Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: waitu , Mojidozirikato , Mojidozirikato Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
20.063
Cevap
1.360
Favori
2.118.140
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Harem Altın diye bir altın yok, adamlar IAR ile anlaşıp kendi logolarını koydurtmuşlar sadece. Harem dediklerinizde IAR altın. IAR sitesine girerseniz bu altınlara özel siparişle kendi fotoğrafınızı dahi koydurabileceğinizi görürsünüz. Piyasada iki altın var IAR ve Nadir; Nadir'in bankalarda problem çıkarma ihtimali oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Harem Altın diye bir altın yok, adamlar IAR ile anlaşıp kendi logolarını koydurtmuşlar sadece. Harem dediklerinizde IAR altın. IAR sitesine girerseniz bu altınlara özel siparişle kendi fotoğrafınızı dahi koydurabileceğinizi görürsünüz. Piyasada iki altın var IAR ve Nadir; Nadir'in bankalarda problem çıkarma ihtimali oluyor.

biliyorum, ancak harem altın diye almayan kuveyt türk şubeleri olduğundan bahsedilmişti daha önce...
  • .......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 10 Mayıs 2015; 17:51:01 >
  • N11 cephaneci için yorumlar kötü gibi
    Altın almayı düşünüyorum oradan vazgeçsem mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ClinicalSC C kullanıcısına yanıt
    Yanılmıyorsam Mart ayında indirim kuponu kazanabilmek için 5gr sipariş vermiştim. Kargo süresi 4 gün olmasına rağmen son anda ite kaka kargoya verdiler. Arada n11 olmasa asla sipariş için güven vermiyorlar.

• Nadir Altını kuveytturk almıyor mu arkadaslar ?

• thundere kullanıcısına yanıt
    Hocam elinize sağlık

• grams.com.tr den gram altın alcam ama hangi banka altın bozdurmada en iyidir. tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42_JeoGenc_42

Nadir Altını kuveytturk almıyor mu arkadaslar ?
    ..........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 10 Mayıs 2015; 17:50:41 >
  • Kuveytturk sadece gram mi bozuyor, çeyrek bozdurmak için en uygun yer neresi?

• cephaneci.com ve n11 den cephaneciden en az 7-8 defa altın aldım 2 tanesi 2500tl kampanyası nedeniyle ben hiç sorun yaşamadım. telefon ile karşımda herzaman muhatap var. buradaki arkadaşlar nasıl bir sorun yaşıyorlar anlamak mümkün değil ayrıca n11 enpahalı altın satan satıcıyı tavsiye etmeleri anlamak mümkün değil. Ben cephaneciden altın almaya sorunsuz devam edeceğim. Amacım cephanecinin reklamını yapmak değil, tecrübelerimi paylaşmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rkarakus06

cephaneci.com ve n11 den cephaneciden en az 7-8 defa altın aldım 2 tanesi 2500tl kampanyası nedeniyle ben hiç sorun yaşamadım. telefon ile karşımda herzaman muhatap var. buradaki arkadaşlar nasıl bir sorun yaşıyorlar anlamak mümkün değil ayrıca n11 enpahalı altın satan satıcıyı tavsiye etmeleri anlamak mümkün değil. Ben cephaneciden altın almaya sorunsuz devam edeceğim. Amacım cephanecinin reklamını yapmak değil, tecrübelerimi paylaşmak.

"cepo" naber? bu kadar düştük demek ki... ne o satışlar eskisi gibi gitmiyor değil mi?

Arkadaşlar ben Anltalya'da yaşıyorum... Şu Cepo ile muhattap olmak zorunda kaldım, internet alışverişi olarak değil yüz yüze ... bu şahıs işine nasıl gelirse öyle ticaret yapar... Altın yükselir elindeki altını almaz veya çok düşük fiyat verir...internetten alışveriş yaparsın altının düşmesini bekler siparişi çıkmak için, işine gelmezse göndermez birde uğraşırsınız... gönderdikleri sipariş ettiğiniz iar değil nadir çıkar sallamaz.... esnafın "5 kuruşa" düşmüş hali bile değil bence bu şahıs! Uzak durmanız sağlığınız açısından iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fevzid

quote:

Orijinalden alıntı: rkarakus06

cephaneci.com ve n11 den cephaneciden en az 7-8 defa altın aldım 2 tanesi 2500tl kampanyası nedeniyle ben hiç sorun yaşamadım. telefon ile karşımda herzaman muhatap var. buradaki arkadaşlar nasıl bir sorun yaşıyorlar anlamak mümkün değil ayrıca n11 enpahalı altın satan satıcıyı tavsiye etmeleri anlamak mümkün değil. Ben cephaneciden altın almaya sorunsuz devam edeceğim. Amacım cephanecinin reklamını yapmak değil, tecrübelerimi paylaşmak.

