Şimdi Ara

~ iOS 8 - 8.1.2 Jailbreak ÇIKTI !!! ~ (JB Yapımı, Repo, Tweak ve SSS) (487. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13.757
Cevap
78
Favori
436.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: maskex

quote:

Orijinalden alıntı: s k y

quote:

Orijinalden alıntı: maskex

Herkese Merhaba;

CCcontrols ve Rubik kuruyorum.Tel wifi bağlıyken otomatik Hücresel vri kapanıyor ve 2g oluyor çok güzel.Wifi çekmediği yerde otomatik hücresel veriyi açıp 3g aktif edince sefe mode giriyor.Bunun çözümü nedir acaba ?

Belde Flipcontrol yüklü sorun yaşamıyorum. CCcontrols ile safe mode düşmesi hakkında maalesef bilgim yok.

Peki flip Cntrol ile otomatik data kapatma açma yapıyormu ?

wifi açık ama kapsamı alanı dışındayken otomatik hücresel veriye geçmiyordu ancak 1.0.4 sürümü sonrası bu sorun düzeldi ve wifi kapsama alanına girince otomatikmen hücresel ve 3G yi kapatıyor, wifi kapsama alanından çıkınca geri açıyor, ayrıca tuş kilidinde de otomatik olarak 3G'yi Edge'ye dönüştürüyor. Yani sorunsuz kullanıyorum ben.

• sub-process /usr/bin/dpkg returned an error code (2) uyarısı alıyorum kafayı yemek üzereyim hiçbirşey yükleyemiyorum. Sizce ne yapmam gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yomarion

iFenix hocam bu resimdeki uygulamalardaki badge hangi tweak ile yapildi biliyomusunuz

Modernbadge kardeşim coolstarın kendi reposunda var . Coolstar.org/publicrepo/ olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dakika 2.23'deki GlowBoard da hiç fena değilmiş doğrusu...
  • karizma6080 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim programı kurdum ama Karışık geldi activator diye birsey de yüklendi. Tam olarak nerden dosya Alıp gönderebilirim. Yabancıyım bu konulara da biraz.

• Biraz Değişiklik Yapmak Gerek :)

• flipcontrol center ve rubik yükledim hesap makinası ve kamera safe moda atıyor

• Airblue sharing alinan resimleri galeriye nasıl atabilirim. Kullanan arkadaşlar yardımcı olur musunuz.

• Kalora Kardeşim Güncelleyebilirsin :)

Automa - 1.0.3-1k
    LSWeather - 1.3.1-1k1
    Cloaky - 2.2-1k
    Safari Downloader+ - 3.5-1k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 23 Aralık 2014; 14:23:13 >
  • Activator canavardır beyler, bunu yılların jailbreakçısı olarak söylüyorum. Sizin değişik programlar yükleyerek yaptıklarınızı o aslında tek başına yapar. Örneğin wifi kopunca otomatik hücresel veriyi açma , wifiyi görünce hücresel veriyi kapama, kapatma tuşunu kullanmadan cihazı kapatma ve daha bir çoğu . Activatörü biraz karıştırın bence :)

• quote:

Orijinalden alıntı: westlain61

Airblue sharing alinan resimleri galeriye nasıl atabilirim. Kullanan arkadaşlar yardımcı olur musunuz.

Bunu bende merak ediyorum, yardımcı olunursa memnun olurum.
  • Plus'ta little brother ile small yaptığımızda yine küçülüyor dimi ekran ikonlar klavye vs vs vs.
  • Programı kurdum activator ile birlikte kuruldu ama ikisinin de nasıl kullanacağını daha anlayamadım. Resim gönderdim aldım burda sorun yok ama alinan resimi galeriye atmıyor ne yaptıysam da galeriye gelmiyor. Programi açıp kapatma nasıl oluyor. Bunları bilen hiç kimse yok mu

• quote:

Orijinalden alıntı: westlain61

Airblue sharing alinan resimleri galeriye nasıl atabilirim. Kullanan arkadaşlar yardımcı olur musunuz.

tweak ayarlarında alınanları aktar seçeneği aktifse zaten direk film rulosuna kaydeder.
  • Hocam benim bulduğum 1.0 Sürümü. Başka çıkmadı. Hangi repodan indirdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: turbetfur2

Activator canavardır beyler, bunu yılların jailbreakçısı olarak söylüyorum. Sizin değişik programlar yükleyerek yaptıklarınızı o aslında tek başına yapar. Örneğin wifi kopunca otomatik hücresel veriyi açma , wifiyi görünce hücresel veriyi kapama, kapatma tuşunu kullanmadan cihazı kapatma ve daha bir çoğu . Activatörü biraz karıştırın bence :)

Network status kısmında
    Wi-Fi bağlanınca ve Wi-Fi den ayrılınca kısmında mı Dediğiniz ayar??

Mesela Wi-Fi bağlandığında kısmında seçimim doğru mu?

• Alınanları aktar aktif ama yine de aktarmıyor hatta manuel olarak bile aktarmıyorum ifunbax olmadan aktarma yolu yok mu.
  • ovozsan kullanıcısına yanıt
    ModMyi reposunda. BytaFont olarak aratın BytaFont 2 de aynı

• Arkadaşlar telefonu kapatıp açarken illa itunes bağlamam gerekiyor sorun nedir ?
  • iFenix kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel olmuş arayüz.

Birde kullandığınız tweakleri gösteren bir ekran görüntüsü atsanız çok iyi olur :) Ona göre inceler belki bizde faydalanırız.

İyi forumlar dilerim…

• 
Sayfa: önceki 485486487488489
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.