Şimdi Ara

tek tas yuzukler ortalama fiyati ne kadar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tek tas yuzukler ne kadar arkadaslar en ucuzdan en pahalisina kadar kuyumcuda calisan varsa ya da su aralar tek tas almis olan arkadaslar varsa cevaplayabilir mi

• Taşının karatından tut yüzüğün gümüş mü beyaz altın mı olmasına kadar değişir.Gerçek pırlanta ve beyaz altın olacaksa bir 1.750 civarı parayı gözden çıkart.Ucuz olsun dersen de düşük karatlı gümüş olanlarda 250den başlar kalitesine göre artar birde nette var ucuza onlara hiç bulaşma iki güne taşı düşer hem rezil olursun hemde parana yazık olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 butcem var simdilik guzel bir tane rezil olmayacag cinsten bir omur kullanabilecegi yuzuk olmaz mi
  • bboy 2pac B kullanıcısına yanıt
    290 tl daha bul bi yerden borç harç. aşağıdaki yüzü al

http://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/tektas-yuzukler/urun/3413

Ben eşime bunun 0.33 karat olanını almıştım. Çok şık, asil ve tarz bir model. Klasik teştaşlarda küçük taş bişeye benzemiyor. Burada tektaşın etrafında ufak taşlar da olduğu için göz alıcı bir duruşu var. Üstelik zen taş düşmesine karşın ömür boyu garanti veriyor. Her anlamda memnun ve mutlu eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi criptex -- 22 Ekim 2014; 16:50:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: criptex

290 tl daha bul bi yerden borç harç. aşağıdaki yüzü al

http://www.zenpirlanta.com/pirlanta-yuzukler/tektas-yuzukler/urun/3413

Ben eşime bunun 0.33 karat olanını almıştım. Çok şık, asil ve tarz bir model. Klasik teştaşlarda küçük taş bişeye benzemiyor. Burada tektaşın etrafında ufak taşlar da olduğu için göz alıcı bir duruşu var. Üstelik zen taş düşmesine karşın ömür boyu garanti veriyor. Her anlamda memnun ve mutlu eder.

çok tşkler

Rica ederim. Aynı zamanda bol şans diliyorum. Evlilik çok ama çok ciddi bir karardır. İyi ölçmek tartmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: criptex

Rica ederim. Aynı zamanda bol şans diliyorum. Evlilik çok ama çok ciddi bir karardır. İyi ölçmek tartmak lazım.

ALLAH razı olsun herşeyin hayırlsı demekten başka elimden bişey gelmiyor
  • criptex C kullanıcısına yanıt
    çok güzelmiş gerçekten de.
  • mow_ kullanıcısına yanıt
    2013 sezonunda zen in bütün reklamlarında o yuzuk vardı. Tasarımı gerçekten muhteşem.

• criptex C kullanıcısına yanıt
    kaç yıllık evlisiniz hocam?
  • mow_ kullanıcısına yanıt
    1.5

Bella Gloria diye bir yerden 0,09 karat taşlı, beyaz altın yüzükü 590 TL'ye falan almıştım geçen sene... Var yani o fiyata, 1000 liradan fazla para vermeye gerek yok, hatun milleti 365 günün 5 gününde takar anca, o 5 gün içinde de yüzüğü ya bir mekanın lavabosunu kenarında unutur ya da evde helaya düşürür, yalan olur senin yüzük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AE08F0836 -- 24 Ekim 2014; 16:04:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediseven

Bella Gloria diye bir yerden 0,09 karat taşlı, beyaz altın yüzükü 590 TL'ye falan almıştım geçen sene... Var yani o fiyata, 1000 liradan fazla para vermeye gerek yok, hatun milleti 365 günün 5 gününde takar anca, o 5 gün içinde de yüzüğü ya bir mekanın lavabosunu kenarında unutur ya da evde helaya düşürür, yalan olur senin yüzük...

o kadar moral verdin ki gidip zümrüt alasım geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.