Şimdi Ara

LG G Pad 7.0 V400 ANA KONU--Lollipop Çıktı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
32
Favori
44.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Ben şuna takıldım.gittigidiyorda otg kablolara bakarken her kablo için belli bir cihazın adı geçiyordu.sanki o kablo o modele özel üretilmiş gibi.sonuçta tüm otg lerin giriş çıkışları evrenselse(bir tarafı micro usb erkek çıkış,bir tarafı dişi usb giriş)bir sorun olmamalı.

Yukarıda bir arkadaş da yazmış siz o sitelerin yazdığına bakmayın o kabloların hepsi aynı önemli olan cihazın bunu destekleme si ve bu tablette otg desteği var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Notorious kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun cidden şarj uzun gidiyor
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    ne için rootlayacaksın cihazı hocam telefon olsa anlarımda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yaxis

Sizce Root atayım mı tablete?

Orjinal haline dondurulebiliyorsa atin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan0101

ne için rootlayacaksın cihazı hocam telefon olsa anlarımda

Google Kitkatla birlikte SD ye yazmayi kisitlamis.ES Dosya Yoneticisi ile yazmaya calisinca hata aliyorum.

• LG tablet ve telefonlarda Otg desteği var, ama Mhl desteği yok. Mhl yerine Slimport çalışıyor;
    http://www.dark.com.tr/dark-1080p-slimport-hdmi-donusturucu-adaptor-lg-nexus-4-5-7-ve-g2-uyumlu.html
  • Yaxis kullanıcısına yanıt
    Karta dosya atamıyorsak artırılabilir hafızanın ne anlamı var ki?cihazın zaten 8 gb hafızası var.onunda yarısını kullanıyor.asphalt 8 gibi 4 oyun atsak hafıza doldu.peki şöyle birşey mümkün mü?yüklenecek olan dosyayı önce bilgisayardan karta yükleyip sonra kartı tablete taksak.veya kitkatı eski sisteme çevirmenin bir yolu var mı?format atıp windows 8 den 7 ye dönmek gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gümüş_süvari

Karta dosya atamıyorsak artırılabilir hafızanın ne anlamı var ki?cihazın zaten 8 gb hafızası var.onunda yarısını kullanıyor.asphalt 8 gibi 4 oyun atsak hafıza doldu.peki şöyle birşey mümkün mü?yüklenecek olan dosyayı önce bilgisayardan karta yükleyip sonra kartı tablete taksak.veya kitkatı eski sisteme çevirmenin bir yolu var mı?format atıp windows 8 den 7 ye dönmek gibi.

Eski surume cevirmek icin Root gerekir sanirsam ama rootladiktan sonra nasil geri alacagimi internette bulamadigim icin daha rootlamadim.SD Yazma derken de bilgisayardan atabiliyoruz film resim ama oyun dosyalarinda sorun cikiyor.

• Arkadaşlar root vs. bi şekilde whatsapp kurabilir miyiz bu tablete ?
  • Nihayet tablet geldi.sorunsuz bir şekilde çalışıyor.eski bozulan çin malı tabletim(gerçi bunda da çin malı yazıyor)jelly beandı.şimdi kitkat ona göre biraz karışık geldi.ya da LG nin menüsü mü böyle anlamadım.öyle çok pro kullanıcı değilim zaten.hele root falan hiç anlamam.tablet gayet iyi güzelde yalnız canımı sıkan tek birşey var.bu tablete yüksek boyutlu oyunları yüklemek için 32 gb sd kart sipariş edecektim.ama karta oyun atılmıyormuş.eğer bu durum bir şekilde düzelmezse benim için hayal kırıklığı olur.

Birde bu tablette net bağlantısı olmadan uydudan gps özelliği varmıydı?
  • oyun data dosyalarını root olmadan taşıyamazsınız root olduktan sonra gl to sd , folder mount vs. gibi programlarla taşıyabilirsiniz
  • Rootladiktan sonra geri almayi bulamadigim icin hala rootladim ve bugun bilgisayara baglayip SD Card'a attigim South Park bolumlerini izledikten sonra silemedim.Rootladiktan sonra rootu geri almayi bulan olursa burada anlatabilir mi?
    Ayrica Whatsapp root olmadanda calisir heralde General Mobile E Tab a yuklemistim telefon numarami girdigimde olmustu.

