Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.757
Cevap
78
Favori
436.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • airblue sharing ios 8 için güncellenmiş
  • mami9686 kullanıcısına yanıt
    BattSaver'ı bir kaç kere indirip denedim beğenmedim. Şimdi sizin için tekrar indirdim yine beğenmedim :) Normal modunda ultimate modunda bir farkı yokmuş gibi geldi. Gereksiz bir tweak bence.
  • arkadaşlar pcdeki 25pp den telefonuma herhangi bir uygulama yüklemem için afc2add kurulumu olması gerekir
  • auafina47 kullanıcısına yanıt
    Ben ücretli satın almıştım herhangi bir güncelleme yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

airblue sharing ios 8 için güncellenmiş

Nerede bu guncelleme? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamun aleykum arkadaşlar,

iScheduler adlı tweakin kırık halini bulabilir miyiz?

Telefonun bazı özelliklerini sistematik bir döngü halinde programlamanıza yarıyor.

Kolay gelsin,
  • arkadaşlar şarj konusunda yardım edebilecek olan yokmu jb den sonra özellikle 3G de aşırı şarj gidiyor

• merenkisa kullanıcısına yanıt
    Aslında telefonu normal kullanırsanız şarj süresi jailbreaksiz bir telefonla aynı gibi. Ama Cydia içinde dolaşma ve tweak yükleme gerçekten çok şarj götürüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nobodyisbad

quote:

Orijinalden alıntı: auafina47

airblue sharing ios 8 için güncellenmiş

Nerede bu guncelleme? :)

Appstore da
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCNerd

Aslında telefonu normal kullanırsanız şarj süresi jailbreaksiz bir telefonla aynı gibi. Ama Cydia içinde dolaşma ve tweak yükleme gerçekten çok şarj götürüyor.

Hocam sadee iki tane tweak var :) onları yükledim repo kurdum o kadar günde 1-2 defa filan açıyorum cydiayı, ayrıca şarj atlamaları ve geç dolma filan da başladı

• ios 8.1 için imzanın kapanıp kapanmadığını nasıl öğrenebilirim?
  • merenkisa kullanıcısına yanıt
    Şarj atlamaları iOS 8 sorunu, 8.1.1 güncellemesiylede düzelmedi. Eğer bilgisayardan şarj ediyorsanız geç dolması normali prizden şarj daha hızlı olur. Hangi cihaz için ne kadar ekran süresi aldığınızı bilmediğim için şarj probleminiz var mı yok mu bilemeyecem. Ama kendim jailbreakli ve jailbreaksiz denedim bir fark göremedim. İsterseniz iOS 8.1 imzaları kapanmadan iTunes ile geri yükleme yapın.

iOS İmzalar

http://api.ineal.me/tss/status

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PCNerd -- 21 Kasım 2014; 12:02:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCNerd

Şarj atlamaları iOS 8 sorunu, 8.1.1 güncellemesiylede düzelmedi. Eğer bilgisayardan şarj ediyorsanız geç dolması normali prizden şarj daha hızlı olur. Hangi cihaz için ne kadar ekran süresi aldığınızı bilmediğim için şarj probleminiz var mı yok mu bilemeyecem. Ama kendim jailbreakli ve jailbreaksiz denedim bir fark göremedim. İsterseniz iOS 8.1 imzaları kapanmadan iTunes ile geri yükleme yapın.

iOS İmzalar

http://api.ineal.me/tss/status

Hocam hem bilgisayardan hem prizden denedim, hız düşüklüğü var gibi, ayrıca cihaz 5s ve orijinal adaptör kullanıyorum, iTunes ile 8.1 yükleyip, yedeğimi yükleyip tekrar jb yapmayı deneyeyim bir de cevap için teşekkürler.

• Arkadaşlar jb yaptıktan sonra neden kullanım süreleri hep - gösteriyor ? Jb yaptığımdan beri böyle şimdi baktım hala böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Arkadaşlar jb yaptıktan sonra neden kullanım süreleri hep - gösteriyor ? Jb yaptığımdan beri böyle şimdi baktım hala böyle

Bende de aynı problem var, sadece bi defa çıktı jb yaptıktan sonra şuan da gözükmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: merenkisa

quote:

Orijinalden alıntı: Kabiz Civciv

Arkadaşlar jb yaptıktan sonra neden kullanım süreleri hep - gösteriyor ? Jb yaptığımdan beri böyle şimdi baktım hala böyle

Bende de aynı problem var, sadece bi defa çıktı jb yaptıktan sonra şuan da gözükmüyor

Springboard u yeniden başlattığınız için gözükmüyor herkes de böyle şarjı fulledikten sonra normale döner. . .
  • İpotech i kurdum örnek whatsapp dan bildirim geliyor veya instagram dan bildirime tıkladıgımda safemood a alıyor bununözümü varmı?

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    Tweak yüklendiği zaman reset atıyor ondan muhtemelen

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    DetailedBatteryUsage kurun. Bundan sonra telefon respring edildiği zaman kullanım bilgileriniz kaybolmayacak.
  • Audio Recorder yükledim denedim çalıştı telefonu respring yaptıktan sonra elmada kaldı açılmıyor lütfen yardım

bilgisayar görüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabiz Civciv -- 21 Kasım 2014; 14:27:43 >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.