Şimdi Ara

rest. meyhane site yapılacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • restoranımız için mobil uyumlu bir web sitesi ihtiyacımız var. domain adresimi bugün alantron dan satın aldım. site klasik iletişim kutusu dışında online satış rez gibi etkileşim barındırmayacak. anasayfada mekan resimleri ve üstte sekmeler, başka birşey yok. örnek:http://www.safimeyhane.com/default.asp
    fiyat teklifi bekliyorum, buradan da yazabilirsiniz. lütfen link bırakmayın. ilginize şimdiden teşekkürler

• Pm gönderdim
  • metin kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İhtiyacınız olan Web Sitesini 2007 yılından beri profesyonel olarak çalışan Üsküdar merkezli ve Türkiye'nin bir çok şehrinde bayiliği bulunan

www.iwebclub.net Firmasını tavsiye ediyorum. Zamanında işi teslim ediyorlar ve de çok uçuk fiyat söylemiyorlar. İsteğe göre hazır web sitesi veya özgün web sitesi tasarım hizmeti veriyorlar.

Burada Şemsi bey ile direkt görüşebilirsiniz.

Link bırakmayın demişsiniz fakat istediğiniz site özgün tasarım olacağı için karşılıklı konuşularak tasarlanacak site belirlenmeden kaba taslak bir fiyat vermek doğru olmayacağı için mecburen link veriyorum yetkili kişi ile görüşerek kendilerinden tam anlamıyla bilgi ve hatta yönlendirme alabilirsiniz.

• metin kullanıcısına yanıt
    Pm gönderildi
  • Pm Gönderildi.
  • Tarafınıza Pm Gönderildi.
    Konu ile ilgili dönüş yaparsanız fiyatlandırma konusunda bilgi verebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lensimaii -- 24 Ekim 2014; 14:39:06 >
  • okyanusweb burak bey ile anlaştık ilginize teşekkürler..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.