Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: InternationalWarranty

biraz süre kastım ama 14-15 saat kullanım göremedim

Otomatik parlaklık ve Facebook uygulamasını kullanmayın, webden de kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şarja sık tak çıkar sorun olur mu? Bir de ne kadar sürede şarj oluyor tabletleriniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LOGITECH firması muhteşem bir klavyeli kılıf üretmiş ama feci pahalı..
    türkiyede satışa çıktı mı bilmiyorum, amazon fiyatı 100dolar + 20dolar kargo

Apple iPad Air 2 [ANA KONU]

buradaki eleman güzel bi inceleme videosu çekmiş, hatta IPAD'i duvardan duvara çarpmadığı kalmış

• iPad Air 2 10 saate şarj oluyor. Sorun nerede çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: cagro2

iPad Air 2 10 saate şarj oluyor. Sorun nerede çözemedim

usb üzerinden şarj etmiyorsunuz değil mi? Özellikle süre tutmadım ama 3 saat civarı doluyor ben de. 10 saat kesinlikle sorunlu bir süre.
  • Konum problemi yaşayan hiç mi yok burada?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahbemetin

Konum problemi yaşayan hiç mi yok burada?

Konum problemi nedir tam olarak?
  • antique kullanıcısına yanıt
    Bu klavyeyi sakın almayın 1 kg dan fazla bir ağırlık çok çok fazla. Apple Türkiye'de logitech canvas modeli var buradaki bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım tek kelime ile şahane. Kesinlikle klavyeli kılıf istiyorsanız bu modeli alın. Şu an onunla cevap yazıyorum çok kullanışlı...

• Arkadaşlar merhaba,
    Son kullanımım daha seyrek oldu ve 1 haftalık bekleme süresinde 13 saat kullanım aldım, bilginize.

Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

usb üzerinden şarj etmiyorsunuz değil mi? Özellikle süre tutmadım ama 3 saat civarı doluyor ben de. 10 saat kesinlikle sorunlu bir süre.

Gelen şarj aletini takıp normal bir şekilde şarj ediyorum. Dün gece 5'ten sabah öğlen 12'ye kadar şarjda bıraktım yüzde 80'i dolmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagro2 -- 4 Mart 2016; 23:39:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Bu klavyeyi sakın almayın 1 kg dan fazla bir ağırlık çok çok fazla. Apple Türkiye'de logitech canvas modeli var buradaki bir arkadaşın tavsiyesi ile aldım tek kelime ile şahane. Kesinlikle klavyeli kılıf istiyorsanız bu modeli alın. Şu an onunla cevap yazıyorum çok kullanışlı...

uyarı için tşkler ama bi "klavyeli kılıf"a 120 dolar verecek kadar delirmedim henüz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

quote:

Gelen şarj aletini takıp normal bir şekilde şarj ediyorum. Dün gece 5'ten sabah öğlen 12'ye kadar şarjda bıraktım yüzde 80'i dolmuştu.

Az evvel şarjı tamamen biterek kapandı. Yaklaşık 45 dk da %30 dolmuş. Genelde hızlı dolsun diye wi-fiyi kapatırım ama unutmuşum bu sefer. Sanırım böyle devam ederse 2,5 saat civarı dolacak gibi. biraz air 2 incelemesi karıştırdım netten. Genelde 3,5-4 saat arasında sıfırdan %100 e dolum demişler. ama o kadar sürmüyor sanırım. Kesinlikle normal değil sizin süre. Apple desteği arayıp sorun bence.

• theory of a dead man kullanıcısına yanıt
    Tam çözümü bulmuştum ki siz yazmışsınız. Bu wifi kapanınca anında normale döndü. Bu da demek oluyor ki arka planda bu şarjı sömüren bir uygulama çalışıyor.

Peki bu denli şarj tüketen bir uygulama nasıl ve ne olabilir?
  • quote:

Tam çözümü bulmuştum ki siz yazmışsınız. Bu wifi kapanınca anında normale döndü. Bu da demek oluyor ki arka planda bu şarjı sömüren bir uygulama çalışıyor.

Peki bu denli şarj tüketen bir uygulama nasıl ve ne olabilir?

olsa olsa ciddi kaynak tüketen oyunlar benzeri bir uygulamadır diye düşünüyorum. Dediğim gibi wi-fi açıkken aldığım süre normal. ama sizde wi-fi kapanınca normale döndüğüne göre internet kullanan bir uygulama olması gerek. Pilin nerelere harcandığını gösteren ekrana bakarsanız o fikir verecektir size.
  • iPad Air 2 ile aranıza katılmış bulunmaktayım ilk iOS cihazım olacak. Nelere dikkat edilmeli

• Ctrlshft kullanıcısına yanıt
    Nerden aldın hangi ios sürümü ile geldi hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 131murat 1 kullanıcısına yanıt
    Teknosadan hocam 9.1 sürüm 1799₺ @131murat

• Bende iPad Air 2 kullanıcısıyım fakat orjinal degıl de t tech marka bi şarj cihazı kullanıyorum ve nerdeyse 9 saate yakın bi sürede tam dolum elde ediyorum ve sizler gibi kullanım esnasında 10 saatleri falan göremiyorum. Sorun şarj cihazındmıdır yoksa tablette mi ne dersiniz?

• Benimde sonuçlar böyle tableti alalı tam bugün 3 ay oldu.

• Benimki de böyle yazıyo ama tas catlasa 5 6 saat kullanıyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

Apple iPad Air 2 [ANA KONU]Apple iPad Air 2 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.