Şimdi Ara

n11 Tık Hızında indirim 1500/200, 1000/100, 500/50 Kupon (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
528
Cevap
27
Favori
37.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asdemre

quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

quote:

İdealcarsim lg g3un fiyatini 1609a dusurmus ve aciklama kismina 410k tr adaptor delta garanti yazmis. Benim siparisler iki gun oldu ortada yok bakalim ne zaman gelecek.

Bende ordan almayı düşünüyorum, ne zaman kargoya verecekler bilgi yok mu?

Ben bugun vermelerini bekliyorum. Yoksa ptesi'ye kalir. hâlâ icime sinmeyen biseyler var ama hadi hayirlisi bakalim.

Edit: imla

Kuponun bitmesine 2 gün var m8 ile bu cihaz arasında gidip geliyorum, m8 orjinal garanti 1700'e geliyor bu paralel 1400 küsür. Kararsızlık zor iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Yok mu şöyle 1500 e kadar onerebileceginiz bi laptop 1200 1300 lere mal etsek

Hocam arkadaşa bu cihazı aldık;http://www.n11.com/samsung-np270e5j-x02tr-i5-4200u-156-8tb-1tb-2gb-710m-win81-P25356102
    200 TL'lik çeki de kullanmış olduk, bir de CardFinans ile güzel bir kombo oldu.

• arkadaşlar n11 de parçalı ödeme sistemi var mı?

misal 100 bonus puanım var, ödeme aşamasında hem bonus kartımı hem de card finans kartımı kullanabiliyor muyum? deneyen ve başarılı olan varsa bi zahmet anlatıversin.
  • ödeme ekranında kredi kartı puan sorgula kısmı gözükmüyo
    ben mi beceremedim puan kullandırmıyolar mı
    kuponsuz denedim yine olmadı
  • Şu anda gene yüzlük kupon var alan alsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: espanyol55

Yok mu şöyle 1500 e kadar onerebileceginiz bi laptop 1200 1300 lere mal etsek

http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-i5-4200h-280-ghz-P34086142

Bu ürün şuan en iyi f/p ürünüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tendertendere

ödeme ekranında kredi kartı puan sorgula kısmı gözükmüyo
    ben mi beceremedim puan kullandırmıyolar mı
    kuponsuz denedim yine olmadı

yapı kredi world kartla bi deneyen olur mu?
  • Peki arkadaşlar tüm alışveriş iptal edilse, indirim ceki hemen geri yukleniyor mu yoksa bir iki günü bulabilirsiniz lirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: polyo

İptal konusunda sıkıntı yaşıyorum.
    18 ekimde g3 siparişi verdim.yanlış renk seçimi nedeniyle iptal emri verip.yeni ürünü aldım aynı mağazadan.Aradan 1 hafta geçmesine rağmen ve 2 defa n11 i aramam rağmen parayı yatırmadılar.Gerekçe şu;sistem kredi kartınıza otomatik yüklemeye çalışıyor ama kabul etmiyor.10 gün içinde yüklenmez ise biz menüel yükleyeceğiz denildi.

yanlış renk nedeniyle iptal etmenize gerek yoktu mağazaya mesaj gönderseydiniz istediğiniz rengi gönderirlerdi.
  • N11 100tllik kupon açmış bilginiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul37

quote:

Orijinalden alıntı: celalcaner2

quote:

quote:

Arkadaşlar 150tlyi geçmek için 5tl lazımdı. 50tl ekledim aceleden. Neyse bu ürünü iptal edebilirim herhalde,
    1)Sormak istediğim şey 155 ten 5tl iptal etmekle 195ten 45tl iptal etmekte geriye kalan asıl ürünün indiriminde maliyet farkı oluyor mu?
    2)Asıl alacağımız ürün onaylanınca mı iptal edeceğiz diğer ürünü, yoksa hemen mi? Hemen edersek asıl ürünümüz için risk oluşturmasın.(bu arada satıcılar farklı)
    Bu konularda daha önce alışveriş yapan arkadaşların tecrübelerini paylaşmalarını rica ediyorum. Teşekkürler.

Arkadaşlar, urun iptali konusunda bilgisi olanlardan paylasim bekliyorum..

hemen iptal et diğer önemsiz ürünü. eğer 1495 ve 50 tl aldıysan, en fazla 5 lira fazla maliyet oluşturur.

tekrar sipariş vermeye gerek yok bence

Çok Teşekkür ederim Celalacaner2 bey.
    Sizin de n11de iptal konusunda benzer bir tecrübeniz olmuştu değil mi?
    Son olarak doğru olur mu bilmem ama aklımdan geçen şu: Asıl ürün onaylanana kadar, diğer ürünü iptal etmesem diyorum , istemediğim ürün de onaylanabilir bu sürede, bu durumda iptal etmek istersem, gecikmiş oluyor muyum, beklediğim için bir kaybım ya da riskim olur mu?? Ne dersiniz??

