Şimdi Ara

Xbox One'a Özel Sunset Overdrive'dan Çılgınca Bir Çıkış Videosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     2014 yılında Xbox One'ın en önemli kozlarından biri olan Sunset Overdrive'ın çıkış videosu yayınlandı. Insomniac Games tarafından geliştirilen oyun bolca aksiyon ve çılgınlık barındıracak gibi görünüyor.

Geliştiricilere göre 31 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak olan Sunset Overdrive dev bir şehre sahip olacak ve grafiksel olarak da konsolun gücünü başarılı bir şekilde kullanacak. Aşağıda oyunun çıkış videosunu bulabilirsiniz.

• Çok iyi oyun olacak kseinlikle.
  • 900P oyun çıkarıp konsolun gücünü nasıl başarılı bir şekilde gösterecekler,anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PHO3N1X

900P oyun çıkarıp konsolun gücünü nasıl başarılı bir şekilde gösterecekler,anlamadım.

Anlamayacak birsey yok bakiniz "ryse" 900p ye en iyi ornek..900p olmasina ragmen henuz ustune daha iyi grafikli birtane 1080p oyun yok..muhtemelen buda qyni basariyi grafiksel anlamda gosterecektir diye tahmin ediyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Ryse'tan üstün grafikli oyun yok mu ? inFAMOUS veya KillZone deneyin,size göre Ryse olabilir ama bana göre inFAMOUS'tan iyisi yok,daha iyi Ryse'tan.Ayrıca oyun düz odun gibide değil,açık dünya oynanışı var.Benim sorduğum nokta ise neden 1080P yapıp en iyisini sunamıyorlar ? İlla 900P olmak zorunda mı ? Aletinmi gücü yetmiyor,yoksa yapımcımı beceriksiz anlamadığım nokta o.Yoksa benimde hoşuma giden bir oyun ne kadar tereddütlerim varsada gerek renk paleti,gerek eğlenceli görünmesi olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 22 Ekim 2014; 12:18:51 >
  • rengarenk ne bilem eğlenceli görünüyor fakat ps4 sahibiyim oynayamicam :)))))

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ryse'tan üstün grafikli oyun yok mu ? inFAMOUS veya KillZone deneyin,size göre Ryse olabilir ama bana göre inFAMOUS'tan iyisi yok,daha iyi Ryse'tan.Ayrıca oyun düz odun gibide değil,açık dünya oynanışı var.Benim sorduğum nokta ise neden 1080P yapıp en iyisini sunamıyorlar ? İlla 900P olmak zorunda mı ? Aletinmi gücü yetmiyor,yoksa yapımcımı beceriksiz anlamadığım nokta o.Yoksa benimde hoşuma giden bir oyun ne kadar tereddütlerim varsada gerek renk paleti,gerek eğlenceli görünmesi olsun.

720p'te The Last of Us , Uncharted,God of War (özellikle3),Red Dead Redemtation oynamis bir bünyede
    900p'nin lafi gecmez ..., oyun videolardan görüldügü üzere catir cutur oynana bilir :)
    X1'im yok bu arada .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 22 Ekim 2014; 12:24:17 >

• quote:

900P oyun çıkarıp konsolun gücünü nasıl başarılı bir şekilde gösterecekler,anlamadım.

Evet aynen süper güçlü ps4 te açık dünya bile olmayan The Order 800p çıkması gibi
  • 900P oyun çıkarıp konsolun gücünü nasıl başarılı bir şekilde gösterecekler,anlamadım.

sen 900p ile 1080p arasındaki farkı anlayacak derecede isen bun bırakayım o zaman oyun oynamayı bırakalım yutup ta bir suru örneği var ya bir fark bile yok en azından bizim anlayacağımız kadar diyeyim.
  • quote:

Ryse 900p ama PS4 de ki her seyi amino asitlerine ayirmaya yeter de artar bile.
  • quote:

yaptigin yoruma baktigimda,anlamamanin gayet dogal oldugunu anlayabiliyorum.
  • Cedric'e oynatmak lazım bu oyunu ve bu yaştaki arkadaşlara.

