Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.758
Cevap
78
Favori
436.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quit app for activator ,ccquick pro,slide2kill7,manualcorrect pro bunları çok arıyorum
    iPhone 5'te ios 7.1.2 'nin üstüne güncellemeyeceğim.iphone 6'da mecbur ios 8
  • quote:

Orijinalden alıntı: senki

quote:

Orijinalden alıntı: ikarusbasarsa

hocam jb yapmışsın sanırım sorunsuz şekilde çalışıyor mu birde bir repo versem deneyebilir misin eğer çalışıyorsa sorunsuz şekilde direk 8 e geçicem 7.1.1 de 8.1 in sorunsuz çalışmasını bekliyorumda :)

Deneyebilirim hocam, gonderebilirsin.

apt.xmodgames.com/ hocam repo bu kurduktan snra clash of clans ı yükleyip xmod üzerinden oyuna girmeyi dener misin valla sanada zahmet vericem ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizhansen

quote:

LocalIAPstore bende sorunsuz calisiyor. Baska denemedim.

hangi surumu yuklediniz

mini retina 3g li cihazda bende yukledim ama calistiramadim daha dogrusu yukledim ve girdim oyuna hic bisi satin alamiyorum

Hocam selam,

1.3-2 versiyorn.

Ayarlardan localiapstore ye girip aktif ettiniz mi?

Repo:
    Cydia.myrepospace.com/purpleteamios/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: iFenix

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

arkadaşlar sadece activator zeppelin ve appcake yuklu telefona restart attım boyle oldu ve safe moddan çıkmıyor çozum varmı yoksa restore mı lazım ?

http://i.hizliresim.com/pYJRXN.png
    http://i.hizliresim.com/PEJ50v.png

En Son Hangi Tweak'i Kurdunuz Hocam ?
    Onu Kaldırdığınız da Safe Moddan Çıkması Gerek :)

dostum cydia açılmıyor :=)
    yükleniyor diyor ama gelmiyor ekrana cydia tıklayınca

edit: ccsetting yüzündemiş kaldırdım düzeldi hocam çaşışan bir cc tweak varmı

Hocam Şuan İçin Yok Desem Yeridir:)

Çünkü Neredeyse Hepsinde Bir Çok Hatalar Mevcut Güncellenmesini Bekleyeceğiz Malesef :/

• quote:

Orijinalden alıntı: kalora

Appcake yavaş diyen kardeşler link seçerken Uploadlw olanı seçin gayet hızlı

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

ios 8 mi bu
  • quote:

quote:

quote:

hangi surumu yuklediniz

mini retina 3g li cihazda bende yukledim ama calistiramadim daha dogrusu yukledim ve girdim oyuna hic bisi satin alamiyorum

Hocam selam,

1.3-2 versiyorn.

Repo:

Valla verdiginiz repodan yukledim simdi gene ayni gene ayni

• Arkadaş birisi lütfen yardım etsin yahu

Appstore'dan indirdiğim uygulamam jb yaptıktan sonra çalışmıyor açınca direk ana sayfaya atıyor! ILEX RAT yaptım olmadı, ondan önce kendim tweakleri kaldırdım olmadı. Restore etmekten başka çözüm yok mu ?
  • Ipad ve iphone'uma jb yüklemeleri sorunsuz oldu. Bu sayfaya emek veren başta @ifenix'e, @kalora'ya ve bilgi aktaran tüm arkadaşlara teşekkürler.

+ Benim gibi tecrübesi az olan arkadaşlara da, uygulamaları peşpeşe yükleyip sorun yaşamaktansa; acele etmeden, tek tek yükleyip, kontrollerini yaparak sorun çıkartan tweaklerden kolayca kurtulabileceklerini de vurgulamak isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erhankrvl -- 31 Ekim 2014; 23:44:53 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PEKİ BUNU YAPTIĞIMIZDA CİHAZ GARANTİ DIŞI KALIYORMU KALMIYORMU ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

PEKİ BUNU YAPTIĞIMIZDA CİHAZ GARANTİ DIŞI KALIYORMU KALMIYORMU ??

