyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. MachinimaRealm'daki komik bir LoLanimasyonunu ingilizce bilmeyenler için türkçe altyazı ile paylaşmak istedim. İlk kez altyazı yaptığım için bazı yerlerde ufak kaymalar ve hatalar olabilir. Bunları belirtir ve önerilerinizi sunarsanız mutlu olurum. İyi seyirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnforgivenIII -- 22 Ekim 2014; 18:40:36 >

• Animasyon demişsin benim bildiğim animasyon komik olur bu hiç komik değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Kişiden kişiye değişir tabii. Ama sonuçta animasyonu ben yapmadım sadece altyazı bana ait. Eğer komik olduğunu düşündüğünüz başka "animasyonlar" varsa, onları da çevirebilirim isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnforgivenIII

Kişiden kişiye değişir tabii. Ama sonuçta animasyonu ben yapmadım sadece altyazı bana ait. Eğer komik olduğunu düşündüğünüz başka "animasyonlar" varsa, onları da çevirebilirim isterseniz.

Hocam şu çizgifilmi eskiden çok izlerdim ama şimdi hiç Türkçesini bulamadım çevirirsen çok çok çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 22 Ekim 2014; 18:57:15 >

• emeğine sağlık ingilizceyi yeterli olmayanlar için iyi olmuş
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Şu anda sadece oyun üzerine çeviri yapıyoruz. Her gün video çektiğimiz için vaktim olacağını sanmıyorum bu kadar uzun bir videoya. Fakat zamanım olursa ve ya Türkçesini bulursam paylaşırım seninle
  • Ben komik buldum şahsen. Çevirdiğin için de teşekkürler. Alt yazı kayması olmasaymış daha güzel olurdu :)
  • Cok iyi olmus guldum devamini bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnforgivenIII

Şu anda sadece oyun üzerine çeviri yapıyoruz. Her gün video çektiğimiz için vaktim olacağını sanmıyorum bu kadar uzun bir videoya. Fakat zamanım olursa ve ya Türkçesini bulursam paylaşırım seninle

Tamam hocam genede teşekkürler

• Programda aşırı yeniyim ve ilk çalışmam olduğu için dediğiniz gibi kaymalar oldu ama en azından çok fazla diyalog olmadığı için pek karışmadı gibi kimin ne dediği. Programa alıştıkça daha iyilerini yapmaya ve paylaşmaya devam ederim
  • eline sağlık güzel olmuş
  • Arkadaşlar istediğiniz LoL şampiyon tanıtımları, ingilizceden çevirelecek videolar ya da oyun tanıtımları varsa devam eden günlerde onları çekip yayınlayacağız. İzleyen herkese teşekkürler, dediğim gibi bekliyorum isteklerinizi.
  • emeğine sağlık paşa ben beğendim.İngilizcesi olmayanlar için çok hoş bir çalışma.
  • Mp.Gokturk33 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler paylaşımlarımız devam edecek
  • yarın telif hakkı ihlalinden evine haciz gelicek
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Animasyon demişsin benim bildiğim animasyon komik olur bu hiç komik değil

Birden fazla resimin birleştirilmesiyle oluşan hareketli görüntü animasyondur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Remzi Bolton -- 22 Ekim 2014; 21:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Br00klyn28

yarın telif hakkı ihlalinden evine haciz gelicek

Videonun altında orjinal video sahibi ve linki bulunuyor ve videodan herhangi bir gelirimiz yok. Dediğiniz gibi bir telif hakkı söz konusu olursa da en fazla videonun kaldırılacağını düşünüyorum. Çünkü orjinalinden çalıp herhangi bir şekilde gelir elde etme amacı gütmeyen ve kaynağını belirttiğimiz bir paylaşım
  • Donma falan olmuş baya sorunlu olmuş ama yine de ilerle. Orijinalini izledim gayet komil. Bence adını LoL'a sesli chat gelirse ne olur? olmalı
  • İsmini orjinalinden farklı yapmayalım istedik ama dediğiniz gibi öyle de iyi olurmuş Donma sorunu sizden kaynaklı olabilir. Bazı yerlerde altyazı kayması olduğu doğru ama donma sorunu yaşayan olmamıştı daha önce bir daha bakıp halletmeye çalışırım sağol yorumun için
  • up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.