Şimdi Ara

Naughty Dog'ın 30. Yıl Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Günümüzde The Last of Us ve Uncharted serisi ile tanıdığımız, özellikle Crash serisi ile adını tüm dünyaya duyuran Naughty Dog, 1984 yılında sektöre ilk adımını atmıştı. Bu sene 30. yıldönümünü kutlayan firmanın 30. yıla özel promo videosu yayınlandı.

Videoda 30 yıl içinde karşımıza çıkan tüm oyunları oyunları ve başta THQ'nun eski CEO'su Jason Rubin'in anlatımı ile bu Naughty Dog'ı görebilirsiniz. Biliyorsunuz ki kendisi daha önce firma için büyük emekler sarfetmişti.

Firma şu an PlayStation 4 için Uncharted 4: A Thief's End'i geliştiriyor.

• nice nice 30 yıllara :)) bizi muhteşem oyunlara kavuşturan yegane firma :)))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sunu acikca solemek istiyorumki segada oynadigim aldigim key fi ne ps1 ne ps2 verebilmisti ama uncharted ve last of us bunu basarmis oldu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Nice yıllara ilk aşkım.
  • Sadece Uncharted 2'yi oynayıp bitirme imkanım oldu ve hayran kalmıştım oyuna kesinlikle oynadığım en iyi oyunların başında gelir benim için diğer platformlarda bu oyuna eş değer bir oyunda göremedim. Sonra maddi sebeplerden dolayı PS3'ü satmak zorunda kaldığım içinde diğer Uncharted ve Last of Us'ı oynamadım. Sırf Uncharted 4 için PS4 almayı düşünüyorum, Last of Us'ıda orada oynarım artık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.