Aksi yönde ya da destekler yönde fikri olan, deneyimli forumdaşlar da tecrübelerini aktarabilirlerse kararımız biran önce netleşecektir.
    Tekrar teşekkürler..

tam tersine şimdiden iptal edin ki, asıl satıcı iptal ederse kuponunuz aynen geri yüklenir.

20 30 tane iptal tecrübem olduEn mantıklısı bu şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: smclk89

quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Ne aldınız.o fiata . bana lazım olan şey mi ki

http://www.n11.com/hp-e9y38ea-notebook-P32837581

şuan fiyatının tartışılmaz rakamsal değerleri en iyi makine. ben bataryası ve alt bölümü açılıyor alüminyum kasa diye tercih ettim gelen puanlada 4 gb ram takviyesi ile çakı gibi cihaz olacak Allah ın izni ile. gitsin naylon kasa asus alsın millet bilgisayarıma yorum yapmasın hp kulakdan Dolmacıları yada bilgisayar kullanmayı bilmeyenleri. asusun klavye arasına perde germişler bilgisayar diye satıyolar.
    birde wd black 7200 rpm kendi hdd mi takıcam zaten kapasitesi düşük ama benim işim yok o hdd ile.

Bizde aldık bu makineden arkadaşa , fiyat iyi ayrıca probook serisi. Utandırmaz inşallah.

• n11 bedava ürün verse almam artık, iade konusunda çok sıkıntı var, paramı iade etmediler 5 günden beri ve dedikleri sistem iadeyi denemiş başarılı olamamış tekrar deneyecek ve başarılı olmazsa manuel işlem gerçekleştireceğiz diyorlar. Paradan umudu kestim gibi. Kaçtane alışveriş yapmıştım bugüne kadar ama bundan sonra bulşamam bunlara.
  • quote:

Peki arkadaşlar tüm alışveriş iptal edilse, indirim ceki hemen geri yukleniyor mu yoksa bir iki günü bulabilirsiniz lirmi?

Biz iptal edersek kupon yükleniyor mu?

• hasmeram H kullanıcısına yanıt
    dün ulaştı elime kullanıyorum performansından çok aşırı memnunum kasa kaya gibi çok sağlam gerçekden tam bir ofis bilgisayarı. tek sorun 150 gr kadar ağır 0.5 cm kadar kalın. işte herşey bir cihazda olmuyor 1285 tl ye geldi şuanki kur ve bilgisayar kıtlığı döneminde çok iyi aldım. ki bu cihazı gözüme kestirmiştim 1700 lirayı gözden cıkarmısdım hediye oldu. çok memnunum
  • bir şey danışmak istiyorum.
    sepete 2 ürün ekledim 1.1339 tl diğeri 245 tl toplam 1584 tl için 200 tl lik çek kullancağım.
    yalnız almak istediğim 245 tl lik ürün ellerinde kalmamış(ama satışta gözüküyor)
    bu şekilde alsam sonrasında 245 tl lik ürün iptal olsa çek kullanım hakkım mı ortada kalkar yoksa o ürüne düşem pay mı ortadan kalkar?
    yani 1339 mu öderim ya da (1384/1584=0,87 0,87*1339=1165)
    1165 mi öderim?
  • Farklı hesaplarla çek alanlar aynı adrese sipariş yapınca n11 olayı hiç mi çakmıyor.Çok kişi var böyle yapan..
  • happyfarmer H kullanıcısına yanıt
    çekinizi iptal ederler büyük ihtimal.
  • quote:

İdealcarsim lg g3un fiyatini 1609a dusurmus ve aciklama kismina 410k tr adaptor delta garanti yazmis. Benim siparisler iki gun oldu ortada yok bakalim ne zaman gelecek.

Hocam arkadaşa da G3 bakıyoruz n11 den 1500 civarı da G3 mevcut. İdealseçim i tercih etmenizin sebebi nedir acaba. Garanti konusunda mı daha avantajlı? Bilgi verebilirseniz sevinirim. İyi günler.
  • Hocam aldığım telefonu mağaza elimde yok diyor. Siz iptal edin diyor. Bu durumda kupon yanıyor sanırım. Ben başka alışveriş yapmak istiyorum. Garanti bonus falan kullandım nasıl bir yol izleyeyim
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.