Şimdi Ara

Google play bağlantı hatası sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamun aleyküm arkadaşlar forumda yeni üyeyim konuyu yanlış yerde aötıysam özür dilerim.
    Arkadaşlar benim telefonuma(samsung galaxy s3 mini) root atmaya çalıştım ve kingroot adlı progrsmla root attığımı sandım.Sonra freedomu adlı programı internetten gördüm.İndirip telefonuma kurdum ve oyunda hile yapmaya çalıştım işe yaramadı sonra sildim.Daha sonra google playe girip bi bakayum dedim bu hata internette araşturdım root explorerle felan hosts u silme falan ama benim telefona root atılmamış ben öyle sanmışım şimdi telefona root atmadan ben bu sorunu nasıl çözerim? Bi yardımcı olursanız sevinirim.
    Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yaw hiç mi yardım eden yok?
    Fabrika ayarlarına geri döndüm ama şimdi de google play den mevcut hesap diyorum ama sunucu ile guvenli bir bağlantı kurulamadi mi ne öyle bişey diyor geçici sorun falan filan ya bi yardım eden çıksın koskoca forumda yardım edecek yok mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F54F98451 -- 26 Ekim 2014; 0:24:05 >
  • Arkadas senin internet yavas buyuk ihtimalle bende aymi sorunu yasadim babamin hattini takip hallettim onun interneti daha hizliydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • önceden böyle bi sorun yoktu aynı interneti kullanıyorum sorunun internetteoldugunu sanmıyorum.

• Freedomu kur ac sonra duzelecek sılerken ılk programı kapa sonra sıl

• Bende root yok fredom da stop baksam da bi işe yaramıyor.

• Root olmadan freedomu nasıl calıstrdın

• Bende bilmiyorum ama rootlu saniyordum telefonu meğerse rootlu değilmiş freedom bi oyunda denedim olmadı sildim baktım google play bağlantı hatası ondan sonra format attım şimdi de sunucu ile güvenilir bir baglanti kurulamadi yaziyor

• Uygulama yöneticisinden google play hizmetlerini açıp verileri silmeyi deneyin.
    Olmazsa google play içinde aynısını yapıp hesabınızı yeniden ekleyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

Uygulama yöneticisinden google play hizmetlerini açıp verileri silmeyi deneyin.
    Olmazsa google play içinde aynısını yapıp hesabınızı yeniden ekleyin.

Malesef işe yaramadı

• arkaşadıma da olmustu telefonu güncelleyince düzelmişti sende o tarz bişey dene
  • Root olmadan düzeltemezsin. Telefonu rootla sonra Root Explorer indirip kur. Root explorer u açıp /system/etc/ içine girip hosts dosyasını sil. Telefonu yeniden başlatıp Google Play'e girebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dumluc4 -- 29 Ekim 2014; 18:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Root olmadan düzeltemezsin. Telefonu rootla sonra Root Explorer indirip kur. Root explorer u açıp /system/etc/ içine girip hosts dosyasını sil. Telefonu yeniden başlatıp Google Play'e girebilirsin.

Telefonu rootladım diyelim garanti gitti garantiyi getirmek için rom yuklemem mi lazim ? Brick olma riski var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F54F98451 -- 29 Ekim 2014; 19:47:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qwait

quote:

Orijinalden alıntı: dumluc4

Root olmadan düzeltemezsin. Telefonu rootla sonra Root Explorer indirip kur. Root explorer u açıp /system/etc/ içine girip hosts dosyasını sil. Telefonu yeniden başlatıp Google Play'e girebilirsin.

Telefonu rootladım diyelim garanti gitti garantiyi getirmek için rom yuklemem mi lazim ? Brick olma riski var mı ?

Garantiyi geri getirmek icin bildigim kadarıyla unroot işlemi yeterli. Ama yinede sen daha iyi bilen birine danış bu dedigimi.

• Yardim etmek icin ugrasan tum arkadaslara tesekkur ederim hosts u silip uygulama tercihlerini sifirladim oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.