"cepo" naber? bu kadar düştük demek ki... ne o satışlar eskisi gibi gitmiyor değil mi?

Arkadaşlar ben Anltalya'da yaşıyorum... Şu Cepo ile muhattap olmak zorunda kaldım, internet alışverişi olarak değil yüz yüze ... bu şahıs işine nasıl gelirse öyle ticaret yapar... Altın yükselir elindeki altını almaz veya çok düşük fiyat verir...internetten alışveriş yaparsın altının düşmesini bekler siparişi çıkmak için, işine gelmezse göndermez birde uğraşırsınız... gönderdikleri sipariş ettiğiniz iar değil nadir çıkar sallamaz.... esnafın "5 kuruşa" düşmüş hali bile değil bence bu şahıs! Uzak durmanız sağlığınız açısından iyidir.

Arkadaş a aynen katılıyorum, burnunuzdan gelmesini istemiyorsaniz hic bulaşmayın bencede. İki hafta banka onay vermedi diye oyalarlar, sonrada gondermek için oyalanirsiniz, en sonunda aldiginiza sükredersiniz. 2 lira ucuz diye kanmayın

• Cephaneci den aldığım külçeler aynı gün kargoya verildi ve uçak kargo ile ertesi gün bana ulaştı.. Külçeler henüz yeni İstanbul altın rafinerisinden çıkmıştı sıcacıktı :) .. Fakat faturasız geldi..

• Yukarıda cephaneci'yi ben de sormuştum. Uzak durun demişlerdi. Kendim denemek istedim ve denedim. Bırakın uzak durmayı, aklınızdan bile geçirmeyin, adını bile unutun böyle bir yer olduğunun. Sürekli aptal yerine koymaya çalışma ve oyalama, üstüne bir de ağzında inşallah maşallah lafları.
  • iyi geceler arkadaşlar,

puan vs kazanmak için altın alma işine giriştim , son 3-4 sayfada baya birşey öğrendim, bilgi veren arkadaşlara çok teşekkürler, ama aklıma takılan 1-2 soru var,

kargoyla uğraşmamak için direkt hesaba aktarım yapan maygold ve grams.com.tr ye üye oldum,
    1 gram altının fiyatı ;
    maygold :113,38 TL
    grams.com : 107,64 TL

arada 5 tl gibi bariz bir farklılık var, bu fark normal mi yoksa dikkat etmem gereken başka bir unsur varmı ?

şuan aktif olarak sadece garanti, yapıkredi ve işbankası hesaplarım var, bunlardan sadece garanti olanı grams.com.tr de geçerli, o yüzden büyük ihtimalle oradan alacak gibiyim, sadece bankanın kampanyasını bekleyeceğim.

yada satış için banka olarak önerileriniz nelerdir ?
  • arkadaşlar forumdan hediye çeki alıp altın alabilceğimiz yada kredi kartı yardımlaşma kulubünden yardım alıp altın alıp ucuza getirebilirmiyiz ( kredi kartı yardımlaşma kulubüne bir mesaj bıraktım belki puan filan kullandıran çıkabilir)
  • Bkm express kullanilan hesaba gram yoklayan site var mi

• Çeyrek altınları kaçtan bozduruyorsunuz arkadaşlar? Ben dün 162 tl bozdurdum kuyumcuda.

• Yukarıda cephaneci hakkında uçan kaçan olumlu yorum yapan arkadaşların bir şekilde teşvik edildiğini düşünüyorum.

Aynı şeyi n11 mağazasında da farkettim sahte sahte yorumlar cephaneci şöyle uçuyor böyle kaçıyor diye..
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.