• quote:

Killzone ve infamousu oynadim oyuzden rahatca rysenin grafiklerinin daha iyi oldugunu soyleyebilirim oyuzden bence siz ryse oynayin.. heleki bir bolumu var king diye akillara zarar:) bende konsolun gucsuz oldugunu dusunenlerdendim ama ryse yi gorunce fikrim tamamen degismisti..ayrica 1080p olayina gelince forza horizon 2 hem acik dunya hem 1080p hemde 4xMSAA yani cihazda guc varda her yapimci gerekli ozeni gosteriyormu bilemiyorum tabiki..her iki konsolu 10 aydir kullaniyorum benim icin ikiside suan icin grafiksel duzeyde yeterli,yeterki kaliteli oyunlar ciksin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @mementopolis:Oyuna bir lafım yok eğlenceli,renk paletide çok hoşuma gitti.Benim vurgulamak istediğim neden 1080P'nin artık standartlaşmadığıydı yoksa bende oynayacağım bu oyunu.

@BSC Misafiri:Dediğimden bir şey anlamayıp The Order'ı öne sürerek körü körüne yazan Fan.

@BSC Misafiri:Amino asitleri bilmemde,sidik yarıştıracağına demek istediğimi anlamaya çalışsaydın keşke.

@BSC Misafiri:Çokta iyi anlıyorum farkını kafanı yorma sen 65" inç TV karşısında oyna bakalım fark varmı yokmu.

@BSC Misafiri:Dediklerimden birşey anlamayan bir zekasız fan daha..

@Joven:XBOX ONE'ımız var sayılır ALLAH'a şükür,kafanı sidik yarışına çalıştıracağına demek istediğimi anlamaya çalıştırsaydın keşke.Ayrıca birine bir şey itham edeceğin zaman alıntılamayı öğren.

@Alican88:Valla kardeşim kişiden kişiye göre değişiyor göz zevki,bana inFAMOUS daha iyi geldi.Hani benim anlatmak istediğimi tersinden anlamış arkadaşlarda ben oyunun ana konusu olmak üzere haberlerinede hep renk paletinin çok iyi olduğunu ve eğlenceli bir oyuna benzediğini yazmısımdır.Profilimden istersen bakabilirsin.Anlatmak istediğim şey neden 1080P standartlaşmıyor bunda konsolların gücümü etkili yoksa yapımcılarınmı beceriksiz olduğuydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 22 Ekim 2014; 13:27:40 >

• Insanlar hala 900p1080p muhabbetinde ben hizmete bakarim ps gucluymus xbox gucsuzmus birakin bu cocuk. Muhabbetleri

• Bu p muhabbeti de sıktı iyice, ps2 zamanında xbox1 çok daha güçlüydü keza xbox 360 zamanında ps3üm m.platform oyunları daha kötüydü ama kimse bu nedenlerden ötürü platform değiştirmedi.

Xbox One bu tarz ya da kısaca bol bol ex oyun getirsin hepsi 900p olsun razıyım, bol bol oyun lazım bu cihaza ama microsoft işte gider mojangı satın alır 2,5 milyar dolara tam sövülecek bir firma
  • quote:

Yanlız KillZone de karekterler 40.000 ile 60.000 poligon, in Famous ise 65.000 poligon, Ryse ise 85.000 poligon zaten teknik olarakta bu iki oyundan daha iyi grafiğe sahip olduğu kesin.
  • 900p high 30 fps sanırım.

üzülmeyin minecraft 1080p high 60 fps :)

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: piskopostr<br> <br> Insanlar hala 900p1080p muhabbetinde ben hizmete bakarim ps gucluymus xbox gucsuzmus birakin bu cocuk. Muhabbetleri<br> </blockquote><br> <br> Çözünürlük olayını tartışmak çok Saçma zaten <br> <br> Bende iki konsolda var hiçbir zaman Çözünürlük olayına takılmam xbox ve ps benzer olsalarda tamamen farklı seçenekler sunuyorlar ben her zaman söyledim imkanı olan arkadaşlar iki konsoluda kullansın <br> <br> Örnek olarak mesela middle earth of shadow mordor xbox one 900p ps4 de 1080p dir xbox one versiyonunu tercih ettim

Oyun her ikisinde de 1080 ilk gün güncellemesiyle 1080p oldu xbox1 de

• Allah piksel sayıcılardan korusun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.