• Arkadaşlar bir problemim var;
    Bu tableti, Asus DSL-N12E model modemle kullanan var mı, binadaki tüm ağları/modemleri görmesine rağmen bu modemi hiç görmüyor?
    Bu arada diğer aygıtlar modemi görüp problemsiz bağlanıyor, tablet wifi listesinde bile listelemiyor, yani görüpte bağlanamama gibi bir sorun değil.
    Modemde yapmam gereken bir ayar falan mı var?
  • NFS Shift oynarken bazen hafif takılmalar oluyor.bu arada birkaç oyun yükledim dahili hafıza çabucak doldu.hala rootsuz sd karta dosya taşıma tekniklerini araştırıyorum.şöyle birşey buldum ama bizim tablette iş görür mü?

http://forum.shiftdelete.net/android/302181-uygulamalari-hafiza-kartina-tasima-rootsuz.html
  • Geçtiğimiz hafta Vatan indiriminden beyazını aldım ve inanılmaz memnunum. Normal kullanım dışında aracımda navigasyon ve multimedia amaçlı da kullanıyorum ve otomobiller için kıytırık WinCE 6 yüklü cihazlara 1000tl istenen bir ortamda resmen ilaç gibi geldi. Hatta araç ses sistemine bluetooth da bağlatıp kablosuz ses bağlantısı kurmayı bile düşünüyorum, bakalım...
    Tabletle ilgili tek sıkıntım uygulamaların gerçek anlamda SD karta kurulamıyor oluşu. SD kart da taksanız kitkat'te emülasyonla ayrı bir SD kart varmış gibi tanıtılmış, bu nedenle uygulamayı SD karta taşısanız bile aslında aynı hafızada farklı bir klasöre taşımış oluyor. Rootsuz çözümü yok gibi, eski versiyona döneyim diye ROM aradım ama cihaz zaten kitkat'le piyasaya sürülmüş. Bazı sitelerde mayıs gibi 8"lik modeliyle birlikte 7'nin de Lollipop güncellemesi alabileceği dedikoduları var, o zaman bu kısıtlama da ortadan kalkar ve 10 numara bir cihaz olur. İnşallah diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lomax.

Arkadaşlar bir problemim var;
    Bu tableti, Asus DSL-N12E model modemle kullanan var mı, binadaki tüm ağları/modemleri görmesine rağmen bu modemi hiç görmüyor?
    Bu arada diğer aygıtlar modemi görüp problemsiz bağlanıyor, tablet wifi listesinde bile listelemiyor, yani görüpte bağlanamama gibi bir sorun değil.
    Modemde yapmam gereken bir ayar falan mı var?

Modemin wifi çıkış mod'larını b,g,n olarak seçin ve güvenlik açısından wps'i kapatın.

• Merhaba Beyler,

lg 32lb652v model televizyonun smartshare özelliğini beraber olarak kullanabileceğim bir cihaz ararken bu tablete rastgeldim, açıkcası fiyatı da cazip geldi.

Lg G Pad 7.0'da miracast var mı? Lg smart tv'sine kablosuz olarak görüntü aktaran (aynalayan) oldu mu? dosya paylaşımından basetmiyorum, bu cihazla direkt tablet görüntüsünü tv'ye kablosuz aktarabilir miyiz?

Bu sorulara cevaplar tableti almam için en önemli noktalar. 8.3'de bu özellikler var ama 7.0'de var mı ondan emin olmakk istyorum.
  • engman39 E kullanıcısına yanıt
    Tablette miracast mevcut denedinizmi diye sorarsanız miracast destekli televizyonum yok

• engman39 E kullanıcısına yanıt
    Daha dün akşam denedim ve Miracast destekli LG Smart TV'yle sorunsuzca bağlantı kurup kullandım. Oyunlarda az da olsa gecikme söz konusu, filmlerde ise hafif yavaşlık var gibi, sanki 30fps yerine 20fps gösteriyormuş gibi diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.