Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.757
Cevap
78
Favori
436.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 5s iOS 8.1.3 yüklüydü jailbreak yapmak için 8.1.2ye düşürdüm fakat şu şekilde bir hata laıyorum ne yapmalıyım?
     ~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

• ios 8 uyumlu tvOut2 Mirror TVOut tarzı uygulama arıyorum
    yani iphone 6 ekranımı tvye yansıtmak istiyorum bildiğiniz bir
    cydia uygulaması var mı?
  • Eralp P. kullanıcısına yanıt
    Hocam itunes son sürüm yüklüyse kaldırın bir önceki sürümü yükleyin düzelecektir.
  • daha yeni jailbreak yaptım, umarım pişman olmam. teşekkürler
  • arkadaşlar,normal kamera uygulamasına,video çözünürlük tweak uygulaması varmı bildiğiniz sorunsuz,yanii 720p vs video çekmek istiyorumda
  • Fenix üstadı merak eden bir benmiyim yav , yazmıyor güncellemiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

arkadaşlar,normal kamera uygulamasına,video çözünürlük tweak uygulaması varmı bildiğiniz sorunsuz,yanii 720p vs video çekmek istiyorumda

mağazada procam 2 var şuan ücretsiz

• Arkadaşlar selamlar.

iPhone 5 kullanıcısıyım. Cihaz üzerinde iOS 6.1.4 var halen. JB 'li ve JB ile sadece BatteryDoctorPro yu kullanıyorum. Yukarıdan indirilince gelen ekran şu şekilde:

Özellikle 3G yi kapatıp açma ve ekranı kilitleme fonksiyonu için kullanıyorum.

iOS 8.1.2 de bu işi yapma imkanım var mı? Varsa ne şekilde oluyor bilgilerinize ihtiyacım var. iOS 7 den sonra yukarıdan gelen bildirim sistemi farklı olduğu için soru işaretlerim bar, beni aydınlatırsanız çok memnun olurum hatta bu gece iOS 8 e geçerim. :) Ekran görüntüleriyle de soru işaretlerimi şenlendirebilirsiniz.

Şimdiden teşekkürler...

•  ~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

bunu nasıl düzelecek ya olmuyor
  • rds kullanıcısına yanıt
    Hocam aman diyim. Elinizde altın değerinde cihaz var. Bence geçmeyin 8'e çok üzülürsünüz. Şarj su gibi gider. Bir de ios 8 ile kısayollar artık aşağıdan gelen kontrol merkezinde. Yukarıda yok maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Hocam aman diyim. Elinizde altın değerinde cihaz var. Bence geçmeyin 8'e çok üzülürsünüz. Şarj su gibi gider. Bir de ios 8 ile kısayollar artık aşağıdan gelen kontrol merkezinde. Yukarıda yok maalesef

Hocam bizim meşhur battery doctor aşağıyı mı şekillendiriyor o zaman? :)

Çok kullandığım bazı uygulamalar en az iOS 7 isterim demeye başladı. Haliyle sıkıntı yaşamaya başladım. Bu gitgide daha çok başıma gelecek. Can sıkıntısı, sinir bozucu bir durum...
  • iFenix arkadaşımızın foruma küstürüldüğüne inanıyorum. Haksız da değil. Fazla ayakta durmaz zaten konu da. O zaman o yöneticiler gelsin ayakta tutsun konuyu.

Foruma emek veren kişileri uyarmak daha doğru olacaktır. Banlamak değil. Veya kısa süreli banlar yapılabilir. Bu şekilde kimsenin foruma güveni de kalmıyor zaten.

• rds kullanıcısına yanıt
    O konuda haklısınız maalesef hocam. Jailbreak control center ios 8 şeklinde google görsel araması ile çok fazla sonuç alırsınız merakınızı giderecek. Söylediğiniz konu da haklı olmasanız ısrar ederdim ama. Maalesef güncel uygulama kullanılamıyor eski sürümlerle

• quote:

Orijinalden alıntı: Cingirakli Dumbelek

bunu nasıl düzelecek ya olmuyor

itunes yüklemen lazım yoksa olmaz ...
  • var zaten itunes telefonuda görüyor ama taig görmüyor
  • Altanis kullanıcısına yanıt
    Dediğinizi yaptım oldu teşekkürler

• onu biliyorum,ek program istemiyorum,direk orjinal kamera uygulamasına eklenecek bir tweak arıyorum
  • 8.1.2 imzalar silindi mi acaba ?

• ios 8.1.2'de appsync yok mu arkadaşlar bir türlü yükleyemedim uygulamaları..

hocam sen yardımcı olabilir misin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi megadethci -- 2 Şubat 2015; 20:34:10 >
  • 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.