Şimdi Ara

iPad Air DTS AC3 Bluray 1080p film uygulaması?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. ipad air kullanıcısıyım. wifi üzerinden bluray (1080p DTS AC3 MKV) formatında film izlemek istiyorum fakat IOS 8 ile birlikte VLC Player app storeden kalktı . diğer uygulamarı denedim ya Routere bağladığım HDD yi görmüyor veya görsede filmi akıcı bir şekilde oynatmıyor. bana ücretli veya ücretsiz bir uygulama önerebilirmisiniz?

• Maalesef DTS desteği sunan uygulama kalmadı. Son kale Vlc vardı o da düştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat081

Maalesef DTS desteği sunan uygulama kalmadı. Son kale Vlc vardı o da düştü.

hocam aslında gplayer dts destekliyor fakat akıcı değil video. vlc gayet güzeldi. galiba en iyisi satmak bu cihazı. bıktım vallahi herşeyde bir kısıtlama. androidin gözünü sevim
  • atabey444 kullanıcısına yanıt
    Infuse 3 adlı programa 21 tl bayıldım, seagate wireless hdd var bende filmleri böyle seyredebiliyorum, programı kullanmak güzel, paranızın karşılığını veriyor, ama bir Android değil tabii, torrent indirmiyorum iPad air ile bakalım telefonla indiriyorum şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: atakanozt23

Infuse 3 adlı programa 21 tl bayıldım, seagate wireless hdd var bende filmleri böyle seyredebiliyorum, programı kullanmak güzel, paranızın karşılığını veriyor, ama bir Android değil tabii, torrent indirmiyorum iPad air ile bakalım telefonla indiriyorum şimdilik

hocam satıp tab S alacam. hem süper amoled ekran hem mcplayerin sağlam codeci benim işimi görür. başlarım ipadınada iosunada appleinada ya. valla paranla rezil olmak denir buna. bedava versem üzülmem şu cihazı o kadar soğudum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atabey444

quote:

Orijinalden alıntı: atakanozt23

hocam satıp tab S alacam. hem süper amoled ekran hem mcplayerin sağlam codeci benim işimi görür. başlarım ipadınada iosunada appleinada ya. valla paranla rezil olmak denir buna. bedava versem üzülmem şu cihazı o kadar soğudum

cihazına ne istiyorsun. üsküdar sahilde oturuyorum fiyatta anlaşabilirsek görüşelim.

sonra gider sana bi amiral gemisi alırız

• malatyadayım ben hocam. cihazı pek kullanmıyorum ciddi alıcıysan görüşelim. 8 ay önce bimeksden aldım 1470 küsür. 2 yıl garanti uzay grisi 32 gb cellular yok. wifi modeli yani

• quote:

arkadaşlar merhaba. ipad air kullanıcısıyım. wifi üzerinden bluray (1080p DTS AC3 MKV) formatında film izlemek istiyorum fakat IOS 8 ile birlikte VLC Player app storeden kalktı . diğer uygulamarı denedim ya Routere bağladığım HDD yi görmüyor veya görsede filmi akıcı bir şekilde oynatmıyor. bana ücretli veya ücretsiz bir uygulama önerebilirmisiniz?

Hocam KMPlayer ı bir deneyin çok kullanışlı bir formatların çoğunu da destekler dts var mıydı hatırlayamadım app Store dan bir bakın. Storedaki en iyi uygulama bence şuan media player açısından.

• quote:

Orijinalden alıntı: techniquest35

quote:

arkadaşlar merhaba. ipad air kullanıcısıyım. wifi üzerinden bluray (1080p DTS AC3 MKV) formatında film izlemek istiyorum fakat IOS 8 ile birlikte VLC Player app storeden kalktı . diğer uygulamarı denedim ya Routere bağladığım HDD yi görmüyor veya görsede filmi akıcı bir şekilde oynatmıyor. bana ücretli veya ücretsiz bir uygulama önerebilirmisiniz?

Hocam KMPlayer ı bir deneyin çok kullanışlı bir formatların çoğunu da destekler dts var mıydı hatırlayamadım app Store dan bir bakın. Storedaki en iyi uygulama bence şuan media player açısından.

onuda d enedim hocam. kasıyor

Hocam başka alternatif bilemedim . Para verip Pro Sürüm alsanız dahi yine kasma olabilir o farmatta

• quote:

Hocam başka alternatif bilemedim . Para verip Pro Sürüm alsanız dahi yine kasma olabilir o farmatta

hocam vlc kasmıyordu aslında. yeğenim silmiş. bende geri yüklim dedim appstoreden kaldırmışlar şaka gibi :)

Gom da olmuyor hocam değil mi? Gerçi o paralı app store da.

Jb yapip tekrar yukleyebilirsin

App Store > Güncellemeler > Yukaridaki " Satın Alınanlar" kısmından VLC'yi yeniden indirebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

App Store > Güncellemeler > Yukaridaki " Satın Alınanlar" kısmından VLC'yi yeniden indirebilirsiniz...

yok onu aynı gün denemiştim listede çıkmadı. telif hakları nedeniyle kalıcı olarak silinmiş uygulama.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali_ali12345

Jb yapip tekrar yukleyebilirsin

iosun acemisiyim hiç o olaylara girecek desaretim yok uğraşmakta istemiyorum. garantili ürün. en iyisi satmak

• quote:

hocam hiç bluray denedinizmi ipadde bilmiyorum ama her uygulama kolay kolay oynatamıyor. hepsini denedim kare atlama ghost ve frame düşmesi oluyor. codeci sağlam uygulamalarda telif hakkı nedeniyle AC3 DTS FLAC desteğini uygulamadan çıkarmış. görüntü var ses yok.

• quote:

quote:

hocam hiç bluray denedinizmi ipadde bilmiyorum ama her uygulama kolay kolay oynatamıyor. hepsini denedim kare atlama ghost ve frame düşmesi oluyor. codeci sağlam uygulamalarda telif hakkı nedeniyle AC3 DTS FLAC desteğini uygulamadan çıkarmış. görüntü var ses yok.

Malesef hocam ipad hic kullanmadim asus tablette ma player ve ma player armv7 neon ile tegra3 codec î kullanıyorum. Son güncelleme ile ac3 ve dts desteği gitti ama bir sonraki güncelleme de bunu düzeltip tekrar bu desteği codec olarak sunacakları nı dile getirmişler. Yorumlara göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 1 Aralık 2014; 15:39:53 >

• quote:

quote:

quote:

Malesef hocam ipad hic kullanmadim asus tablette ma player ve ma player armv7 neon ile tegra3 codec î kullanıyorum. Son güncelleme ile ac3 ve dts desteği gitti ama bir sonraki güncelleme de bunu düzeltip tekrar bu desteği codec olarak sunacakları nı dile getirmişler. Yorumlara göre.

desene androidde yavaş yavaş çirkinleşiyor. MxPlayerdende kaldırmışlar sabah farkettim. en azından androidde apk bulup yükleniyor. ipadde bunuda yapamazsın. çok kapalı bir ekosistem

Öyle hocam malesef . Surface pro serisini çok takdir ediyorum fakat o fiyatlar da çok iyi sistem laptop alınır malesef :-)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.