Şimdi Ara

Bu netbook u oyun bilgisayarına dönüştürebilir miyim?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşlemci: Intel Atom D2600, 1.6GHz, 1MB L2 Cache
    Ekran : 10.1 inch, 1024 x 600 pixel resolution
    Grafik : Intel GMA 3600
    RAM: 2GB DDR3
    Hard Disk: 500GB SATA
    Ekran Kartı : 768 MB
    Bilgisayar bu şekilde. Bilgisayar şu an sahibinden. com da satışta ama eğer satılmazsa kendim kullanmaya devam edeceğim. Ekran boyutu sıkıntısını harici bir 15.6 inç ekranla hallediyorum. En azından 1024x768 i yakalıyorum fakat sıkıntım bitmiyor. En son oyunlar falan değil bildiğiniz Counter Strike 1.6 yı kasarak oynatıyor. Oyun performansını arttırmak için bilgisayara ne yaptırmam gerekir? Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam ben win 8 i yukledim bi de forumda fps artirma rehberi vardi onlari falan biraz denedim.Suan LoL u en dusuk ayarlarda tflerde 10-12 arasi fps ile oynayabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oynamak istediğin oyuna bağlı.

Emulator kurarsan Atari oyunlarını (ev tipi: nes, atari, amiga, sega, ps1 belki ps2 atari salonu tipi: Neo Geo, Capcom...) rahatça oynarsın.

Bunun haricinde "netbook games" "netbook gaming" diye aratırsan netbookların rahat çalıştırabileceği oyunlara ulaşırsın.

örnek:http://www.cnet.com/pictures/updated-thirty-great-games-you-can-play-on-a-netbook-photos/

Aynı zamanda çıkan bazı oyunları sorunsuz oynarken bazıları kastırabilir. Yani CS'de zorlanıyorsa uğraşma başka oyun dene. İlla CS oynayacaksan grafik ayarlarını değiştir, Software, Directx, OpenGL hepsini dene, çözünürlüğü düşür. Olmuyorsa da

GMAbooster gibi optimize programları da vardı netbooklar için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.