Şimdi Ara

Depresyon içerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba beyler. Öğretmen bir anne babanın, ikinci seneye kalmış yavrucaklarıyım. Çok da kötü yapmadım geçen sene ama Odtü mimarlık olmayınca gitmedim. Aslında yazdım. Yeditepe inşaat mesela... Sırf kaçmak için evden. Sonra babam "hiçbir şeyine karışmayacağız, istemiyosan gitme" dedi, kaldım. Dışardan bakınca hep güllük gülistalıktır ilişkilerimiz ama işin aslı öyle değil...
    Sene başından beri 4 deneme olduk. Şehrin en başarılı 2 dershanesinden birindeyim. 6binden ikinci seneye kalmış insanlar dahi var. Onlara rağmen ilk 3 denemedeki sıralamalarım 9-5 ve 6.
    Gel gelelim son denemede 20 işlem hatam var. 8i çarpma işlemi mesela. 49.olmuşum. Tabi işin garip yanı ilk 3 denemenin sonucu mesaj gelmezken, bu geldi.
    Az önce babam neden böyle oldu diye sormak yerine, bağırarak okumayacaksan söyle uğraşmayalım dedi.
    Ben ne yapayım anlamadım daha? 10bin için kalmışım ve sadece konsantre olamadığım bir sınav...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İlk 3 sınavı söyle babana. En iyisi takmamak ya kendin götürcen işi ona yük değilsin sonuçta 1sene mezuna kalmak yük mü olur zaten.. Açıklamanı yap ilk sınavlar mesaj gitmemiş de anlarsa anlar anlamazsa çalışmana bak sürekli çalıştığını görsünler mesela. Bunlar benim düşüncelerim dediklerimden kendine uygun tavsiyeyi seçebilirsin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Söyledim tabiki 3 sınavı ama bi kere bu sonuç geldi ya. Evde durmamak için akşam etütüne yazıldım. Elimde olsa yatılı çıkarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 90.nxmcnakka -- 21 Ekim 2014; 23:38:20 >
  • bunları kafana takma aç müzik dinle kafa dağıt
    inan herkeste aynı dertten var fazlasıyla olağan bi durum aslında
    sen devam et çalışmana kulak asma
  • Biliyorum herkeste var ama insanın zoruna gidiyor şu halde okumayacaksan söyle uğraşmayalım denmesi hocam

• Başladım,nedense içimden gelmedi okumak ve bıraktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90.nxmcnakka

Biliyorum herkeste var ama insanın zoruna gidiyor şu halde okumayacaksan söyle uğraşmayalım denmesi hocam

aslında uğraşan sensin dee... kendilerini senin yerine koymuyolar maalesef..
    dediğim gibi, aç bi müzik film falan seyret aldırış etme hepsi yoluna girecek emin ol kazanınca bunların hiçbirini hatırlamıyacaksın
    tabiri caizse he diyip geçeceksin gereksiz dış seslere,yoluna devam edeceksin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stellarium06 -- 21 Ekim 2014; 23:45:31 >
  • İnşallah hocam. Yapabilmeyi inanın çok istiyorum

• İlk 10 k ya girerek gösterebilirsin de zaten kendini onlara :) sevincini babanla paylaşmazsın sadece :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erdem.2 E kullanıcısına yanıt
    Evet en iyi cevap olur muhtemelen

• 90.nxmcnakka 9 kullanıcısına yanıt
    yaparsın yaparsın şimdi üzülecek sıkılacak zamanda değilsin
    bunları düşünerek sadece vakit kaybedersin aman diyim
  • Haklısın hocam, çok sağol gerçekten

• Kardeş bence bunları pek kafana takma. Ailede hastalık falan olmasın bunlar gelip geçer. Geçmezse bile inatla çalışırsan zaten her türlü sınav sonucunu gözlerine sokarsın. Ben 1 haftadır fazla çalışamıyorum mesela. Kötü şeyler geçti başımdan aileden birinin hastalığıyla ilgili. Pek takma yani aklına gelmeyecek şey bile başına gelebilir temponu bozmadan devam et bence kolay gelsin.
  • bilmem06 B kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim, geçmiş olsun. Umarım düzelir her şey

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.