Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.064
Cevap
1.360
Favori
2.118.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ancak anlayamadığım bir husus var, ÖDE diyip çıkınca işlem bitmiş olmuyor mu ?

100 TL'lik ürünü alıp 100 TL'den düşük puan olunca bakiye için devam etmek istediğinde bunu yapabiliyoruz sanırım ?

son olarak da, bir sonraki işlem, diyelim bu şekilde 50 puan birikti... ödeme aşamasına geldim, yine 100 TL lik ürünüm var, 50'yi kullan dedim, 50 bakiye kaldı, 20 daha puan ile öde dedim, kapatıp çıktım, 70 TL'lik puan birikiyor, ve defalarca tekrarlayabiliyor muyum ?

şu an elimdeki tüm kartlar seyahat kartları olduğu için hazırlık anlamında sormak durumundayım, kusura bakmayın, zahmet olmaz da cevaplarsanız mutlu olurum
  • fevzid, muzzy255 kuyruk acınız ne kadar büyük ki beni hitam ettiğiniz olaya bakın. Gerçekten acınacak durumdasınız.
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    Aslında ekran da çok kolayda anlatmak nasıl olur bir deneyelim:)

Şimdi puan miktarınızdan daha yüksek birşeyi alır gibi yapıyorsunuz ve önce puan sorgula ve "puan kısmı için" öde diyorsunuz ve puanınız çekilmiş oluyor. Ama sipariş bitmedi sonuçta eksik. Bu ekranı kapattığımızda puanınız çekildiği için hızlıalın sisteminde puan olarak gözüküyor. Bunu başka kart için yaparsanız anı şekilde oda ayrıca yükleniyor. Ama puanlar birikmiyor yani 5+4 tl= 9 tl değil. Herbiri ayrı ayrı (en son yaptığımda böyleydi) gözüküyor ve ödeme ekranına gelmeden çek, puan seçilen kısımda tek tek seçebiliyorsunuz. Tek siparişte bir tanesi olacak diye birşey yok, tek tek düşebiliyorsunuz. İstediğiniz zaman kartlardaki puanı buraya aktarabiliyorsunuz, tek dezavantajı sadece hizlial da geçmesi

• rkarakus06 kullanıcısına yanıt
    bizim göremediğimiz mesajlar mı var ?
  • paladyum kullanıcısına yanıt
    eyvallah...
    zahmet verdim...5+4 olsaymış daha kullanışlı olurmuş.
    aslında biraz da merakımdan sordum, dediğim gibi, tüm kartlar seyahat özellikli, hizliala falan kaptıracak puanım yok :)
  • 7 adet puan sepete attım sınır var mı bilmiyorum. alışverişte tek tek bu puanları kullanı işaretliyoruz. siparişten sonra son kalan ödeme için aradılar teyit bakımından . Banka puanları için bunu yapmadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rkarakus06 -- 8 Mayıs 2015; 18:04:05 >
  • doganbaris kullanıcısına yanıt
    1 sayfa geride cephaneci ile ilgili tecrübemi paylaşınca arkadaşlar heyecanlandı. Hemem suçlama yaptılar konu o.
  • rkarakus06 kullanıcısına yanıt
    Bende Cephaneci den N11 vasıtasıyla altın almıştım 1 haftaya kargo elime ulaştı.

Geçen bir arkadaşım almış, ertesi gün altın gelmiş. Ben biraz beklersin demiştim, cephaneci beni mahçup etti :)

Ben artık Nadir den alıyorum.
  • Bende bugün Hepsiburadadan 5 gr aldım paraf günü ve paraf anneler günü kampanyası kapsamında. Kimde altın ucuz ise çok olumsuzluk yoksa tercih ederim. N11 de nadirden 2500 kapsamında eski 16 veya 17 çeyrek altın aldım. 1 tanesi kulpu düşmüş veya kırılmış gibi geldi. kendi kendime bunu satarken kuyumcu sıkıntı çıkarır diye düşünüyordum. Ankarada altınkaynak normal mış gibi saydı ve hesap yaptı.Şimdi nasıl satıcıyı kötüleyebilirim. Satışda sorun yaşasaydım tabiki olumsuz düşünürdüm. Son 4 ayda yaklaşık 17bin altın aldım. Kimse babamın oğlu değil. Şu ana kadar olumsuzluk yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rkarakus06 -- 8 Mayıs 2015; 21:39:41 >
  • gramaltın.com sitesinden akbank-axess kart ile alışveriş yapınca sektör bilgisinin ne olarak gözüktüğünü bilen var mı? axess'in faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyasın kuyum alışverişlerinde geçmiyor, durduk yere 20 lira vade farkı vermeyelim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre.karakus

gramaltın.com sitesinden akbank-axess kart ile alışveriş yapınca sektör bilgisinin ne olarak gözüktüğünü bilen var mı? axess'in faizsiz ücretsiz 3 taksit kampanyasın kuyum alışverişlerinde geçmiyor, durduk yere 20 lira vade farkı vermeyelim...

site 4 taksite bölüyor. ayrıca axess kartlarda biriken chip-paraları da kullandırıyor.

https://gramaltin.com/1-gr-Gram-Kulce-Altin-ga4.html

havale ile ödemede indirim var.

• hocam teşekkür ederim.. ben bu siteyi chip puanları harcamak için kullanacağım zaten.. ancak nakit sıkıntım olduğu için altını taksitle alabiliyorum.. 4 taksit olunca vade farkı koyuyor.. eğer sektör bilgisi kuyum'dan farklı ise peşin alma seçeneğini seçerim, ücretsiz-faizsiz 3 taksit kampanyasından faydalanırım diye düşünüyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre.karakus -- 9 Mayıs 2015; 14:38:32 >
  • Arkadaslar paraf kartiniz varsa anneler gunu kamp. Katildim sonra altinkaynaktan 530 tl ye 5 gram altin aldim 40 tl puan kazandim. 510 tlye geri bozdurdum yani 20 tl karim oldu tavsiye ederim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an hangi kampanya var. İlk msj da birşey yok. Geriye doğru 6 7 sayfa okudum ama pek bir şey anlamadım hangisi güncel . Pm den yardımcı olursanız sevinirim.

• Guncel fiziksel altinda kamp. ne var suan?

• World kampanya asistanına girdim. Diyor ki farklı günlerde yapacağın birinci 100 tl alışverişlerden sonra her 100 tl'ye 10 tl puan. 50 tl puan sınırı ve kuyum dahildir diyor.

Kuyumcular tek çekimde komisyon uygulamıyorsa 600 tl altın alışverişine 50 tl puan demek.

Siz nasıl değerlendirirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sameoldsong -- 9 Mayıs 2015; 9:41:01 >
  • necmettin44 N kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim, zahmet oldu...

• Arkadaşlar hangi bankadan altın hesabı açtırmak daha mantıklı ? Ayrıca bu hesaplara istediğimiz an altın alıp satabiliyor muyuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ernestitoo

Arkadaşlar hangi bankadan altın hesabı açtırmak daha mantıklı ? Ayrıca bu hesaplara istediğimiz an altın alıp satabiliyor muyuz ?

+1
  • Kuveyt Türk katılım bankası altın bankacılığı konusunda iyi ve ileridir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.