Şimdi Ara

Navigasyon tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Merhaba forumdaslar sizlerin engin bilgilerinden faydalanma ihtiyaci duydum yardimlariniz icin simdiden Tesekkurederim.
    Benim sorum su yeni bir ise basladim ve isim geregi adreslere aracla paket dagitimi yapmak istanbul icinde
    Bana sorun cikarmadan aksamadan calisacak bir navigasyon cihazi lazim
    Ozellikle belirteyim ekrani buyuk dokunmatigi sinir etmeyen
    Trafik bilgisi ozelligine sahip peeformansi yuksek bir navigasyon cihazi ariyorum
    Tabi illada navigasyon olmasi sart degil onerebileceginiz bir tablet de isini gorur diyorsaniz degerlendirebilirim
    Ozellikle tekrardan belirteyim performans cok onemli beni
    adres girerken cok ugrastirmayacak ekrani olabildigince buyuk bir cihaz ariyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
    Tekrar Tesekkur ederim
    Hayirli gunler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adoreco -- 22 Ekim 2014; 11:10:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• selamlar,

Bilmem tabiki satın aldın mı cihazı ama başka bir navigasyon forumunda da belirttiğim üzere artık navigasyon cihazları neredeyse çağdışı kalmak üzere. Dün Sakarya - İstanbul arasındaki araç ile yolculuğumda Sony Xperia Z2 marka/ model akıllı telefonumu kullandım. Son derece yabancı olduğum bir çevreydi Sakarya tarafı, tedirgindim ben de. Google haritalar denedim ; uygulama fena değil ancak Sakarya merkezdeki ara sokaklarda bile sıkıntı yaşadım ve alternatif kaynaklara yöneldim. Yandex'in deneyimini bildiğimden Yandex ve benzeri uygulamalara bakiyim dedim Tuhu adında bir uygulama buldum. Hem yandex altyapısını geliştirerek kullanıyor hem de Yandex'in aksine size mantıklı birkaç seçenek sunuyor siz de istediğinize ve önceliğinize ( zaman mı, tasarruf mu, konforlu gidiş mi ) yöneliyorsunuz. Tek uygulamada navigasyon, toplu taşıma yönlendirmeleri ve hatta yürüyüş rotasını hallediyor. Türk mühendislerin eseri , herhalde yeni mezun kafasıyla yaratıcı birşey çıkarmışlar ortaya ; deneyin, tavsiye ederim :http://unbouncepages.com/tuhuapp/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.