Şimdi Ara

Apple iPad Air 2 [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.046
Cevap
50
Favori
72.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

6 saat FM Touch 2016 oynadım ki sadece güçlü tabletlere önerilen bir oyun. Bekleme de 12-13 saat civarıydı. Kastırdıysanız bence gayet normal. Mesela 10-11 saat gibi de safari facebook twitter üçgeninde sonuç aldım. Güzel olan o 6 saatlik oyun dönemindeyken ılımadı bile alet. O yönden takdir ettim.

@mrtkarademir

Sizin değerler benim ortalamaların çok üstünde ama uçak modu aktif sanırım kullanılmadığında ondan farkediyor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

@sefabeker

6 saat FM Touch 2016 oynadım ki sadece güçlü tabletlere önerilen bir oyun. Bekleme de 12-13 saat civarıydı. Kastırdıysanız bence gayet normal. Mesela 10-11 saat gibi de safari facebook twitter üçgeninde sonuç aldım. Güzel olan o 6 saatlik oyun dönemindeyken ılımadı bile alet. O yönden takdir ettim.

@mrtkarademir

Sizin değerler benim ortalamaların çok üstünde ama uçak modu aktif sanırım kullanılmadığında ondan farkediyor olabilir.

Merhaba hocam,
    Uçak moduna iken dahi wifi açık oluyor, Ben sadece deneme amaçlı açtım, Yani açmasam da bişey fark edeceğini sanmıyorum.
    Süre gerçekten de müthiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtkarademir -- 8 Şubat 2016; 22:33:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ipad air 2 yi daha verimli kullanabilmek için bir klavyeli kılıf almak istiyorum. şunu çok beğendim ama fiyat çok fazla.

http://www.apple.com/tr/shop/product/HHX92TU/A/ipad-air-2-i%C3%A7in-logitech-canvas-keyboard-k%C4%B1l%C4%B1f-siyah?fnode=9a

birde şu var, fiyat çok iyi ama air modeli için uyumlu. koruma özelliği yukarıdakine göre oldukça zayıf.

http://www.hepsiburada.com/logitech-folio-lacivert-kirmizi-ultrathin-ipad-air-klavye-koruma-kilifi-p-BS52167

ne dersiniz? sizin kullandığınız modeller varmı?

• oksit O kullanıcısına yanıt
    İlk koyduğunuz klavyeyi iki hafta önce apple store'dan aldım. Biraz tuzlu ama word vb programlarla işiniz varsa çok yerinde bir tercih olur. Bu arada klavye Türkçe Q klavye olarak geliyor haberiniz olsun. Türkçe karakter sıkıntısı çeker miyim diye düşünmenize gerek yok. Ben çok memnun kaldım. Biraz da durum bütçeyle alakalı tabi.

• worldmaster61 W kullanıcısına yanıt
    Değerlendirme için teşekkürler. Bir şekilde ödenir önemli olan ödediğim paranın karşılığını almak. Kırmızı rengini beğendim benim gold iPad olduğundan daha çok yakışır. Tek köyü yanı modele özel olması iPad i upgrade edince bu klavyeler ortada kalıyor. Bir daha kullanamıyoruz. Bu arada kaş gram ağırlığı var acaba? Bu model Apple Store haricinde satılmıyor ve logitech Web sitesi dahil başka bir sitede bilgi yok.

• Merhaba arkadaşlar. öğrenmek istediğim şu; ipad air vb. in garantisi fatura kesim tarihi ile mi başlamaktadır yoksa aktive edildikten sonra mı 2 yıl garantisi başlamaktadır. (active etmekten anlatmak istediğim cihazı açıp bir apple id ile giriş yapmak)

şöyleki: 2014 mayıs ayında hızlıal.com dan ipad air almıştım. Tabletin paketini hiç açmadım jelatinli bir şekilde ilk gün ki gibi sıfır olarak duruyor. merak ettiğim konu tabletin 2 yıllık garantisi fatura tarihden itibaren başladı ise mayıs 2016 da bitecek. yoksa cihaz hiç açılmadığı için garanti başlamamış olabilir mi.

NOT:
    Garantisini seri numarası girerek apple.com.tr ye sorgulattığımda aşağıdaki yazılar çıkıyor.

"Lütfen ürününüzün satın alma tarihini doğrulayın.
    Apple servisinizin kapsamıyla ilgili bilgi sağlayamıyor. Garantinizin kapsamıyla ilgili bilgileri görüntüleyebilmemiz için lütfen Apple Kimliğinizle oturum açın ve ürününüzün satın alma tarihini belirtin."

• quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

@sefabeker

@mrtkarademir

Merhaba hocam,
    Uçak moduna iken dahi wifi açık oluyor, Ben sadece deneme amaçlı açtım, Yani açmasam da bişey fark edeceğini sanıyorum.
    Süre gerçekten de müthiş

• quote:

Orijinalden alıntı: deepthink

Merhaba arkadaşlar. öğrenmek istediğim şu; ipad air vb. in garantisi fatura kesim tarihi ile mi başlamaktadır yoksa aktive edildikten sonra mı 2 yıl garantisi başlamaktadır. (active etmekten anlatmak istediğim cihazı açıp bir apple id ile giriş yapmak)

şöyleki: 2014 mayıs ayında hızlıal.com dan ipad air almıştım. Tabletin paketini hiç açmadım jelatinli bir şekilde ilk gün ki gibi sıfır olarak duruyor. merak ettiğim konu tabletin 2 yıllık garantisi fatura tarihden itibaren başladı ise mayıs 2016 da bitecek. yoksa cihaz hiç açılmadığı için garanti başlamamış olabilir mi.

NOT:
    Garantisini seri numarası girerek apple.com.tr ye sorgulattığımda aşağıdaki yazılar çıkıyor.

Apple servisinizin kapsamıyla ilgili bilgi sağlayamıyor. Garantinizin kapsamıyla ilgili bilgileri görüntüleyebilmemiz için lütfen Apple Kimliğinizle oturum açın ve ürününüzün satın alma tarihini belirtin."

Tableti açıp kurulumunu yaptığınızda başlar ürünün garantisi. Yani bugün açıp kurulumunu yaparsanız. Garanti bugünden başlar. Şu an garanti aktif durumda değil. Açtığınız anda aktif olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: cingiglione

quote:

Merhaba arkadaşlar. öğrenmek istediğim şu; ipad air vb. in garantisi fatura kesim tarihi ile mi başlamaktadır yoksa aktive edildikten sonra mı 2 yıl garantisi başlamaktadır. (active etmekten anlatmak istediğim cihazı açıp bir apple id ile giriş yapmak)

NOT:

Tableti açıp kurulumunu yaptığınızda başlar ürünün garantisi. Yani bugün açıp kurulumunu yaparsanız. Garanti bugünden başlar. Şu an garanti aktif durumda değil. Açtığınız anda aktif olacak.

Hocam öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Garantinin Fatura kesim tarihi ile başladığını ısrarla savunanlar da var. kafam karıştı. Bana da sizin verdiğiniz bilgi doğru gibi geliyor ama emin olmam gerek. verdiğiniz bilgi doğruluğu kesin bir bilgi midir.
    Not: ( ürünü satmayı düşünüyorum almayı düşünecek kişilere garanti bilgisini tam doğru olarak vermek istediğim için bu kadar titiz davranıyorum sonuçta ürünü benden alacak kişiyi istemeden dahi yanıltmış olur isem gerçekten çok üzülürüm)

• Apple Music İnceleme ve Testleri

• Air 2 için İos 9 sürümünü kullanan var mı ? 8.3'teyim hala. Split Wiew için değer mi geçmeye ?

• worldmaster61 W kullanıcısına yanıt
    Değer. Pek çok yenilik var.

• Arkadaşlar ekran koruyucusuz kullanıyorum ekranda çok parmak izi var silsem bile 10dk sonra yine aynı oluyor tavsiye verecek var mı

• quote:

quote:

quote:

NOT:

Hocam öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Garantinin Fatura kesim tarihi ile başladığını ısrarla savunanlar da var. kafam karıştı. Bana da sizin verdiğiniz bilgi doğru gibi geliyor ama emin olmam gerek. verdiğiniz bilgi doğruluğu kesin bir bilgi midir.
    Not: ( ürünü satmayı düşünüyorum almayı düşünecek kişilere garanti bilgisini tam doğru olarak vermek istediğim için bu kadar titiz davranıyorum sonuçta ürünü benden alacak kişiyi istemeden dahi yanıltmış olur isem gerçekten çok üzülürüm)

