Şimdi Ara

FM 2015 Nerede Ucuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
6.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teknosa'da 60 TL idi ama tükenmiş. Şu anda Hepsiburada da 60 TL özel indirim var ama teslim tarihi ile ilgili bilgi göremedim. Steam'de 80 TL, Playstore'da 80 TL. 60 TL'ye taksitli bulabilirsem alacağım hemen.

• Aral 80 TL, 20 TL indirim kodu veriyor. Ben de 60'a aldım Aral'dan.
  • KarambaKarambita* kullanıcısına yanıt
    Taksit var mı acaba ?

Edit: Varmış ama Paraf'a yokmuş. Bekliyoruz bakalım
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enpara kullanıyorsan en uygunu sanırım steam

50 lira harcadığın zaman 25 lira iade yapıyor buda 80-25=55 lira

ben bu şekilde alacağım.
  • Şuan steamdan en para varsa 55 tlye denk geliyor sanırsam.Playstoreda ise doğum tarihini bir sonraki gün yapınca 20 tl indirim kuponu vermesi lazım ama.Ben şahsen Yılbaşı indirimlerini bekleyeceğim ,yılbaşı indirimlerinde iyi fiyata alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gopgop

enpara kullanıyorsan en uygunu sanırım steam

50 lira harcadığın zaman 25 lira iade yapıyor buda 80-25=55 lira

ben bu şekilde alacağım.

bende öyle yapıcam fakat cadılar bayramını bekliyorum. 31 ekimde %25-30 civarı düşebilir.

bide 25 tl öyle aldık mı oh mis.
  • Oyunun çıktığını yeni öğrendim yemin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Oyunun çıktığını yeni öğrendim yemin ediyorum.

daha çıkmadı kanka beta başlıcak oda 2-3 gün sonra
  • aragame 60 tl ile alabiliyoruz ancak kutulu yolluyorlar sanırım.. Digital olarak almak istiyorum ben.cd falan ugrasmam.. ne önerirsiniz?

Edit:oyunu cd siz oynayabiliyormuyuz acaba kutulu gonderilirse..olmuyorsa eger digital biyerden almam lazım..Playstoredan ttnetlı olmadan 60a almanın yolu var mı tek cekımle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cem_k12 -- 23 Ekim 2014; 15:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_k12

aragame 60 tl ile alabiliyoruz ancak kutulu yolluyorlar sanırım.. Digital olarak almak istiyorum ben.cd falan ugrasmam.. ne önerirsiniz?

Edit:oyunu cd siz oynayabiliyormuyuz acaba kutulu gonderilirse..olmuyorsa eger digital biyerden almam lazım..Playstoredan ttnetlı olmadan 60a almanın yolu var mı tek cekımle?

Oyunu yüklediğinizde cd'siz oynuyorsunuz. Bende dijital olarak almayı planlıyordum fakat 60 TL ve ya daha ucuza alabileceğim bir yer yoktu. Bende Aral'dan sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RevivaL

Teknosa'da 60 TL idi ama tükenmiş. Şu anda Hepsiburada da 60 TL özel indirim var ama teslim tarihi ile ilgili bilgi göremedim. Steam'de 80 TL, Playstore'da 80 TL. 60 TL'ye taksitli bulabilirsem alacağım hemen.

hepsiburada da nasıl 60 :/
  • evilboy51 E kullanıcısına yanıt
    Geçen güne özel indirim vardı 60 Tl ama şimdi pahalanmış
  • Steam den 80 TL ye aldım. Alır almaz indi beta. 20 TL nerelere harcıyorsunuz. TR de mağaza teknoloji olayı ortada. Bile bile 1 sene oynayacağınız oyuna 20 TL kar edecem diye kanser oluyorsunuz. Hayda 1,5 TL yapmıyor. Taksit ile alacaksanız Gittigidiyordan steam key alın. 77 TL orada.

Ön sipariş ile kutulu oyun alacaklar daha çile çekecek. O kargolar kimine zamanında kimine stok bitti bahanesi ile 1 hafta gecikmeli yollanacak.

Steam gibi nimet varken hala kutulu oyun peşinde kanser olmayın.

Tavsiye olsun diye buraya da yazıyorum.
  • Takipteyim. Simdilik bekliyorum.

• Takip soyle 50 liraya düşerse bi yerde anında alicam

• gittigidiyordan arkadaşım 72 liraya aldı + taksit imkanı var diye. Ben de kararsızım her sene olduğu gibi yine oradan alacağım sanırım.
  • 60 liraya 12 taksitle ttnet playstorede veriyor satın alırken 60 lira olarak gözüküyor.Ttnet kullanmıyanlara 80 lira.
  • Ben de 60''a 6 taksitle aldım playstore'dan
  • ben de az önce playstore'den 60 liraya aldım geçen seneki gibi.
  • enpara ile alan var mı steamden ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.