Bunu Yaptığınızda Herhangi Bir Garanti Dışı Kalma Söz Konusu Değil Restore Edip Garanti Süresi Hala Devam Etmektedir :)

Yeter ki Cihazınızda Donanımsal Değişiklik Olmasın İçi Açılmasın :)
  • quote:

quote:

quote:

hocam jb yapmışsın sanırım sorunsuz şekilde çalışıyor mu birde bir repo versem deneyebilir misin eğer çalışıyorsa sorunsuz şekilde direk 8 e geçicem 7.1.1 de 8.1 in sorunsuz çalışmasını bekliyorumda :)

apt.xmodgames.com/ hocam repo bu kurduktan snra clash of clans ı yükleyip xmod üzerinden oyuna girmeyi dener misin valla sanada zahmet vericem ama

Hocam verdigin repoyu eklerken hata aliyorum. Ancak bigboss da 1.0.4 versiyon var onu kurdum. Icinden clash of clans mod u kurdum. Clash of clans i actim. Extra ne yapmak gerkiyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hangi surumu yuklediniz

Hocam selam,

1.3-2 versiyorn.

Repo:

Ayarlardan acip kapadiniz mi?

• Arkadaşlar iBox for 8 i cydia ile kurmaya çalışırken, ''Gerekli bağlılıkların veya çelişkilerin otomatik olarak bulunmaması veya düzeltilememesi nedeniyle istenilen değişiklikler uygulanamıyor'' uyarısı alıyorum. Çözüm için fikri olan var mı?
  • Bendeki gibi Safari'sinde çökme sorunları yaşayan var mı?

sayfayı otomatik yeniliyor safari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iFenix

quote:

Orijinalden alıntı: berkanenes

PEKİ BUNU YAPTIĞIMIZDA CİHAZ GARANTİ DIŞI KALIYORMU KALMIYORMU ??

Bunu Yaptığınızda Herhangi Bir Garanti Dışı Kalma Söz Konusu Değil Restore Edip Garanti Süresi Hala Devam Etmektedir :)

Yeter ki Cihazınızda Donanımsal Değişiklik Olmasın İçi Açılmasın :)

ANLADIM SAĞOLUN :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi surumu yuklediniz

Hocam selam,

1.3-2 versiyorn.

Repo:

Ayarlardan acip kapadiniz mi?

Ayarlardan kastiniz kurulu olanlara girip paket ayarlarini defistiri secip iki tane olan secenegi actim bundan bahsediyorsunuz degilmi

• Arkadaşlar,
    İlk defa başıma geldi. Akşamdan beri cydia açılmıyor. Açılır ibi yapıp anında kapanıyor. Çözüm konusunda bilgisi olan arkadaşların yardımlarını rica ederim.
  • Kesinlikle stabil bir jailbreak değil. 8.1'de sorunlu zaten
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam verdigin repoyu eklerken hata aliyorum. Ancak bigboss da 1.0.4 versiyon var onu kurdum. Icinden clash of clans mod u kurdum. Clash of clans i actim. Extra ne yapmak gerkiyor.

Hocam sırayla anlatıyorum. xmod'u kurdun 1.0.4 versiyonunu reposundan kurmuştum ama bigbos'ta bizi yanıltmaz sonrasında clash of clans'ı kuruyorsun neyse xmod a giriyorsun orda oyun çıkıcak sonrasında oyunun üzerine tıklıyorsun ek bir sayfa daha çıkıyor aşağıda mod installed gibi bişey çıkıcak fotolarda var bak onu yükle diyorsun yüklüyor sonra yukarıda hemen launch yazıcak ona tıklıycaksın oyuna girdiğinde ekranda x işareti olucak gönderdiğim fotolarda ki gibi sana zahmet bi dener misin

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) ~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• Son surum jailbreak aracinin dmg'si yani mac icin olani pangunun anasayfasinda da yok. Bende hangi sayfaya guvenip indirebilegimi bilemedim.

• 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.