Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.758
Cevap
78
Favori
436.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fenix66

PanGuTeam : There is no Cydia since it's not compatible with iOS8 yet. But we already contacted @saurik and we will bundle Cydia after it's updated.

sizlerden ricam mesajları turkce yazalım..anlamayanlar olabilir..anladıgım kadarı ile ios 8 ile uyumlu degil.. saurik le temas halindeler. cydia guncellemesini bekliyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunbah -- 22 Ekim 2014; 15:44:24 >
  • 1.0.1 versiyonu verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gunbah

quote:

PanGuTeam : There is no Cydia since it's not compatible with iOS8 yet. But we already contacted @saurik and we will bundle Cydia after it's updated.

sizlerden ricam mesajları turkce yazalım..anlamayanlar olabilir..anladıgım kadarı ile ios 8 ile uyumlu degil.. saurik le temas halindeler. cydia guncellemesini bekliyorlar

Google Çeviri İle Çevirebiliriz Ancak Bazen Kullanıcılar Sıkıntı Yaratıyor İngilizce Çeviri Kullanmayın İngilizceniz Yoksa Diye :)
    Bundan Sonra Google Çeviri İle Yayınlayıp Veririm :)
    Bu Gün Akşam Veya Gece Gelme İhtimali de Olabilir :)
  • gunbah kullanıcısına yanıt
    Cydia ios 8 ile uyumlu olmadığı için henüz yok ama biz saurik ile çoktan temas kurduk Cydia güncellendikten sonra ekleyeceğiz.

Yani evet doğru anlamışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cell_master

1.0.1 versiyonu verdiler.

Aynen Bende şimdi Onu Yazmaya Geliyordum :)
  • 1.0.1 Versiyonunu Deneyeceğim Şimdi :)
    Umarım Olumlu Sonuç Alırız :)
  • Zannetmem çalışıcağını ama link var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkidTurk

Zannetmem çalışıcağını ama link var mı ?

Şuan JB İşlemi Başladı Sonucu Bekliyorum :)

Link :http://dl.pangu.25pp.com/jb/Pangu8_v1.0.1.exe

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 22 Ekim 2014; 15:56:38 >

• Vallahi saurik'te dahil olmak üzere hepsi bir ırkçılık tartışmasına girmiş google çeviri jailbreak uzmanını beyaz insanlar diye çevirince millet'te yanlış anlamış ve çinlilere saydırmaya başlamış saurik'te onları savunuyor bugüne zor yetişir cydia.
  • son durum? cydia geldimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakiv

quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

quote:

Orijinalden alıntı: hakiv

quote:

Orijinalden alıntı: KRML_KNN

baktilar ios 8 e gecenlerin sayi cok ama cok az apple 8.1 de bilerekden acigi yayimladi gecmisdede boyle olan olaylar cok olmusdu

Çok az mı? Şaka mısın kardeş. iOS 7 kullanıcısı kadar iOS 8 kullanıcısı var.

Tabloda gördüğün rakamlar iOS 8 çıktıktan 3-4 gün sonra yayınlandı. Şimdiki kullanıcı sayısı daha fazladır. Madem sallayacaksın destekli salla bari.

sen akillisin degilmi? ios 1.0.0 cikdigigunden ios la ugrasiyorum her versiyounun jb ni unlocku hardwave unlock u nu yapdim (uygun olnalarini) bana gelib akil ogretme bak gecen seneki rakamlar

bu rakamlar aralik ayi icin ama ios 8 fazla geriden irelliyor kendi gordugum forumda bile cok kisi ios 7 de hala

''baktilar ios 8 e gecenlerin sayi cok ama cok az apple 8.1 de bilerekden acigi yayimladi gecmisdede boyle olan olaylar cok olmusdu''

Çok ama çok az demişsin neye dayanarak. O zaman iOS 7 kullanıcısıda çok ama çok az.

Sence iOS 7'ye geçiş neden bu kadar hızlı oldu? Stabil olduğu için mi? Tabikide hayır, bu zamana çıkmış en sorunlu iOS sürümüydü belkide 7. Arayüz değişikliği yapıldığı için bu kadar geçiş oldu. iOS 5 ve iOS 6 geçişlerine bakarakta bunu rahatlıkla anlarsın.

İstediğin kadar iOS sürümü kullan bu bilgili olduğun anlamına gelmez.

banami ogreticeksin ios 1.1.2 de unlock hardware oldugundan ve sadece at&t de calisdigindan iphone satislari baya bir dusmusdu iphone 2g de sonrada unlock software olarak geldi ben zaten 100% olarak soylemiyorum bu gune kadar gordugum ve okudugum haberlerden soyuyorum bu dedikodular eski zamandan beri var zaten apple o kadar salak ve zayif sirketmi acik burakarak sistem yapmis? bunu aklin aliyormu? bir kende dusun

• Felix hocam durum nedir ?
  • 1.0.1 ile düzeldimi sorun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

son durum? cydia geldimi

PanGu İkonu Geldi..
    İçeriğine Girdiğiniz de Aynı Aşağıda ki Menü Geliyor..
    Oradan da Yüklemeler Geliyor
    Sanırım Bu Gün Yayınlanır :)

OpenSSH
    Adv-cmds
    Vi IMproved

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 22 Ekim 2014; 16:07:13 >

• oha be çinlilier aşmış kendi cydia larını yapmışlar. jailbreak tamamlandıktan sonra ne yazık ki cydia gelmiyor çünkü daha ios 8 için çalışır bir versiyon hazırlanmamış sebebi bu.

Pangu isminde cydia benzeri bir program yükleniyor ve onu cydia gibi kullanabiliyorsunuz artık geriye sadece cyida ve diğer tweakların geliştirilmesi kaldı

bu çinlileri canı gönülden kutluyorum adamlar gerçekten jailbreakı yapmışlar
  • KRML_KNN kullanıcısına yanıt
    Arkadaş haklı bende yıllardır takip ederim hatta George Hotz olayıda Apple'ın At&t'ye attığı bir kazıktır(şahsi fikrim) jailbreak olayları danışıklı dövüştür Apple izin verir yoksa bende dahil bir sürü müşterisini kaybeder ve en önemlisi de bugün iOS'ta kullandığınız çoğu özellik jailbreak topluluğundan gelmedir yani insanlar Apple için bedava çalışmıştır.
  • quote:

quote:

son durum? cydia geldimi

PanGu İkonu Geldi..
    İçeriğine Girdiğiniz de Aynı Aşağıda ki Menü Geliyor..
    Oradan da Yüklemeler Geliyor
    Sanırım Bu Gün Yayınlanır :)

OpenSSH
    Adv-cmds
    Vi IMproved

Cydia ya tiklayinca noluyor peki hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bencede bugün yayınlanır. En garanti yarına kadar bekleyeyim.
    Gerçi duramam evde yaparım eğer çıkarsa.
  • Sana güvenip iOS 8'e geçeyim mi ? :)
  • Ios 7 de pangu ile telefon sensor sorunu nededi ile cokup duruyordu istemeye istemeye ios 8'e gecmistim yine ayni sorunlar olacaktir muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.