Apple da garanti aktive edilme tarihi ile başlar. Macbook bilgisayarımı satın aldığım kişi 2013 nisanda almış bilgisayarı ama kullanmamış ve açmamıştı. Ben ekim 2013 te satın aldım ve ürünün kurulumunu yaptım. Kurulum sonrası kontrol ettiğimde garanti bitim tarihi Ekim 2015 olarak gözüküyordu. Fatura tarihi ile başlasa nisan 2015 te biterdi. Fatura apple da sadece unutulan icloud şifresini servisin açmasına yarar. Garanti için bir işlevi yoktur. 4 iphone, 2 macintosh, 2 ipad kullandım. Garantisi hiç bir zaman satın alma tarihinde başlamadı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

NOT:

Apple da garanti aktive edilme tarihi ile başlar. Macbook bilgisayarımı satın aldığım kişi 2013 nisanda almış bilgisayarı ama kullanmamış ve açmamıştı. Ben ekim 2013 te satın aldım ve ürünün kurulumunu yaptım. Kurulum sonrası kontrol ettiğimde garanti bitim tarihi Ekim 2015 olarak gözüküyordu. Fatura tarihi ile başlasa nisan 2015 te biterdi. Fatura apple da sadece unutulan icloud şifresini servisin açmasına yarar. Garanti için bir işlevi yoktur. 4 iphone, 2 macintosh, 2 ipad kullandım. Garantisi hiç bir zaman satın alma tarihinde başlamadı.

Uzun zamandır ulaşmak istediğim kesin bilgiye yardımınız sayesinde ulaşmış oldum. İlginiz için, vaktinizi ayırıp değerli bilginizi benimle paylaştığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

• Arkadaşlar ipad için kılıf ve ekran cam önerisine ihtiyacım var. Evde çocuk var o da kurcalayacak arada çocuk videoları falan bakacak. Atma ekrana vurma gibi tehlikeler olacağından sağlam bişeyler gerekiyor.

D&R' dan
    http://www.dr.com.tr/Elektronik/ODOYO-Glitzcoat-Tri-Folded-Flip-Case-for-iPad-Air-2-Quartz-Gray-PA-553-GY/Tabletler-Cevre-Birimleri/Tablet-PC-Aksesuarlari/iPad-Air-Aksesuarlari/urunno=0000000647905#
    sipariş ettim.

http://www.dr.com.tr/Elektronik/iPearl-Ice-Foldable-Stand-Cov-iPad-Air-2-Deri-Kilif-Beyaz/Tabletler-Cevre-Birimleri/Tablet-PC-Aksesuarlari/iPad-Air-Aksesuarlari/urunno=0000000624646#
    Bu da olabilir aklımda kaldı. Hangisi sizce kaliteli ve iş görür. Darbelere ve atmalara dayanıklı olması açısından.

Ekran için cam önerisi de bulunur musunuz? Markasız n11 de satılan ya da telefoncularda satılan camlar iş görür mü? Yoksa sakın onları alma mı dersiniz? Önereceğiniz marka var mıdır? D&R dan siparişi bu akşama kadar iptal edebilirim öneriler doğrultusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MavericKFive -- 12 Şubat 2016; 15:27:08 >

• Akşama kadar dönüş yapmam gerekiyor. Yok mu önerisi olan?
  • MavericKFive M kullanıcısına yanıt
    http://www.dr.com.tr/Elektronik/Tucano-iPad-Air-2-Kilifi-Angolo-Portfolio-Kirmizi-TCIPD6ANR/Tabletler-Cevre-Birimleri/Tablet-PC-Aksesuarlari/iPad-Air-Aksesuarlari/urunno=0000000643611

Ben bunu kullanıyorum estetik ve sağlam, tavsiye ederim, ama ekran koruyucu kullanmıyorum onu bilemeyeceğim

• Teşekkürler inceliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba.

Sıkı bir ders çalışma dönemine gireceğim. Bu dönemde işlerimi kolaylaştıracak bir tablete ihtiyacım var. İlk olarak kullanacağım alanlar video izlemek noktasında olacak. İnternet üzerinden bir sürü ders videosu izleyeceğim. Ayrıca bazı işe yarar uygulamalara ihtiyaç duyacağım muhtemelen. Buna ek olarak bataryasının bayağı iyi olması gerekiyor. (bu tip bir kullnaımla 7-8 saat)

Daha önce ios kullanmadım. Tablet tecrübem de çok sınırlı.

1.600 civarında bir para ayırdım. Görebildiğim kadarıyla bu fiyat aralığında samsung tab ve air 2 var. Sizce nasıl bir seçim yapmalıyım?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.